Skocz do zawartości

Jaki kupić telewizor LCD/LED/PLAZMA ?


Paweł_P

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwy przełom to TV OLED (nie mylić z LCD z podświetlaniem LED) - widziałem bodaj 5 lat temu na Cebicie takie około 30" cudeńko... ale to ciągle pieśń przyszłości, póki linie LCD się nie zwrócą.

 

Zdaje się że tej jesieni będzie już dostępny na rynkach azjatyckich.

 

 

http://www.chip.pl/news/sprzet/rtv/2012 ... zorow-oled

 

Problem to cena oraz fakt, że nie ma na nim co oglądać. Przynajmniej na razie.

 

Wy tu o wyższości świąt, a ja mam zwykły stary TV kineskopowy Philipsa i jest super. Fajny obraz, żywe kolory. :twisted: W zupełności wystarcza. A do wyższych celów, raz na jakiś czas, projektor. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, pytam z ciekawości, bo już któryś raz czytam, że plazma buczy (ponoć Panasonic w tym przoduje :roll: ). No, ale zgodnie z komentarzami na ceneo moja lodówka powinna... miałczeć (serio :lol: ), a nic takiego nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, pytam z ciekawości, bo już któryś raz czytam, że plazma buczy (ponoć Panasonic w tym przoduje :roll: ). No, ale zgodnie z komentarzami na ceneo moja lodówka powinna... miałczeć (serio :lol: ), a nic takiego nie miało miejsca.

mam 2 plazmy Samsunga i nie buczą tak, żeby to w ogóle było słyszalne, albo jestem głuchy :wink:

faktem jest, że się grzeją bardziej niż LCD, ale porównywanie tego do kaloryfera jest przesadą :wink:

plazma ma zdecydowanie więcej zalet niż wad w odniesieniu do LCD czy LED, a jej największą zaletą jest przyzwoita cena za więcej niż przyzwoitą wielkość ekranu i jakość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrała u mnie opcja budżetowa. Intensywnie myślałem nad GT30E ale z ubezpieczeniem na 5 lat wychodzi prawie 3,5k pln. Nie stać mnie teraz na taki wydatek, a brać na raty to wyjdzie 4,5k a to już naprawdę dużo kasy.

Będzie taka plazma:

http://www.lg.com/pl/tv-audio-video/tel ... 2PW450.jsp

Niestety tylko HD ready i nie ma netu ale jest 3d i wejście USB. No i z ubezpieczeniem wyjdzie nieco ponad 2k pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz odbiór z WWA
Gdzie "Tu"?

Cichaczu, no właśnie, gdzie tu :?: :mrgreen:

A czy ktoś zna jakiś fajny TV w rozmiarze poniżej 40"

Taki, żeby nadawał się i do telewizji i do PS3

A w sprawie "malucha" :wink: dla mnie nikt nie ma jakiejś ciekawej propozycji :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plazma jest fajna o ile w pomieszczeniu panują dobre dla niej warunki :idea: Pamiętać trzeba też że od czasu Pioneer KURO nic lepszego nie wymyślono a nawet wg ludzi w temacie nawet najnowsze Panasonici są gorsze od dziadka KURO a LED/LCD niesamowicie wyżyłowało parametry :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...