Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Też bym chętnie wpadł na spota. Z omawianych miejscówek odwiedzałem parking na osobowicach, ale dopiero jak dobrze napada i się ubije to jest zdatny.

jest jeszcze spory parking pod cmentarzem Kiełczowskim

 

Nie wiem jak teraz, ale jeszcze ze 3 lata temu jak mieszkałem w Kielczowie to po pierwszej pojezdzawce uprzejmy ochroniarz dzwonił na Policję i panowie najczęściej ponawiali sie w ciągu kilku minut. Chociażby kontrolnie wylegitymować i sprawdzić gaśnice. Mam kolegę w pracy który mieszka w okolicach Jelcza. Spróbuje go podpytać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też bym chętnie wpadł na spota. Z omawianych miejscówek odwiedzałem parking na osobowicach, ale dopiero jak dobrze napada i się ubije to jest zdatny.

jest jeszcze spory parking pod cmentarzem Kiełczowskim

Nie wiem jak teraz, ale jeszcze ze 3 lata temu jak mieszkałem w Kielczowie to po pierwszej pojezdzawce uprzejmy ochroniarz dzwonił na Policję i panowie najczęściej ponawiali sie w ciągu kilku minut. Chociażby kontrolnie wylegitymować i sprawdzić gaśnice. Mam kolegę w pracy który mieszka w okolicach Jelcza. Spróbuje go podpytać

 

Ja zawsze najpierw zajeżdżałem do Pana Ochroniarza grzecznie z pytaniem. Jak był miły to ktoś nawet po 4pak pojechał, a jak nie to się szukało innego miejsca fakt.

Kiedyś na parkingu pod Polarem, gość tylko powiedział "dajcie mi odśnieżyć a potem parking wasz".

 

Zależy kto na stróżowce siedzi akurat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, tak to się nigdy nie spotkamy.

 

Proponuję na zwycięskiej lub pod castoramą na bielanach się spotkać. Albo może na tej zajezdni na grabiszyńskiej. Będę zaraz przejeżdżał grabiszyńską to dam znać jak tam sytuacja się przedstawia. Jakby było dobrze to poczekajmy do wieczora i koło 20stej można by się ustawić.

 

Chętni są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zajezdni slisko, ale do dupy, bo kostka brukowa co 2 metry przebija i jak sie bokiem idzie to nagle jedno kolo przyczepnosci dostaje :/ Castorma w takim razie tez odpada.

Jakies pomysly gdzie? Czy czekamy az jebnie puchem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z kosteczki brukowej z parkingu przy cmentarzu na grabiszyńskiej przy górce tuż przy ślęzy. EMEJZING! Ślisko, pięknie, miód malina! Jutro kumpel GTkiem tam jedzie i ja WRXem, jeśli chcecie się dołączyć to zapraszam, będziemy o 17stej - będzie już ciemno i nie powinno być żadnych aut na parkingu.

 

https://www.google.pl/maps/dir/51.0873346,16.9749588//@51.086418,16.9738752,17z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota wieczorem bądź niedziela w godzinach przed południowych chyba byłyby fajne, reflektujecie? Co do miejsca to Jelcz odpada,przyszłp mi jeszcze na myśl lotnisko w Oleśnicy, ale też nigdy tam nie byłem

wjazd na lotnisko w oleśnicy jest nielegalny, to teren wojskowy i można sobie dużych problemów narobić wjeżdżając tam...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma duzo miejsca, to prawda, ale sa naturalne przeszkody w postawi drzew i pomiedzy nimi mozna sie fajnie pokrecic :) Tak czy siak my tam jestesmy ok 17stej.

Nie doczekałem się Subaru na czas więc byłem tam ~17.20 mr2 i chyba się mineliśmy jak wyjeżdżałeś. IMO to miejsce jest ciekawsze niż parking na osobowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się też kręciłem w tamtej okolicy - ale na parkingu oprócz jakiegoś audi nikogo nie było. Zrobiłem kilka rundek po okolicy i jedynie co minąłem się około 17.35 ze srebrnym new age na grabiszyńskiej. Gniechus - to Ty byłeś?

Edytowane przez code
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...