Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo spotów jest organizowanych na parkingu przy zajezdni autobusowej na grabiszyńskiej. Jest tam spory placyk, nawet kolega mój wczoraj latał tam GTkiem. Moglibyśmy się tam umówić.

 

Co do Silesia Ring to byłem tam moją rajdówką z kumplem (hondą civic) na open track day w listopadzie - generalnie same porszawki, beemki emki, audiczki ereski, pare subaraczków, było nawet lambo pucharowe w klatce :D Nasza honda średnio tam pasowała, delikatnie rzecz ujmując (chociaż ostatni nie byliśmy hehe).

Fajny tor, bardzo szeroki. Polecam się karnąć chociaż raz, aczkolwiek impreza stosunkowo droga.

Słyszałem, że ktoś tam chcial zorganizować jedną rundę zawodów (chyba BMW Cup), ale Silesia Ring walnęła jakąś absurdalną cenę za wypożyczenie toru na 1 dzień. Także marne szanse, żeby jakieś zawody tam były dla ludu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest placyk w Jelczu faktycznie, bez latarnii, wygląda sensownie tylko nie wiem czy nie jest oblegany na zmianę przez autochtonów i policję :

 

Zrzut_ekranu_2017_01_03_o_12_48_33.png

Zrzut_ekranu_2017_01_03_o_12_48_17.png

 

W Wrocławiu ze spokojnych miejsc znam jeszcze parking koło cmentarza na osobowicach przy moście milenijnym:

Zrzut_ekranu_2017_01_03_o_12_49_11.png

Zrzut_ekranu_2017_01_03_o_12_49_50.png

 

Na fotach akurat dużo aut ale normalnie w tygodniu nie ma tam nikogo, szczególnie nocą. Są za to latarnie i kostka więc tak średnio.

 

Serio nie szukam miejsca żeby palić kapcia i rozwalać latarnie na ręcznym tylko takiego gdzie można auto bezpiecznie na śniegu wyczuć :/ Kupę kasy wydajemy na egzaminy na prawko, sto miliardów pytań teoretycznych a coś tak podstawowego jak kontrola nad autem w sytuacji awaryjnej to już nikogo nie obchodzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking przy cmentarzu osobowickim odpada, ponieważ kostka jest tylko na "uliczkach" a miejsca postojowe są z ażurów. "Kostkowe" są chyba tylko tutaj z przodu.

 

Kostka jest dookoła i między parkingami. Można jeździć w kółko. Żeby jeździć wszędzie potrzeba śniegu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...