Skocz do zawartości

LOGO FORUM SUBARU


potas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale wracając do logo, które już mamy w zaawansowanej fazie projektowej, to maruda zaproponował coś baaardzo interesującego. Otóż wyobraźcie sobie... a właściwie to, czy nie wkleiłbyś Karolu tego twojego projektu z żółtym tłem? Uważam, że jest OK. Dużo mniej skomplikowany w produkcji i bardziej wyraźny. Choć propozycja dla jasnych subarek też jest ciekawa - bez żadnego podkładu. Pierwszy plan bezpośrednio na lakierze z odblaskowej niebieskiej folii. Pampry - jak mawiają poznanioki, napis forum.subaru.pl i nick forumowy... Extrawaganza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wracając do logo, które już mamy w zaawansowanej fazie projektowej, to maruda zaproponował coś baaardzo interesującego. Otóż wyobraźcie sobie... a właściwie to, czy nie wkleiłbyś Karolu tego twojego projektu z żółtym tłem? Uważam, że jest OK. Dużo mniej skomplikowany w produkcji i bardziej wyraźny.

Gracias, Amigo. Muchos gracias... :))

No też o tym (wklajeniu) myślałem - ale to wiele nie da, do pokaże tylko ideę. A diabeł tkwi w szczegółach, i jak ktoś nie wie jak wygląda ta folia to sobie tego i tak nie wyobrazi. Znaczy, "ideę" to sobie łatwo wyobrazić, ale "materię" ("realizację") to trzeba widzieć.

Zresztą, nie mam tych plików w domu, a raczej dzisiaj nie będę miał czasu jechać "do roboty" - więc najwcześniej puściłbym to jutro po południu. (A to już kwadrans do Plejad :)

No to jak za chwilę będzie można pokazać to "na żywo" to może się jednak uzbroić w cierpliwość?

 

 

Choć propozycja dla jasnych subarek też jest ciekawa - bez żadnego podkładu. Pierwszy plan bezpośrednio na lakierze z odblaskowej niebieskiej folii. Pampry - jak mawiają poznanioki, napis forum.subaru.pl i nick forumowy... Extrawaganza!

No to to już by trzeba "wkleić" razem z tłem - czyli jasnym subarakiem... :)

 

Poważnie: Bartek, a może cyknął być jakąś fotkę i ją wkleił? Takie coś chyba lepiej odda wygląd projektu (tak sądzę...).

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie widać na tych fotkach tego jak się prezentują nalepki "na żywca". Trudno, jeszcze parę dni musicie się, kochane forumowicze*) płci obojga, w cierpliwość uzbroić.

No takie to życie jest i już. ;)

 

pzdr,

M.

_____________

z wyłączeniem, rzecz jasna, tych co dziś na Rynek przyjdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdzie składac zamówienia ????

 

:))

No jakie to wszystko dzisiaj, panie, niecierpliwe, no! :)

Zamówienia można składać u Świętego Mikołaja, na ten przykład... ;)

Kochany, zobaczysz i pomacasz na Plejadach, będziesz wiedział że tamat jest "si" (albo wręcz "si kalafą" :)) to wtedy pogadamy o zamówieniach.

A może L&M cuś fajniejszego wysmyczy? No nie ma się co gorączkować zanadto, mówię ci.

:)

 

Poczekaj. Jeszcze tylko pięć minutek.

Mojżesz całe życie czekał na wejście do Ziemi Obiecanej, a Żydzi do dzisiaj Mesjasza wypatrują. A tu taki gwałt o jedną małą naklejeczkę.

Normalnie wstyd. ;)))

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pójdę za tłumem :wink: i zacznę skandować NA KLE JE CZKE :!: NA KLE JE CZKE :!: ... a w razie czego oflaguję się :twisted: na Plejadach i nie puszczę próby szosowej… :P:mrgreen:

 

:mrgreen:

Jestem zdecydowanie ZA!

 

Część Imprez pojedzie pewnie wtedy trasą terenową - dzięki czemu będę miał szanse zająć miejsce trochę bardziej oddalone od końca... 8)

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie ZA!

 

Część Imprez pojedzie pewnie wtedy trasą terenową - dzięki czemu będę miał szanse zająć miejsce trochę bardziej oddalone od końca... 8)

 

Też jestem za :!: Może jakieś fajne felgi znajdę, czy inne przydatne części walające się w kszakulcach. Nie ma to jak porządna promocja. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...