Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2010


guma

Rekomendowane odpowiedzi

to teraz potrzebuje kumatego ktory pomoze mi wrzucic filmidla z wieczornej imprezy

 

a sa momenty

beben dziekujacy mentorowi klaniajacy sie nisko do pasa

pumex i bary skapany w szampanie, chojny team

marek MTS - szukajacy chowajacego sie carfita

wzruszony bzyk

itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siekla świetne zdjęcia. Widzę, że uwieczniłeś próbę wypchania mojej umęczonej "17" z kolein na próbie na łace. Niestety nawet pięciu chłopa nie dało rady. Przy okazji podziękowania dla wszystkich, którzy próbowali a szczególnie dla załogi "21" z terenowej i jej forka, który w końcu tego dokonał.

 

nawet mam o tym film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy bardzo za pozdrowienia i też pozdrawiamy. Do zobaczenia na następnej takiej imprezie.

Babska załoga z Forka diesla nr 31

 

Aaaa, to cz_mamba to Wy. :!: :mrgreen:

 

Serdecznie pozdrawiam. Miło nam było poznać. :mrgreen:

 

 

Jestem początkująca na forum, więc trochę naiwne pytanie zadam: jakim autkiem na Plejadach jechaliście?

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy bardzo za pozdrowienia i też pozdrawiamy. Do zobaczenia na następnej takiej imprezie.

Babska załoga z Forka diesla nr 31

 

Aaaa, to cz_mamba to Wy. :!: :mrgreen:

 

Serdecznie pozdrawiam. Miło nam było poznać. :mrgreen:

 

 

Jestem początkująca na forum, więc trochę naiwne pytanie zadam: jakim autkiem na Plejadach jechaliście?

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy bardzo za pozdrowienia i też pozdrawiamy. Do zobaczenia na następnej takiej imprezie.

Babska załoga z Forka diesla nr 31

 

Aaaa, to cz_mamba to Wy. :!: :mrgreen:

 

Serdecznie pozdrawiam. Miło nam było poznać. :mrgreen:

 

Początkująca jestem na formu, więc się naiwnie zapytam - jakim autkiem jechaliście?

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza była super. Razem z czternastką byłem na Plejadach po raz pierwszy i już bym chciał replay ;).

Dziękuję Ojcu Dyrektorowi i całej ekipie SIPowej za ogarnięcie tego weekendu i zapewnienie nam tylu atrakcji i zabaw.

Pozdrawiam Wszystkich, zarówno tych których udało mi się poznać osobiście jak również tych bardziej anonimowych. Wybaczcie, ale nicków i imion nie będę teraz wymieniał bo nie sposób ich wszystkich spamiętać, a nie chcę nikogo pominąć.

Do zobaczenia na następnych Plejadach... a jak będzie okazja to nawet szybciej! 8)

 

 

PS. Jakbyście gdzieś mieli jakieś fotki lub filmiki załogi szosowej nr 55, to chętnie je przyjmiemy :wink: (szczególnie chętnie zobaczyłbym nasze zwiedzanie trawy przy lotnisku w Radomiu :lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

aaa i jeszcze ale urwał Jurka na deskorolce spalinowej - bezcenne

 

mam to nagrane przez córkę ale raczej nie wkleję - nie chcę być gwiazdą YT :wink: :mrgreen:

 

Za późno.

Twój filmik z Targów pobija rekordy oglądalności w YT - już 140 odsłon. :mrgreen:

 

Dawaj wywrotkę na plecy.

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super impreza.

 

Ja dziękuje wszystkim których poznałem i z kim miałem przyjemność jeździć. Dziekuje Marasowi z MTS Subaru za przygotowanie auta i z mile spędzony czas - masz super rodzinke, przyjaciół i jesteś mega driver. Spędziłem cudowny czas ze wspaniałymi ludzmi na niesamowitej imprezie i za to też bardzo dziękuje.

