Skocz do zawartości

13.12.2009 Nowe Miasto nad Pilicą pojeżdżawka


opał

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Komunikat pogodowy :!: Jest -2 stopnie , śniegu wcale . Drogi są suche i nie zanosi się na padanie . Opał - gdyby coś to pytaj .

 

IRAZU dawaj następny komunikat :smile: , bo mam slicki na samochodzie i nie wiem czy zdejmować , czy zostawić :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliwo- jest tylko 40 litrów v-powera95,

Irazu- dzięki za raporty pogodowe ;)

Do zobaczenia jutro , w razie problemów z dojazdem dzwońcie do Nowego 507650550

Na miejscu wszelkie pytania do Opała, Nowego lub obsługi, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie udalo sie dojechac, ok 6:50 za Jankami moj sztrucel glosnym zgrzytem tylnego hamulca powiedzial "Nein". Probowalem go przekonywac ale jego nein bylo coraz glosniejsze i bardziej natarczywe ...no i zawrocilem...

 

Do nastepnego raza, mam nadzieje ze bedzie.

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem :mrgreen: bardzo zadowolony ze to nie ja robiłem te impreze tylko wreszcie ktos i mozna bylo pojezdzic.

 

bylo super bo: swietna próba,serwis,koła,catering,kibel i mili dobrze wychowani ludzie z obsługi,cieple namioty,tablica na wyniki i generalnie mądrosc organizatora w zakresie bezpieczenstwa.

 

minus : organizator nie spodziewal sie tak wielkiej frekwencji...mowiąc szczerze sam bylem w szoku :shock: ze tyle aut przyjechalo.(30-40) ?tak wiec czekalo sie niemilosiernie dlugo,dodatkowo proba byla super ale dluga wiec slupki co chwile lezaly i sie czekalo.

 

rada: wiecej ludzi do obsługi...wiem sam bo to przerabialem wielokrotnie,ale niestety bez wiekszej ilosci osob NA TRASIE do pomocy proby,czasy postoju bedą sie przedłuzac.

no i pomiar czasu.tu mozemy sie dogadac poniewaz ja mam profi zestaw z fotokomurkami za ok 15 klockow ale lezy czesto wiec chetnie podnajmę i naucze was obslugi

 

ale generalnie na to, co rozni ludzie probują robic z eventami moto to dzis to byla bajka jak na pierwszy raz.

 

Ja w kazdym razie jestem w sumie bardzo zadowolony i pojawie sie zawsze u was z radoscią !

 

pozdrawiam serdecznie vert-boleslaw dubowski - GT. W1 NINA :grin: 509 123400

 

 

ps.pozdrawiam wszystkich forumowiczów przybylych

 

gratulacje dla bryka ! jednak subarak to subarak :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wróciłem i też jestem zadowolony. :mrgreen: Choć w moim przypadku praktycznie nie jeździłem (1 przejazd). Ale liczę na następny raz. :wink:

 

Po pierwsze, podziękowania dla organizatorów. Było bardzo OK. Jest pewnie coś do poprawy ale w sumie było naprawdę dobrze.

 

Po drugie, pozdrowienia dla wszystkich spotkanych. Szczególne pozdrowienia dla verta, Harvestera i całej Jego familii, Jabara.

 

Po trzecie, wielkie podziękowania dla Harvestera za prawy dla mnie oraz mojej gromadki. :mrgreen: Wszyscy mieli duże oczy jak od Ciebie wysiedli. :shock: Dajesz radę, że aż miło patrzeć. No i respect za IMO bardzo dobry czas (poniżej 3 minut).

 

Po czwarte, gratulacje dla Bryka. Chyba nie miał dzisiaj konkurencji. :mrgreen:

 

Raz jeszcze wielkie dzięki za miły dzień i serdeczne pozdrowienia dla wszystkich spotkanych.

 

Poniżej krótkie foto story.

nowemiasto002.th.jpg

nowemiasto006.th.jpg

nowemiasto010.th.jpg

nowemiasto018.th.jpg

nowemiasto020.th.jpg

nowemiasto030.th.jpg

nowemiasto037.th.jpg

nowemiasto039.th.jpg

nowemiasto050.th.jpg

nowemiasto063.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁAAA!!! :lol: Już wróciłem i jestem MEGA zadowolony :]

 

Organizatorzy podeszli do tematu baaardzo profesjonalnie! Super obsługa, quick serwis, doświadczeni instruktorzy, jedzonko, kibelek - bajer :]

 

Tak jak wspomniał vert, pewnie nie spodziealiście się takiej ilości aut i dlatego, przestoje rzeczywiście były długie, ale i tak warto było czekać bo próba git :] Fajnie ustawiona, myślę, że każdy znalazł coś pod siebie :]

 

Dzięki dla organizatorów za pomocną dłoń pod koniec imprezy, dla vert'a za "motywację" do robienia coraz lepszych czasów :P:P dla rpw za fotki :]

 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych :]

 

BTW opał, macie gdzieś wyniki zapisane, żeby tutaj wrzucić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nawierzchnia ,żarła bardzo opony :?:

 

Nie było chyba tak bardzo źle. Ale ja mimo wszystko nie ryzkowałem, bo jednak płyty betonowe lubią się przytulić do opon. :wink:

 

[ Dodano: Nie Gru 13, 2009 6:50 pm ]

Na zdjęciach macie śnieg , a ja mieszkam 13 km od lotniska i mam sucho .

 

Tego śniegu niestety było bardzo mało. Praktycznie go nie było. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było bardzo fajnie, tylko trochę długo trzeba było czekać na przejazd.

 

na moich Toyo-slickach jeździło się spoko :cool:

 

nawierzchnia trochę nierówna, ale nie zjadała nadmiernie opon (przynajmniej u mnie). nie da się nawet porównać z Ułężem.

 

bardzo fajna imprezka. price-performance bardzo dobry !!!

 

przydałyby się numery, żeby można było pilnować kolejki i pójść coś zjeść / wypić etc. niestety dziś kilka razy mnie ktoś wyśmigał z kolejki, bo wyszedłem na chwilę z auta :-(

 

miła i przyjazna obsługa. chętnie przyjadę ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verciu, mam jeszcze króciutki filmik z Twoim udziałem. :mrgreen: Nic nadzwyczajnego, ale zawsze to Twój GT w ruchu. :mrgreen:

 

 

bajerka jest ciałko tez mam zajebiste -a skąd masz taka fajna koszulke pumy ? :mrgreen:

te harvester a w ucho bys nie chciał :) upalales tego swego pazdzia od rana to sie naumiales :twisted: a i do mnie prosze : drogi panie vert :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za fajną imprezkę. Organizacyjnie 5-. Faktycznie czasy oczekiwania denerwujące ale w sumie można było zaliczyć z 10 przejazdów więc ok. Niestety dzisiejsze warunki nie koniecznie dla fwd ale i tak zabawa była przednia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd masz taka fajna koszulke pumy ? :mrgreen:

 

Koszulkę pumy :?:

 

a i do mnie prosze : drogi panie vert :mrgreen:

 

Drogi Panie Instruktorze Vert - w skrócie DPIV. :cool: :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Gru 13, 2009 7:09 pm ]

Przecież i tak wiadomo, że mi się dawałeś :mrgreen: :wink:

 

:oops: Ależ Panowie, nie ma jeszcze 22-giej. :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...