Skocz do zawartości

LOGO FORUM SUBARU


potas

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tego wzoru przedstawionego wyżej wpadłem na pewien pomysł, może zróbmy wlepki to takie małe naklejki najczesciej przylepiane w tramwajach autobusach czy na słupach przez zwolenników np. jakiegos klubu piłkarskiego czy cuś. Wiem ze bedzie wielu ludzi którzy zganią mnie za ten pomysł ale nie mówie ze ma być wprowadzony w życie i nie musi naklejać tego w środkach komunikacji miejskiej i "wandalizować ich" ale takie wlepki to bardzo małe koszta duża ilość dobra jakość. Dlatego wpadłem na taki pomysł. Kumpel robił wlepki Uni Leszno i za 25zł mozna było kupić 500 takich

 

Super!! Zapomniales niestety tylko dopisac jaki jest tego cel? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oblepic wszystkie EVO w okolicy :mrgreen:

 

To ja poproszez wlepkę sztuk JEDEN. :P

 

ps. Tym co nie uwazali na geografii przypominam, ze bialystok to blisko 300 tysięczne miasto :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAMIEC TWOJ WROG :arrow: ALE EVO JESZCZE WIEKSZY... :twisted::mrgreen::twisted:

 

Ja rozumiem, że to żarty, ale trąca i tak fanatyzmem. Nie róbmy z forum poświęconego marce, jakiegoś kibolowego zaścianka. Każdy ma prawo do lubienia tego co mu pasuje, ale krytykowanie innych czy uprzykrzanie im życia tylko dlatego, że lubią co innego jest chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tam przypadkiem zły Leśniczy nie goni Misia?

 

eeeee PePe ma spokojne usposobienie...

 

 

gwoli wyjaśnienia ksywa pepe wzięła się z tego iż mój 3 letni junior po wymianie wydechu stwierdził że "Subaju jobi pe pe pe pe" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o jakiekolwiek loga motoryzacyjne czy rajdowe to zawsze na pierwsza mysl mi przychodzi taki projekt: (wiem wiem piekny to on nie jest, ale ogolnie mi chodzilo aby moze pojsc w ta strone, chociaz tamten tez jest fajny :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś komu się nie podoba może sobie przykleić tylko dół...z napisem Forum.subaru.pl i już a pozostali całe logo

 

I to też jest jakiś pomysł - tyle, że w "naszym" przypadku napis to jeszcze nie logo - Ford czy Coca-Cola to tak, ale nie tu.

Ja bym te pampry zostawił - bo to one są "kwintą i esencją" pomysłu potasowego.

 

Są prototypy, jest kilka dodatkowych koncepcji (wariacji pierwotnego pomysłu).

 

(Tylko tyle, tak żeby trochę poszczuć..... DO ZOBACZENIA NA PLEJADACH... ;))

 

pzdr,

M

 

PS: 555, ale tu NIE chodzi o SAMOCHÓD, a o FORUM (inaczej SFS - Stowarzyszenie Fanatyków Sześciogwiazdkowych ;))

A to niezupełnie to samo - czy też raczej: "zupełnie nie to samo" (IMHO).

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze pomysl Potasa jest dobry, nawet jesli napis nie bedzie czytelny z 20 metrow sam zarys obrazka pozwoli nam sie rozpoznac..bo przeciez to my mamy glownie sie rozpoznawac..a "obca"osoba jesli interesuje sie Subaru pewnie i tak wystarczajaco dokladnie zlustruje wasze cacaka zeby przeczytac napis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście na taśmie samoprzylepnej słabo się rysuje no właśnie

no właśnie a naklejki mają być...

 

Moniqa, jak ja bym miał swoimi naklejkami kreować osobowość na Plejadach, to wykreował bym ja na osobowość zużytego śmiecia, w dodatku bez ambicji. Moją najbardziej udaną ekspresją plastyczną, było zahaczenie o betonowy słup Nubirą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że to żarty, ale trąca i tak fanatyzmem. Nie róbmy z forum poświęconego marce, jakiegoś kibolowego zaścianka. Każdy ma prawo do lubienia tego co mu pasuje, ale krytykowanie innych czy uprzykrzanie im życia tylko dlatego, że lubią co innego jest chore.

 

Ja nie krytykuję właścicieli EVO tylko sam pojazd. Nie podoba mi sie i mówię to głośno. Wolałbym już Nissan'a Skajlajna lub Audi TeTe

 

Acz kolwiek nie zaprzeczam, że technologicznie jest dobry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moich nikt nie będzie chciał testować, bo ja brzydko rysuję, a na taśmie samoprzylepnej to już w ogóle...

W sklepach "z materiałami do reklamy" można kupić białą folię samoprzylepną - n.p. taki Oracal seria 641 ("ekonomiczna") lub MacTac w cenie 7 -8 zł /m2... (matowa i z połyskiem).

 

Można po tym rysować mazakami z tuszem na bazie rozpuszczalnika.

 

(Musisz więc poszukać lepszej wymówki... ;))

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze pomysl Potasa jest dobry, nawet jesli napis nie bedzie czytelny z 20 metrow sam zarys obrazka pozwoli nam sie rozpoznac..bo przeciez to my mamy glownie sie rozpoznawac..a "obca"osoba jesli interesuje sie Subaru pewnie i tak wystarczajaco dokladnie zlustruje wasze cacaka zeby przeczytac napis

 

Moni, mi nie chodziło o możliwość przeczytania napisu, ale o "czytelność w ogóle". Znaczy, żeby najważniejsze elementy graficzne były widoczne z daleka, i żeby obraz się nie zlewał w jedną plamę oglądany z odległości 3-5 metrów. Napis i tak będzie czytelny tylko z max 3 metrów (30 metrów w przypadku Winnetou).

 

:)

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...