Skocz do zawartości

LOGO FORUM SUBARU


potas

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem... mam mieszane uczucia... nawet nie jest taka duza ale przymierzalem i nie mam jej gdzie nakleic zeby to jakos gralo... stworki mnie strasza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witek, z naklejka nie jest zle... moze nie jest uniwersalna - jest specyficzna - jednym sie bedzie baaaardzo podoba a innym nie...

 

Trytytka - http://www.trytytka.com/

 

plastikowy pasek z takimi zabkami:

___

/ |

____/ |____

 

po zaciagnieciu nie ma mozliwosci odblokowania

(chyba, ze trytytka jest z odczepiana zawleczka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy naklejeczka dla mnie (ktora juz dawno zamowilem) jest gotowa? tak sie pytam na wszelki wypadek gdybym czegos nie zauwazyl...

 

??

JAKA naklejeczka? bo mówimy już o dwóch - forumowej i klubowej.

 

Gdzie zamówiona? Bo ja nie kojarzę żadnego zamówienia skierowanego do mnie... ?

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani zgodnie z umową dostarczyła naklejeczke na spotkanie i prawie zgodnie stwierdziliśmy że jednak trzeba ją troche zmniejszyć..tak ludziki jak i odstępy między napisami a ludzikami... :wink: ale myśle że powinna wypowiedzieć sie jeszcze reszta tych co widzieli 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani zgodnie z umową dostarczyła naklejeczke na spotkanie i prawie zgodnie stwierdziliśmy że jednak trzeba ją troche zmniejszyć..tak ludziki jak i odstępy między napisami a ludzikami... :wink: ale myśle że powinna wypowiedzieć sie jeszcze reszta tych co widzieli 8)

 

Jakieś sugerowane ruchy? Znaczy, przesunięcia o ile centimetrów?

Się dostosuję... może :))

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani zgodnie z umową dostarczyła naklejeczke na spotkanie i prawie zgodnie stwierdziliśmy że jednak trzeba ją troche zmniejszyć..tak ludziki jak i odstępy między napisami a ludzikami... :wink: ale myśle że powinna wypowiedzieć sie jeszcze reszta tych co widzieli 8)

 

A mi nikt naklejeczki nie pokazał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...azaliż żwawo się decydować... ;)

 

Wakacje idą, a wy takie nieoklejone w Polskie chcecie jechać? Na zimę się będziecie oklejać? :)

 

Poważnie(j): Jeśli temat naklejek ma się "zmaterializować w najbliższej przyszłości" to proszę was o szybsze podjęcie decyzji, względnie przesłanie mi swoich propozycji co i JAK zmienić.

Czas leci, a temat zdycha. Jak się tego nie załatwi do Wielkiej Kanikuły to już zdechnie na pewno.

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy naklejeczka dla mnie (ktora juz dawno zamowilem) jest gotowa? tak sie pytam na wszelki wypadek gdybym czegos nie zauwazyl...

 

??

JAKA naklejeczka? bo mówimy już o dwóch - forumowej i klubowej.

 

Gdzie zamówiona? Bo ja nie kojarzę żadnego zamówienia skierowanego do mnie... ?

 

pzdr,

M.

 

 

U Potasa zamawialem wstepnie jeszcze (na pocz Maja ?), potem stracilem kontakt wzrokowy z tematem jak widze :)

OK. To zamawiam teraz, logo forum, jak juz bedzie ostateczna wersja, moze jakas bedzie przed 9 lipca, to chetnie sobie na wakacje nakleje......niestety osobiscie nie widzialem, nie wypowiem sie na temat przycinania, sciskania lub rozciagania nalepeczki...Zreszta moze byc nawet aktualna robocza, najwyzej sobie dokleje finalna i bede mial historyczny pojazd wielonaklejkowy...

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, wreszcie.

Wreszcie się "sprężyłem" i wykonałem wersję pomniejszoną. Roboty było przy tym co niemiara, bo aż pół godziny (z przerwą na podrapanie się po... czymś tam :) ale najtrudniejsze w tym wszystkim to było się za to zabrać.

 

Tak więc, podsumowując:

W załączniku znajdziecie wersję naklejki trochę pomniejszoną w stosunku do poprzednio prezentowanej (04m.jpg).

Nie sugerujcie się proszę rozmiarami napisów, bo dzięki temu że naklejka nie ma tła można je w razie potrzeby "przesunąć" przy naklejaniu naklejki (odciąć pasek transferu z napisem i przykleić "trochę bardziej lub mniej w prawo, lewo, górę lub dół").

 

Zresztą, wycinanie napisu mniejszego jest bez sensu - dużo trudniej się to "obiera", no i będzie to jednak mało już widoczne.

(I tak jestem przekonany że połowa z was, którzy sugerowali pomniejszenie rozmiaru naklejki stwierdzi -po naklejeniu- że jednak ta mniejsza naklejka jest ... trochę mała. Ale cóż, chceta to mata :))

 

Werja przedstawiona w załączniku jest dla "jasnych" samochodów; dla ciemnych (n.p. błękitne lub czarne imprezy) kolory są odwrócone (żółte pampry i napis, niebieskie oczy).

(Jak kto chce zobaczyć dokładnie jakie są to kolory to niech zajdzie do sklepu sprzedającego folie samoprzylepne i zapyta o folie odblaskowe LG, albo poczeka aż kolega zamówi... :)

 

Po dokonaniu kalkulacji i przemyśleń natury egzystencjalnej doszedłem do wniosku że ceną optymalną za 1 sztukę będzie równy 1 tuzin złotówek, plus koszta wysyłki - jak kto chce listem zwykłym, to będzie taniej, jak poleconym priorytetem to drożej.

(Zarabiać na tym nie chcę, ale dłubać godzinami i biegać na pocztę dla samej satysfakcji też mi się nie chce - i dlatego tak właśnie sobie wycyrklowałem cenę.)

 

Naklejka będzie przygotowana do naklejenia, tj. "obrana" i zaklejona transferem ("folią transportową"). W zasadzie wystarczy to zdjąć z papieru "woskowego" i nakleić na czysty i suchy kawałek karoserii lub szyby (w tym drugim przypadku NIE należy tego naklejać tam gdzie przesuwa się wycieraczka!).

Warto sobie zaznaczyć ołówkiem jakąś linię odniesienia przed naklejaniem, bo klej jest dość mocny, i jak już raz chwyci to raczej poprawić tego się nie da.

(Jak komu brak pewności w rękach i/lub pewności siebie, to lepiej niech podjedzie do "oklejaczy aut" i poprosi ich o naklejenie tego :)

 

Czas realizacji zlecenia to jakieś 3 - 4 dni robocze (tak sądzę), ale ze względu na szerokość arkusza folii będę się brał za wycinanie dopiero po zebraniu 12 sztuk zamówień, a kolejne "partie" będą robione przy zamówieniach równych 6 sztuk, lub będących wielokrotnością 6 sztuk.

 

To chyba tyle. Jak ktoś ma jakieś pytania, to proszę zadawać - jak nie ma pytań, to zamawiać :)

 

Zamówienia proszę przesyłać na priva; jak się kilka uzbiera to zrobię listę tutaj (w tym wątku) - lista będzie aktualizowana w miarę napływu zamówień.

(Przy tej liście podam też numer konta, na które będzie można dokonywać wpłat.)

 

Pozdrawiam i czekam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...