Skocz do zawartości

LOGO FORUM SUBARU


potas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja zmieniłem grilla w Forysiu na "sportowego " i wszyscy mówią że wygląda teraz jak Daewoo Musso :( .. Musze gdzieś przodem na trasie terenowej delikatnie przyorać... wtedy go przemaluje i obkleje naklejkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uraziłeś :?: Nie ma takiej możliwości... :wink:

Wolę być ostrożny bo różnie ludzie na mnie reagują i później jest płacz, zgrzytanie zębów i odciski na palcach :wink:

 

 

A przy okazji może z tymi lekami to racja... :wink: :twisted:

 

Sie wie, w końcu jestem z rodziny lekarskiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...no KrakaB Dragan to jakby ten no...dealer

 

 

Bardzo śmieszne.... :twisted: Ja tylko doręczam... :mrgreen: A co potrzebujesz czegoś... :?: Może afrodyzjak :wink: 8)

 

Wolę być ostrożny bo różnie ludzie na mnie reagują i później jest płacz, zgrzytanie zębów i odciski na palcach

Spokojna głowa... Ja nie z tych... :mrgreen:

 

Sie wie, w końcu jestem z rodziny lekarskiej

 

hmmm... Tu się forum farmaceutyczne zaczyna robić... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...no KrakaB Dragan to jakby ten no...dealer

 

 

Bardzo śmieszne.... :twisted: Ja tylko doręczam... :mrgreen: A co potrzebujesz czegoś... :?: Może afrodyzjak :wink: 8)

 

:

 

znaczy się donosiciel...yyyy..doręczyciel..pukasz trzy razy?? 8) a ten afrodyzjak to taki przystojny, wysoki..to ja poprosze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A nawet jedna naklejka była z nickiem MONIQA...

Przyznaję jednak, że nie narobiliśmy z marudą hałasu w tym temacie... hmm... Nie jesteśmy wciąż zgodni co do techniki wykonania.

Muszę pomyśleć nad zmodernizowaniem idei. Nie miałem wcześniej pojęcia ile trudności realizatorskich nastręczają takie swobodnie zaprojektowane pomysły. Człowiek uczy się całe życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pomyśleć nad zmodernizowaniem idei. Nie miałem wcześniej pojęcia ile trudności realizatorskich nastręczają takie swobodnie zaprojektowane pomysły. Człowiek uczy się całe życie...

Jeśli możesz to modernizuj ideę w CMYK-u, nie w RGB 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie..czy mi sie wydaje czy ja na zlocie nie widzialam żadnej naklejeczki??? :evil:

(.....)

cholera...albo skupiałam sie na oglądaniu czego innego albo je podstępnie ukryliście :evil:

 

Nikt niczego nie ukrywał... :roll:

 

Naklejeczki były, i nawet niektórzy widzieli. Potwierdzam, była nawet naklejka z napisem "Moniqa" (zgodnie z OBSTALUNKIEM... :wink: )

...ale właścicielce jakoś nie po drodze było do naklejacza :mrgreen: - albo była zbyt zajęta integracją z grupą :wink:

 

Projekt, faktycznie (i "niestety"), nie "poszedł w szeroki obieg.

Ponieważ "przedrajdowa prezentacja" odbyła się w stosunkowo wąskim gronie, miałem zamiar dokonać szerszej prezentacji na imprezie porajdowej - ale tam to już wogóle ciężko było tego dokonać.

(Sądziłem że spotkanie porajdowe będzie miało charakter imprezy bardziej "towarzyskiej", ale przeliczyłem się - bardziej przypominało to koncert i/lub dyskotekę pod gołym niebem - ciemno, głośno, pokazać/ pogadać ciężko.)

 

Ponieważ temat naklejek zaczyna jakby "zdychać" proponuję co następuje:

 

1. Sądzę, że naklejka "najlepsza" (optymalna co do prezencji i realizacji) to ta z folii odblaskowej, model "bez tła" (same pampry + nick + napis "forum.subaru.pl" pod spodem), naklejana bezpośrednio na tył samochodu (karoseria lub szyba z zewnątrz, jak kto woli).

Proponowana kolorystyka w zależności od koloru karoserii: pampry i napis niebieskie, żółte oczka - dla samochodów "jasnych".

Żółte pampry i napis + niebieskie - oczka dla samochodów "ciemnych".

 

Wielkopolanie wiedzą jak to wygląda. Jutro wyślę naklejeczkę tej Krakowiance (przyszywanej ;)) co to "naklejeczki nie chciała" (odebrać na Zlocie) :wink:, a Krakusów proszę o zmolestowanie tej pani by czem prędzej udała się z oną do kogoś, kto WIE jak się takie cóś przylepia. (To nie jest zwykła folia winylowa, więc radzę udać się do fachowca, co potrafi to nakleić jak trzeba od pierwszego podejścia - bo drugiego może nie być.)

 

Jeśli Azrael wyrazi zgodę (i poda mi kolor swojego samochodu) to przygotuję też jedną naklejkę dla niego. Jeśli zaś nie jest on zainteresowany oklejaniem autka to proszę Warszawiaków o wytypowanie innego królika doświadczalnego ze swego grona i przesłanie jego danych do mnie, co by Warszawa mogła "się z tematem naocznie zapoznać".

 

Jeśli są inne (duże) centra subaronaklejkofilów pragnących zapoznać się z tematem wg powyższego schematu to również proszę o kontakt.

 

 

2. Po zapoznaniu się z projektem proszę o zgłaszanie uwag - głównie interesuje mnie kwestia rozmiarów - znaczy, czy naklejka mieści się na aucie (w miejscu gdzie właściciele zamierzają ją nakleić).

Jeśli projekt się spodoba (lub zostanie wypracowany/ dogadany inny) to pozostaje tylko wysyłać zamówienia.

(Wstępnie szacuję koszt wykonania na 10 zł/sztuka (+ ew. wysyłka) - przy zamówieniach powyżej 20 szt.)

 

3. I to by chyba było na tyle "f temacie".

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziecie miec jakiesw projekty (zdjecia/grafiki) tych naklejek to dajcie na forum z jakas ankieta...

No może rozwiązanie, które proponuję jest cokolwiek prostackie - ale może by się jednak pofatygować kilka postów wstecz?

Nie trzeba nawet czytać, wystarczy na obrazki popatrzeć... ;))

(Nie żebym coś sugerował, ale wiecie, kolego Odżis... :))

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...