Skocz do zawartości

13.12.2009 Nowe Miasto nad Pilicą pojeżdżawka


opał

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

odcinek w rynie mozna zorganizowac w kazdej chwili ale to juz gruba impreza i dla kozakow.

ale jesli byli by chetni to mozna tam potrenowac :twisted:

 

Vercik zabieraj żonę i dzieci i do ułęża w sobotę. Jest bardzo ślisko i nierówno.

Dzieci będą bałwana lepić a i żona pśmiga bokami na śniegu :-)

Może grila weźmiemy :-) A potem wspólnie ubierzemy choinke, jest tam kilka :-)

I cała rodzina happy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcinek w rynie mozna zorganizowac w kazdej chwili ale to juz gruba impreza i dla kozakow.

ale jesli byli by chetni to mozna tam potrenowac :twisted:

 

Co prawda nie jestem kozakiem ale chętnie bym do Rynu pojechał. :wink:

W zimie musi tam być super fajnie. :mrgreen:

 

A swoją drogą, to szkoda, że teraz nie możemy zrobić dogrywki w Nowym Mieście. Idealne warunki do zabawy. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy

 

Witam wszystkich na forum..

Po dłuższym czasie mam chwilę aby się tu wypowiedzieć..

 

Po pierwsze chciałem bardzo podziękować za tak liczne przybycie do NMnP i tak aktywne podejście do naszej (opał i ja) propozycji polatania na lotnisku.

Wszystkie opinie przeczytałem z wielką uwagą bo każdy z was ma fajne obserwacje tych dobrych i złych rzeczy

Szalenie miło czytać te pozytywne opinie ale dla mnie ważniejsze są te krytyczne ponieważ w miare naszych mozliwości będziemy chcieli eliminować niedociągnięcia

 

Bardzo ucieszyła mnie miła atmosfera której jestescie autorami i to daje dużą motywację do organizacji kolejnych spotkań...

 

Już wracająć do wawki na gorąco gadaliśmy o usprawnieniach organizacyjnych z waszą opinią będzie to na pewno znacznie prostrze.......

 

Nie będę obiecywał gruszek na wierzbie ale pierwszą sprawą jaką się zajmiemy to większa sprawność na trasie aby ilość waszych przejazdów była większa

 

uwierzcie na słowo trudno było wytrzymać aby nie wsiąść do jakiegoś wózka i polatać

mam nadzieję że nastepnym razem znajdę chwile aby wsiaść do prężnego Evo IX i włączyc sie do rywalizacji i spróbować Bryka ponaciskać

Jesteśmy pasjonatami od lat i wiemy na jakiej imprezie chcielibysmy polatac wiec do takiej będziemy dążyć

 

Planujemy edycje zimową, żeby po mące poupalać tam już moc nie będzie tak ważna ale jeszcze chwilkę uzbrojcie się w cierpliwość

 

jeszcze raz wielkie dzięki za liczne przybycie, atmosferę, wyrozumiałość i miłe słowa

Nowy

 

Jakby ktoś nie kojarzył to taki gość co można go z bułgarem pomylić.......... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wrócilim z prywaty nad pilicą, śniegu full, miejsca full, samochodów full :mrgreen:

 

Bardzo Wam dziękuję ( Urban-Turban-Król Śniegu i Pyziol Jurek) za to żeście mnie namówili i wspierali duchowo w negocjacjach z małżowiną.

Było super. Próba wymagająca, urozmaicona drzewkami, poprostu rewela.

A czasy były takie:

Urban 1.57.6

Pyzel 2.01.2

Bryku 2.01.8

Wiktor 2.03.18

Adam T 2.04.83

Szymon Evo 2.05.6

Kurczak 2.06,

Tomek 2.13.72

Piotrek STI 2.16.28

Zappa 2.16.4

Termit 2.24.7

Maciek OBK 2.25.03

Michał 2.29.19

Żaczek GT 2.36.19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...