Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie ma duzo miejsca, to prawda, ale sa naturalne przeszkody w postawi drzew i pomiedzy nimi mozna sie fajnie pokrecic :) Tak czy siak my tam jestesmy ok 17stej.

Nie doczekałem się Subaru na czas więc byłem tam ~17.20 mr2 i chyba się mineliśmy jak wyjeżdżałeś. IMO to miejsce jest ciekawsze niż parking na osobowicach.

 

chętnie bym obczaił to Twoje mr2 ;) jeździsz na jakieś spoty czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opole i okolice bardzo przyjazne Subarowiczom. Dla fanów ślizgania parking przy Karolince jest bardzo ciekawy. Byłem dzisiaj za dnia i trochę głupio było szurać dłużej jak 2 minuty mając na sobie wzrok tłumów (nie jestem do końca pewien czy byli zadowoleni). ;) Szczerze mówiąc nie wiem jak w godzinach wieczornych i nocnych, bo w pobliżu jest zabudowa wielorodzinna.

Fotka:
IMG_20170107_145201.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może 22.00 na parkingu obok cmentarza Osobowickiego? Najwyżej podjedzie się gdzieś dalej.

Btw. gdzie we Wrocławiu znajdę parking strzeżony w którym przechowają lawetę? Do tej pory udało się tylko znaleźć dozorowany (chociaż też nie wykluczam)

Edytowane przez code
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie ma duzo miejsca, to prawda, ale sa naturalne przeszkody w postawi drzew i pomiedzy nimi mozna sie fajnie pokrecic :) Tak czy siak my tam jestesmy ok 17stej.

Nie doczekałem się Subaru na czas więc byłem tam ~17.20 mr2 i chyba się mineliśmy jak wyjeżdżałeś. IMO to miejsce jest ciekawsze niż parking na osobowicach.

 

chętnie bym obczaił to Twoje mr2 ;) jeździsz na jakieś spoty czy coś?

 

Jak jakiś się uda wreszcie zrobić :) Możemy zawsze się ustawić w jakiś dzień jak chcesz się karnąć, nie ma problemu.

 

 

Na czym będziecie się ślizgać ? :) bo śniegu to raczej nigdzie we Wro nie uraczyłem. 

 

No nie wiem, jak tak patrzę teraz przez okno to chyba jakiś śnieg się znajdzie;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@PR7EMEK, Co proponujecie Panowie ;) ? Miałem się dzisiaj wygrzewać, ale skoro śnieg jest to może warto skorzystać ;) Ja za pewne zacznę od parkingu przy Torze Wyścigów Konnych, a ostatnio wracałam z rana to o 7 kręciłem się na parkingu Simply przy Hubskiej nawet forek stał zaparkowany ;) Mój numer tel 695912795 jak ktoś coś się kręci to dzwonić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...