Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ja byłem z kumplem.

Było sporo śniegu, lotnisko może i jest krzywe i wyboiste, nie wiem, ale po śniegu jak po śniegu - jechało się prosto, znaczy bokiem :)

Tor szeroki, poustawiane opony wyznaczające różne linie toru.

Zabawa przednia, nawet lepiej niż rok temu na rakietowej, z tego względu, że po godzinie jazdy tym samym torem na rakietowej robił się lód. Na Krzywej umówiliśmy się, że jeździmy z prawej strony w stronę toru i wracamy z lewej. Natomiast jeden brał opony z lewej, drugi z prawej. W związku z tym raz, że lód powstał dużo później (inne tory jazdy) a dwa, że jak już powstał to jeździliśmy tam, gdzie go nie było, w miarę możliwości :)

 

Polecam bardzo! Placyk wypaśny do treningu!

 

Potem zacząłem fantazjować i na wysokich obrotach na trójce bokiem wchodzić i mam do kupienia 1 klosz reflektora przeciwmgłowego (stłukł się przy kontakcie z oponkami). Natomiast lepiej tak niż w sosnę hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że powraca WLTA, startuje nowy cykl imprez na lotnisku Oleśnica:

https://www.facebook.com/groups/232840043477418/?multi_permalinks=1263791607048918&notif_t=group_activity&notif_id=1485424091095346

 

Ponoć pierwsza impreza już w niedziele za tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie cena troszeczkę zaskoczyła, prawie taka sama jak na bednarach, no ale jeśli będzie na podobnym poziomie zorganizowane to dlaczego cena nie ma być podobna.

 

Ja pierwszy start w Oleśnicy odpuszczam, bo spodziewam się, że będzie tam lód - prognoza pogody jest taka, że codziennie ma być odwilż a w nocy mróz. A na lodzie moja honda nie pojedzie.

 

Natomiast jak zrobi się cieplej to pozycja obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Code dzięki za info,

trochę się szczypię, bo nie wiem, czy obecność aż tak początkującego w Oleśnicy jest pożądana.

Jak uważacie biorac pod uwage, że

moje doświadczenie z pojeżdawek to zaledwie 1 trening w ostatnim dniu funkcjonowania Rakietowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...