Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

pijaństwo albo w góry latają ;)

 

Wczoraj byłem w G.Sowich na biegówkach, a przy okazji wiadomo ;) Kurde pierwszy raz się tak zakopałem, że myślałem że bez łopaty się nie obędzie, ale po minucie przód-tył jakoś wyszedł z zasypanego rowu hehe :)

Fajne tam trasy, białe drogi, ale trzeba uważać bo drogi wąskie a drzewa twarde i skarpy strome ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak. Jak tak jeszcze trochę popada to czy przypadkiem wszystkie łąki przy wałach (tam trawa jest koszona/niska a miejscami jest goła ziemia latem) nie zmienią się w dobre placyki ćwiczebne?

tylko nigdy nie wiesz co pod śniegiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barteq, wydaje mi się, że mijałem Ciebie ostatnio i z tego, co pamiętam, wyjeżdżałeś gdzieś chyba w Jordanowie na krajową ósemkę.

 

Kogo wczoraj wyprzedziłem na obwodnicy w stronę Kudowy - godzina jakoś 21:00 - Forester na wrocławskich rejestracjach, z bagażnikiem dachowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mts stoi dzielnie czy zasypany śniegiem ? ;)

 

...akurat nie byłem w okolicy "serwisowo"...więc nie odpowiem ale śniegu jest w tamtej okolicy więcej niż we Wrocławiu...;)

Szczególnie polecane okolice Jodłownika.... :biglol: ....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

można było się zdziwić :)

 ...można było...potwierdzam  :biglol: ,

 ....wszystkie systemy "świeciły jak choinka"....mimo , że zostały z pozoru wyłączone... ;)

 

 wracałem z Dzierżoniowa "na około"...w stronę Wrocławia

...akurat nie byłem w okolicy "serwisowo"...więc nie odpowiem ale śniegu jest w tamtej okolicy więcej niż we Wrocławiu... ;)

Szczególnie polecane okolice Jodłownika.... :biglol: .... ;)

 

 

Od razu widać, że upalał po jakich krzakach......  :biglol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zobaczyć jak to wygląda przy Odrze... no nie, krzaki na metr z ziemi, chyba mi się ubzdurało że tam jest trawka latem ;) Na mapce poniżej na czerwono. Jest jeszcze jedno miejsce przy parkingu i stacji pociągu (na mapce na zielono). Parking mały i wyślizgany, ale dalej jest spora łąka a na niej dużo fajnego śniegu. Niestety nie jest super gładko, Legacy było mi trochę szkoda, ale myślę że forkiem/outbackiem można by tam się pobawić:

https://youtu.be/h4RPcF1zGmA

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

na początek przedstawię się , bo pierwszy raz piszę i wogóle świeżak jestem w temacie:

niebieskie (właściwie 74F ;) ) Subaru Impreza GT na tablicach DWR.

 

Wczoraj śmigałem sobie na parkingu na Zwycięskiej pod Partynicami i mogę powiedzieć, że na tle innych placów tu jest dobrze.

Widać, że śnieg nie był odgaraniany po opadach, dzięki temu jest po czym się ślizgać, choć w neiktórych miejscach jest już mocno wyśligazne.

 

W zeszłym tygodniu pod Auchan było fajnie, tam jest zawsze dużo miejsca, ale od wczoraj już jest więcej żywej kostki niż lodu, o śniegu mozna chyba pomarzyć.

 

Pozdrawiam srebna Imprezę Kombi z niedzieli pod Julą. Szacun za brawurę. Dla mnie tam jest jeszcze za wąsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODTJ organizuje w Krzywej na lotnisku trening w niedzielę - jak śnieg się utrzyma to pojadę. Wjazd 100zł i śmigasz ile chcesz, mają być pomiary czasów.

Ktoś chętny, żeby się dołączyć?

 

Ja chyba jadę w góry więc odpadam, ale zdaj proszę relacje jak tam jest bo bardzo mnie to ciekawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...