Skocz do zawartości

LOGO FORUM SUBARU


potas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadzam sie z Mattem, ze LOGO musi miec wiekszy kontrast, musi byc z daleka widoczne, bo co z tego, ze jest calkiem calkiem jak na pierwszy rzut oka jest to zwykla niebieska "papka".

 

Ale przyklad podany przez Matta tez mi sie nie podoba. Czemu bysmy mieli miec wszyscy napisane stylu "Jestem brudas"? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thankietko_Młoda, to najlepiej taką wsiową przyczepę, z reklamą. Ponoć niektóre przyczepy sprawdzają się przy większych prędkościach. :mrgreen: Można jeszcze zrobić naklejki na całe drzwi (we Wrocławiu jest STI całe obklejone reklamami alarmów czy czegoś takiego).

 

Tak na poważnie. Trochę racji, może masz.. z drugiej strony mało log (logów?) rozpoznaje się z większej odległości (najczęściej rozpoznaje się je dlatego, że się je zna i pamięta), nawet napisy na autach (np. takie jak ten z postu matta), trzeba czytać z bliższych odległości...

 

Co do reklam, to chyba najlepiej by było Hansowi wyhaftować (bez skojarzeń pijoki jedne :wink: ) nowy niebieski dach z żółtymi napisami. :D Chyba, że już taki ma, Hansa na żywo jeszcze nie widziałem. :cry:

 

 

:lol: P.S. Patrząc na ostatnie 3-4 avatary (tyle naraz w monitorze widzę) można odnieść wrażenie, że się zbłądziło :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do reklam, to chyba najlepiej by było Hansowi wyhaftować (bez skojarzeń pijoki jedne :wink: ) nowy niebieski dach z żółtymi napisami. :D Chyba, że już taki ma, Hansa na żywo jeszcze nie widziałem. :cry:

 

 

:lol: P.S. Patrząc na ostatnie 3-4 avatary (tyle naraz w monitorze widzę) można odnieść wrażenie, że się zbłądziło :lol::lol::lol::lol:

 

Wituś czyli rozumiem że mam zabrać zestaw nici i igieł do wyszywania..ty weź naparstek :wink:

 

a co do avatarów..zaczynam mieć lęki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze jestem tu nowy i wiem, ze wyjde pewnie na malkontenta, ale moim zdaniem logo jest kiepsciutkie :cry: Fajnie to ono wyglada na monitorze, ale po wydruku to bedzie kiszka / kaszanka albo nawet i mielonka... Jezeli da sie z tego cokolwiek rozczytac to chyba tylko z lupa i z odleglosci 10 cm...

 

IMVHO, nalezaloby przekolorowac tlo i wywalic te wszystkie blury...

 

ps. No to teraz cierpliwie czekam na biczowanie i przeciagniecie pod killem forestera. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś komu się nie podoba może sobie przykleić tylko dół...z napisem Forum.subaru.pl i już a pozostali całe logo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wituś czyli rozumiem że mam zabrać zestaw nici i igieł do wyszywania..ty weź naparstek :wink:

 

Nie ma sprawy, tylko znaleźć kogoś kto będzie szył ( nie mylić z haftowaniem).

 

a co do avatarów..zaczynam mieć lęki 8)

 

Czemuż to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego wzoru przedstawionego wyżej wpadłem na pewien pomysł, może zróbmy wlepki to takie małe naklejki najczesciej przylepiane w tramwajach autobusach czy na słupach przez zwolenników np. jakiegos klubu piłkarskiego czy cuś. Wiem ze bedzie wielu ludzi którzy zganią mnie za ten pomysł ale nie mówie ze ma być wprowadzony w życie i nie musi naklejać tego w środkach komunikacji miejskiej i "wandalizować ich" ale takie wlepki to bardzo małe koszta duża ilość dobra jakość. Dlatego wpadłem na taki pomysł. Kumpel robił wlepki Uni Leszno i za 25zł mozna było kupić 500 takich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...