Skocz do zawartości

13.12.2009 Nowe Miasto nad Pilicą pojeżdżawka


opał

Rekomendowane odpowiedzi

banglamy na balonach.

Znając Ciebie, to niski profil to 205/60 , a wysoki to 205/70 :mrgreen:

Hahahahaha... dobrze ze Cie poznalem, to sprowadzilo mnie na dobra droge. Teraz niski to 205/50/16 a wysoki 195/60/15 :mrgreen:

Z tym ze zostalo mi jeszcze kilka kompletow balonow na lato :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy ja dam radę przyjechać (problem z oponami

 

jak nie masz oponek na "zajechanie" to daj znaka znam miesjce gdzie mozesz za pasztetową cene kupic uzywki, i od razu załozyc, które starcza na kilka pojeżdzawek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ja dam radę przyjechać (problem z oponami

 

jak nie masz oponek na "zajechanie" to daj znaka znam miesjce gdzie mozesz za pasztetową cene kupic uzywki, i od razu załozyc, które starcza na kilka pojeżdzawek :mrgreen:

to jak nie tajemnica to ja poprosze ten namiar na te oponki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadne towarzysko... Bzyk biez estiaja to mi sie w koncu zrewanzujesz przejazdzka no i zobacze jak to Twoje cudo bangla... :mrgreen:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ps.

Teraz to juz na pewno nie przyjedzie Sti :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, gdzie tzn od której strony jest wjazd na to lotnisko ? od miasta ? czy jadąc od strony trasy katowickiej trzeba wjechać w nowe miasto ? itp itd

Jak jedziesz od Tomaszowa to masz dwie drogi . Generalnie , to brama wjazdowa jest na skrzyżowaniu ulicy Tomaszowskiej i ul. Góry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzienks :mrgreen:

Ulica Góry zaczyna się przy moście na Pilicy i kończy przy bramie jednostki wojskowej . Kawałek za bramą jest parking , a prosto alejką wjeżdża się na lotnisko . Teraz tam mocno pozarastało , ale jednostka nie jest duża . Sama płyta lotniska jest z kilometr od bramy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ nikt nie zadeklarował chęci zmiany opon- busa z odpowiednią maszyną nie będzie. Nie zmienia to faktu że namiot serwisowy z wyposażeniem będzie dostępny podobnie jak koła do wynajmu - wersja dla słabszych koło czyli felga z oponą. Podobnie z paliwem- będzie niewielka ilość, w zasadzie będzie to nadmiar zapasu do naszych aut, tylko ok 40 litrów.

 

Kwestia osób towarzyszących- nie ma ograniczeń w ilości, mogą jeździć z Wami, jeździć bez Was, siedzieć w barku, poza barkiem, tupać nogą, patrzeć w niebo itd. Jak będą mieli ze sobą browar ale nie będą pakować się za kółko lub "zwracać na siebie zbytnią uwagę" to luzik.

 

Jeżeli są wątpliwości- proszę pytać.

Wjazd na teren będzie od strony mostu nad Pilicą, za ok. godzinę będzie mapka z wyjaśnieniem dojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...