 

KOLOROWI wg mnie stali się "maskotką" plejad za robienie siołłłłł :mrgreen: mega sypatyczni ludzie, nakarmili nas schabowymi wielkości koła od malucha, mistrzowsko przeprowadzili nas przez korki i odprowadzili prawie pod domek :wink:

 

Gratulacjie dla Chojnego i dzięki za to że GC8 nadal rzondzi !!! :mrgreen:

 

Załoga szosowa 31 - dzięki za mile spędzony czas i lekcje tańca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozdrowionka i za wspólną jazdę do i od pomnika sołtysa :D

 

A i przekazuję uśmiechy od instruktorki dansa :wink:

 

Tak tylko, że sołtys był na drodze krzyżowej :mrgreen:

 

To jak cz_mamba opylasz forka kupujesz Esteja i w przyszłym roku upalamy na szosowej.

Instruktorka :D returned :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie się wyrobiłem - obiecane zdjęcia.

Jako, że trasa turystyczna, więc mniej samochodów, a wiecej ludzi i różnych ciekawych miejsc. Zdjęcia są zmniejszone do 1600 pikseli w dłuższym boku. Oczywiście, na życzenie wersja pełna.

 

Dzień pierwszy - czwartek - konwój i zbrojenia:

http://picasaweb.google.pl/PRIMAR.KM/Plejady2010Czwartek?authkey=Gv1sRgCIedp_TYqJfxHg#

 

Dzień drugi - piątek - turystyka:

http://picasaweb.google.pl/PRIMAR.KM/Plejady2010Piatek?authkey=Gv1sRgCMXpipzig52qWg#

 

Dzień trzeci - sobota - c.d. turystyki i impreza zakończeniowa. Sądzę, że uwieczniłem wszystkie "pudła":

http://picasaweb.google.pl/PRIMAR.KM/Plejady2010Sobota?authkey=Gv1sRgCLm_ouWFjvSF_gE#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za pozdrowienia i pozdrawiamy wszystkich Subaroholików! Po raz drugi świetnie się bawiliśmy na Plejadach i mam nadzieję, że nie dam się zabić w moim WRXie i w przyszłym roku znowu się spotkamy. Kurde, dawajcie te filmy - może zobaczę gdzie ja tą gumę z opon zostawiłem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również dziękuję wszystkim starym i nowo poznanym forumowiczom :D Szczególnie Żelaznym, Primarowi z Krystyną i Machoniowi z Qrą za stolikowe towarzystwo :wink: Całej masie pozostałych ludzi spotkanych na trasach i poza - dzięki za świetną zabawę :!:

Zlot petarda :twisted:

 

I obyśmy się nie w mniejszym gronie spotkali wszyscy za rok 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek nie bądź pipa wklejaj deskorolkę :twisted:

 

siekla czekam choć trochę się boję :mrgreen: :wink: , jak masz kłopot z youtube (nie powinienes bo prowadzą cię za rączkę od kroku do kroku) to przeslij mi go na maila

 

Postaram sie - najpierw go tylko zrzuce z miniDV na jakies DVD i bede dzialal - w razie czego dostaniesz po prostu plytke, bo sie okaze ze bedziesz gwiazda YT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie się wyrobiłem - obiecane zdjęcia.

Jako, że trasa turystyczna, więc mniej samochodów, a wiecej ludzi i różnych ciekawych miejsc. Zdjęcia są zmniejszone do 1600 pikseli w dłuższym boku. Oczywiście, na życzenie wersja pełna.

 

Dzień pierwszy - czwartek - konwój i zbrojenia:

http://picasaweb.google.pl/PRIMAR.KM/Plejady2010Czwartek?authkey=Gv1sRgCIedp_TYqJfxHg#

 

Dzień drugi - piątek - turystyka:

http://picasaweb.google.pl/PRIMAR.KM/Plejady2010Piatek?authkey=Gv1sRgCMXpipzig52qWg#

 

Dzień trzeci - sobota - c.d. turystyki i impreza zakończeniowa. Sądzę, że uwieczniłem wszystkie "pudła":

http://picasaweb.google.pl/PRIMAR.KM/Plejady2010Sobota?authkey=Gv1sRgCLm_ouWFjvSF_gE#

 

ooo, też tu jestem, dzięki, Primar. ale ja wcale nie byłem pijany 8) nie mogłeś uruchomić photoshopa :mrgreen: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...