Skocz do zawartości

13.12.2009 Nowe Miasto nad Pilicą pojeżdżawka


opał

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a jak od strony kasowej ? Przyjeżdżam i płacę na miejscu , nie przyjeżdżam nie płacę? :mrgreen:

 

Z tego co wiem, to właśnie tak to wygląda. Płacimy gotówką na miejscu.

 

Ja chyba nie ogarnę opon do Sti, więc mój przyjazd staje pod dużym znakiem zapytania. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy dojazd na lotnisko w NMnP z trasy numer 7 tuż przed Grójcem jadąc od strony Warszawy zjedź na trasę numer 728 na Końskie. Po około 38km dojedziesz do Nowego Miasta nad Pilicą.

 

 

 

 

 

 

Kontynuuj jazdę cały czas prosto w stronę Łęgonic. Po około 1,5km od skrętu na Końskie szukaj bramy wjazdowej na teren lotniska po Twojej prawej stronie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Po przekroczeniu bramy jedź cały czas prosto aż do oporu i skręć w lewo. Następnie jedź ostrożnie cały czas prosto i skręć w prawo w miejscu przez nas oznaczonym.

Dojedziesz do miejsca w którym będziemy na Ciebie czekać…

Powodzenia i szerokiej drogi 

 

[ Dodano: Pią Gru 11, 2009 9:27 am ]

nie wiem dlaczego ale nie wkleiły się zdjęcia, mam nadzieję że opis dojazdu jest zrozumiały. Potem podam numer telefonu do nawigatora Nowego który ów opis opracował ;)

Płatności.......po raz kolejny. Płacisz gotówką . Przyjeżdżasz i jeździsz- płacisz. Przyjeżdżasz i masz kaca więc nie chcesz jeździć- nie płacisz za wjazd, płacisz tylko za zaspokojenie pragnienia przy wodopoju. Jest z Tobą osoba lub kilka towarzyszących nie płacą, jedynie jak chcą pić, jeść lub jeździć- płacą .

Mówiąc wprost- przyjazd towarzyski nic nie kosztuje. Nie pobieramy opłat za wjazd na teren, jedynie za udział .Jak zachce się komuś z towarzyszących jeździć- płacą i jeżdżą.

 

[ Dodano: Pią Gru 11, 2009 9:30 am ]

rpw - zobacz PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze pytanie o porzebę kasu na tego typi ivencie jest bezsensowne...i debilne

 

KASK TRZEBA MIEC ZAWSZE NA TAKICH SPOTKANIACH wszystko jedno gdzie sie to odbywa.na ostatnim modlinie ktory organizowalem na prostej jak stół płycie wydachowal sej ...i slizgal sie paredziesiat metrow na dachu.kask uratowal zycie temu czlowiekowi...

 

jak by co bede mial jakis dodatkowy tak wiec tylko jakiegos kondona wez to ci porzycze :mrgreen:

 

jabarku wreszcie sie zobaczymy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze pytanie o porzebę kasu na tego typi ivencie jest bezsensowne...i debilne

KASK TRZEBA MIEC ZAWSZE NA TAKICH SPOTKANIACH wszystko jedno gdzie sie to odbywa

 

 

mowisz? :lol:

 

115.jpg

38e8750ec564e51f.jpg

 

jak by co bede mial jakis dodatkowy tak wiec tylko jakiegos kondona wez to ci porzycze

kask mam, wiec nie ma problemu. dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale żeby podjechać i pouczyć totalnie zielonego kierownika z prędkością 40km/h to chyba kasku nie musimy mieć co? Ew. mamy kaski snowboardowe :-)

No i wpakowałem Cię w pojeżdżawkę . Żebyś nie mówił - jakby co - że to wszystko moja wina . Od tej pory sam sobie zaglądaj na stronę ze spotkaniami . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wpadniemy , żeby się Moja z autem oswoiła.

W drodze powrotnej zapraszam na kawę z Twoją lepszą połówką . Będziesz jechał niecały kilometr od mojego domu . :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale żeby podjechać i pouczyć totalnie zielonego kierownika z prędkością 40km/h to chyba kasku nie musimy mieć co? Ew. mamy kaski snowboardowe :-)

 

Moim skromnym zdaniem kaski powinny być zawsze na głowie podczas próby. To się tak mówi, że się będzie jeździć wolno itd. itp. Po co ryzykować i robić sobie potem ewentualne problemy (oczywiście odpukać)?

 

Poza tym kolega opał pisał, że kaski są do wypożyczenia na miejscu, więc nie ma problemu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę kolegi opał, poniżej wklejam jego opis dojazdu na lotnisko razem z mapami.

 

Najlepszy dojazd na lotnisko w NMnP z trasy numer 7, tuż przed Grójcem jadąc od strony Warszawy zjedź na trasę numer 728 na Końskie. Po około 38km dojedziesz do Nowego Miasta nad Pilicą.

 

mapagp.th.jpg

 

Kontynuuj jazdę cały czas prosto w stronę Łęgonic. Po około 1,5km od skrętu na Końskie szukaj bramy wjazdowej na teren lotniska po Twojej prawej stronie.

 

mapa2j.th.jpg

 

Po przekroczeniu bramy jedź cały czas prosto aż do oporu i skręć w lewo.

Następnie jedź ostrożnie cały czas prosto i skręć w prawo w miejscu przez nas oznaczonym.

Dojedziesz do miejsca w którym będziemy na Ciebie czekać.

 

mapa3.th.jpg

 

Powodzenia i szerokiej drogi. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...