Skocz do zawartości

13.12.2009 Nowe Miasto nad Pilicą pojeżdżawka


opał

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów tam spotkanych a szczególnie Bryka

 

A to ty się kryjesz pod tajemniczym resorakiem :mrgreen:

Bardzo miło było się spotkać z tobą i twoją ekipą , mam nadzieję że częściej będziecie wpadac na pojeżdzawki. Ja obiecuję zagościć w przyszłym sezonie na classicauto. Te łydki, mam nadzieję,

że juz sie uspokoiły? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

odcinek mial ok 4.5 km roznica miedzy brykiem a nr 20 jest prawie minuta :shock:

 

No niby tak, ale jak napisał Harv nie wszyscy jeździli ostro na czas. :cool:

 

Druga ważna sprawa, którą powinniśmy brać pod uwagę, to różnice w mocy aut. Pewnie w Sti czy Evo można było zrobić lepszy czas, niż na przykład w Legacy czy GT. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryku, nie tajemniczym tylko niesmiałym :oops:

 

To moje jedyne forum, nie mam wprawy- szczególnie po trzecim piwie piszę głupoty :mrgreen:

 

Wg. mnie fajnie byłoby zrobić klase dla "czterołapów" W tym roku np. preferowano auta do '99 r. w klasie open. Czekamy na nowy regulamin :grin:

 

Jak coś wykukam, założę wątek, może znajdą się chętni :grin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opał - nie spalaj się.

 

nie chodzi o to, żebyś się tłumaczył.

z feedbackiem jest tak: od Ciebie zależy, co przyjmiesz i coś z tym zrobisz, a co zlejesz.

nie ma obowiązku, żebyś wszystko przyjmował na klatę. aczkolwiek jest to mile widziane :wink:

 

z mojej strony:

- długie przestoje, brak numerów

- cięcie - zgadzam się z Jabarem

- szkoda, że trasa została w pewnym momencie uproszczona, tamtem zakątek był git.

 

parę moich on-boardów (obie próby):

http://www.youtube.com/watch?v=tGRgA5usCuk

http://www.youtube.com/watch?v=KEqbanHI-5I

 

sorry za komentarze - my jeździliśmy dla funu, bezstresowo. :razz:

 

na pewno przyjeżdżam jeszcze raz. :!:

 

KIEDY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniejsza pojeżdżawka na jakiej byłem. Nawroty jedynkowe, długie łuki - super tego mi brakuje w ułężu. Co do rzeczy do poprawienia to te słupki plastikowe zamienić na gumowe, na drugiej próbie kilku zawodników siłowało się z wyjęciem takiego słupka spod samochodu (w tym ja)

 

czekam na kolejny termin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenia wynikają z Naszego podejścia do sprawy- zawsze chcemy żeby wszystko było jasne i tak zostanie. Oczywiście jeszcze się taki nie urodził który by każdemu dogodził ;) więc i Nam to się nie uda,ale staramy się.Jak najbardziej oczekujemy Waszych uwag .

Cięcia- nie było przymusu cięć. Jeżeli ktoś chce ciąć-sam sprawdza jak głęboko można. Od tego są przejazdy zapoznawcze. Nie zagwarantujemy Wam że po cięciu kilku aut nie odsłoni się coś ukrytego pod trawą.ziemią itd. Jeżeli od razu widać coś co eliminuje cięcie- stałaby tam beczka albo trasa by to omijała. Dokładnie z tego powodu wyłączyliśmy fragment za krzakami- mi też się podobało najście i prostowanie z powrotem na płytę- ale wyrwa powiększała się coraz bardziej co mogło uszkadzać opony/felgi/zawias itd itp. Nie każdy z Was miał ze sobą lawetę lub części do naprawy żeby wrócić do domu o własnych siłach. Oczywiście była nasza laweta-ale tylko jedna ;) .

Jesteśmy otwarci na dyskusję bo robimy to dla Was i dla własnej radochy bo fajnie jest robić coś co się lubi. Zaproponowaliśmy Wam próby , warunki i profil imprezy takiej, na jakiej sami chcieli byśmy się bawić. Pomijam że sami polataliśmy po 3-4 razy tylko ,cóż....życie ;)

 

[ Dodano: Wto Gru 15, 2009 12:28 am ]

Słupki- miękkie były na szkółce, czyli na trzeciej próbie. Nie było widać ilości, ale na trasie było prawie 200 słupków. Jeszcze nie mamy wszystkich takich jak chcemy i docelowej ilości sztuk.Tak na prawdę miękkie przy tej temperaturze były tylko z nazwy. Opon będziemy unikać jak ognia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie - zgadzam się z Jabarem

 

Panowie, jesli wam przeszkadzało cięcie to znaczy ,że za płytko cięliście :mrgreen:

 

Przecież to jest to czego nie ma w Ułęzu , Poznaniu, czy na innych torach i to jest to co powoduje że Nowe Miasto jest ciekawe. Własnie cięcia , syf , podbicia itp. tutaj choć trochę trzeba kombinować jak pojechać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jesli wam przeszkadzało cięcie to znaczy ,że za płytko cięliście :mrgreen:

Własnie cięcia , syf , podbicia itp. tutaj choć trochę trzeba kombinować jak pojechać :grin:

 

mundrego to i dobrze posłuchać, start-palnik, płynnie i od razu szykana, znowu palnik i 3P cięcie ( dla chętnych ), nawrót, palnik 3P wypuść, hamowanie, 3P bez cięcia, palnik, długi najazd,L nawrót, palnik, palnik, palnik, ratowanie-hamowaniem i 2P zacisk z modlitwom coby opony przytrzymały, wjazd w łezkę, podcięcie ręcznym i łezka slajdem ( palnik ), palnik,palnik, palnik płynnie bez nerwowych ruchów aż do następnej łezki, znowu hamowanie z modlitwą, ręczny i łezka slajdem i za łezką P nawrót, palnik i do końca bardzo szybko i tor jazdy.....

zmiany jak w kalejdoskopie, cały czas trzeba było uważać i pracować a to kierą, a to biegami, a to ręcznym.

bardzo ciekawa, wymagająca próba na ciekawym, zmiennym terenie

trudnością i ciekawością dorównywała próbom Wróblowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, mnie tez bylo malo, ale zluzowalem jak wczoraj w osiedlowej uliczce przy 5kmh, na doskonalym lodzie, choc autko bylo dobrze zlozone to nie mialo sie czego chwycic ;) i skleilem sie z kraweznikiem. O dziwo tylko drobne skaleczenia felg, zawias caly, geometria trzyma... ale ostudzilo mnie :neutral: To jak wrocic z Iraqu i poslizgnac smiertelnie pod natryskiem :oops:

 

P.S. Nie upalalem, wracalem do domu. Dopiero po wszystkim jak juz zdjalem auto z podnosnika i sprawdzilem ze jezdzi prosto, to poupalalem godzinke dla uspokojenia nerwow :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no to widze strzeliles popis na szosie :mrgreen: za nerwowo za pozno hamowania no i beczke zrobiles na 2 razy plus sie zatrzymales po nawrocie :razz: tak ze jak nie wiem czy ci wierzyc w ten twoj wynik.chba ze ominales jakas wysepke :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...