Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Niby tak ale Impreza byłą srebrna i to trochę nudny kolor. Ok, nie widać rys, nie syfi się tak, ale też nigdy nie wyciągnie się z niego pięknego koloru i głębi. Coś za coś:) BTW: jutro może wreszcie (po ponad miesiącu) dotrze do mnie emblemat subaru na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nietypowa sprawę :D dzisiaj zabrałem swoja młodsza cześć rodzinki do siebie i jako dobry wujek stwierdziłem ze zarazę ich miłością do Subaru :D zapakowałem ekipę do prosiaka i heja na dobrze znana mi trasę na lesnicy. Przy pierwszym podjeździe pod górkę gdy sie nie udało, stwierdziłem ze za mały rozpęd, ze 5 osob w aucie a do tego zimówki nie gryzą błota jak letnie. Tył zwor i heja... i zobaczyłem, ze kopie sie na jakieś 20-25cm w błocie. Górkę wiec odpuściłem i spróbowałem sie wydostać druga strona, ktora latam bez problemu sie udawało... tia :D musiałem robić dobra minę do złej gry, xmode leciał na 110% możliwości a ja wiedziałem, ze jak tylko sie zatrzymam to umarl w butach. Juz w myślach zacząłem sie zastanawiać skąd ja tu wezmę ciągnik bo nie było najmniejszych szans zeby sie przez to bagno przekopać. Czasami jechałem ze 2-3 km/h a napęd walczył o jakis pierwiastek przyczepności. Udało sie, to był najgorszy kilometr w moim życiu :D jedno wielkie bagno jak wzrokiem nie siegnal.

i teraz puenta - moze sie wymienimy numerami na wypadek awaryjnych sytuacji? Trochę jeżdzę po mieście ja albo moi pracownicy. Kiedyś ratowałem Ravo bo mu bajury zabrakło. W razie czego chętnie służę pomocą :)

 

P.S. Najbardziej jestem dumny z zony. Podjechałem pod okno i zadzwoniłem zeby mi jakieś drobne na myjnie zniosła. A ona wyjrzała przez okno, podskoczyła z radości i sie drze "jaki on piękny! Możesz mi go nie myć, jutro bede nim jeździć po całym mieście!" :D

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki za szybki odzew ;-) Korzystając z okazji - czy znacie jakieś fajne ciepłe źródła u nas na Dolnym Śląsku czy raczej wszystko w okolicach Zakopca? Musze zabrać ekipę z pracy bo się starali przez cały rok. Niestety oni mało motoryzacyjni i ani szkolenie w SJS ani go karty im nie w głowie tylko dupska się zachciało wygrzewać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na forum mx5 jest taki temat: Potrzebna pilna pomoc. Ten temat ludzie subskrybują, jak komus stanie sie krzywda, rozkraczy auto, potrzebuje szybko pomocy to pisze w tym temacie, wszyscy ktorzy temat subskrybuja dostaja maila i jak ktos ma blisko to moze zareagowac. Moze warto i tutaj zrobic analogiczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na forum mx5 jest taki temat: Potrzebna pilna pomoc. Ten temat ludzie subskrybują, jak komus stanie sie krzywda, rozkraczy auto, potrzebuje szybko pomocy to pisze w tym temacie, wszyscy ktorzy temat subskrybuja dostaja maila i jak ktos ma blisko to moze zareagowac. Moze warto i tutaj zrobic analogiczny?

Tutaj będzie syf w tym temacie :) Jak większości tematów :) Lepiej mieć nr telefonu i dzwonić po kolei :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm, na forum mx5 jest taki temat: Potrzebna pilna pomoc. Ten temat ludzie subskrybują, jak komus stanie sie krzywda, rozkraczy auto, potrzebuje szybko pomocy to pisze w tym temacie, wszyscy ktorzy temat subskrybuja dostaja maila i jak ktos ma blisko to moze zareagowac. Moze warto i tutaj zrobic analogiczny?

Tutaj będzie syf w tym temacie :) Jak większości tematów :) Lepiej mieć nr telefonu i dzwonić po kolei :)

 

 

Też mi się tak wydawało ale o dziwo wcale nie ma tam postów śmieciowych i jest używany zgodnie z przeznaczeniem. Oczywiście od czasu do czasu ktoś walnie tam nieświadomie coś w stylu "Jaki olej lać", ale zdarza się to sporadycznie. Nie zmienia to faktu że numery telefonów to swoją drogą też dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakimś forum jest tez temat "Krótkie pytanie, krótka odpowiedz", gdzie można zadawać pytania doraźne, na szybko bez zakładania nowego wątku w technicznym.

Moim zdaniem obie propozycje mają sens.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem w krzywej ale z tego co widziałem z filmików to tam aktualnie trochę pachołkolandia :( Gdzie teraz we wrocku można pojeździć w kontrolowanych warunkach autem jak nie ma rakietowej? Tak poprostu żeby je wyczuć na śliskiej nawierzchni. Jest coś komercyjnego? Jak nie to może znacie jakiś pusty bezpieczny placyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na byłe lotnisko w Skarbimierzu można wjechać tylko że powstało tam sporo przeróżnych firm. Co prawda są miejsca nie zajęte przez żadną firmę ale te części płyty są mocno zanieczyszczone a nie rzadko właśnie w tych miejscach są składowane jakieś odpady budowlane. Po za tym w związku z dużym zagęszczeniem firm, przypuszczam że przy próbach latania zaraz znajdzie się jakiś życzliwy który anonimowo poinformuje Milicje. W Kamieniu śląskim powstał super obiekt  https://www.facebook.com/silesiaring/ ciekawe jak będzie z cenami.

http://silesiaring.pl/

Edytowane przez Polak821
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kamieniu śląskim powstał super obiekt  https://www.facebook.com/silesiaring/ ciekawe jak będzie z cenami.

 

Jeśli w ogóle będą bo z tego co wiem na razie tor nie jest komercyjny odbyła się na nim jedna runda czegoś tam i to tyle :)  Tor ładny to na pewno,ale nastawiony raczej pod imprezy typu szkolenia albo prezent typu jazda szybka furą  ;)

 

Jedyna opcja jak na razie pojeżdżenia własnym autem to Silesia Ring Open Truck,ale daty na razie nie znane.

Edytowane przez Siekierka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...