Skocz do zawartości

13.12.2009 Nowe Miasto nad Pilicą pojeżdżawka


opał

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hmm, myślałem że jasno napisałem na początku. Płacimy od auta więc jak będzie Was pięciu w aucie to możecie wszyscy jeździć a płacicie raz za auto. Jedynie pozostałych czterech płaci za siebie za żarełko jak zgłodnieją. Kto płaci za żarcie-sami się dogadajcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opał z opisu wynika, ze bedzie to profesjonalnie przygotowana impreza ! trzymam kciuki aby wszystko wypalilo !

 

co do samego miejsca to z tego co wiem jest to ciekawa miejscowka i dla znudzonych Ulezem niezla alternatywa, miejscami malo przyczepnie wiec technicznie na pewno bardziej wymagajace niz Ulez, zatem bedzie mozna sie wiele nauczyc...

 

nie wiem czy dam rade tym razem ale wczesniej czy pozniej chetnie sie tam pojawie :razz:

 

Harvester pominales kolege marro na liscie :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście godzina 8 to godzina udostępnienia trasy, jak ktoś nie chce przekonywać się co czuje rano mleczarz to można być o dowolnej godzinie. Biorąc pod uwagę krótki dzień wolimy być gotowi wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że miejscówka niezbyt nadaje się na przyjechanie Justy? W razie czego mogę być Sti, choć nieco się tego obawiam, bo niezbyt ogarniam wyższe prędkości. :oops:

 

1. vert

2. Jabar - logan i civic

3. orzi - logan i civic

4. harvester/lynx

5. piter_s

6. norveg

7. marro

8. grzywaczewski - wstepnie

9. Artur_ZAQ - wstepnie

10. marcinwrxsti - wstepnie

11. rpw - wstępnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw, tereny trawiaste wokół płyt lotniska są w miare równe... Ja dwa razy przy większych prędkościach wyleciałem i wszystko jest ok.

 

Harv, ale Ty to jesteś master. :wink: A ja dopiero terminuję. :mrgreen: Także musiałbym jeździć tak ze dwa razy wolniej od Ciebie. :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvi nawet nie wie ile jedzie, bo mu w ferworze walki czupryna oczy zaslania :mrgreen:
Żebyś wiedział :P

 

Harv, ale Ty to jesteś master. :wink: A ja dopiero terminuję. :mrgreen: Także musiałbym jeździć tak ze dwa razy wolniej od Ciebie. :cool: :mrgreen:

Myślę, że spokojnie możesz STI przyjechać ;) BTW Ja też dopiero terminuję :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czy można zabrać gości, wyłącznie obserwatorów?

 

2. czy będzie śnieg?

 

myślę, że na Twoje pytania mozna odpowiedź "jak przywieziesz to będzie, zarowno śnieg jak i goście" :mrgreen:

 

a niby dlaczego nie mialoby być gości :?: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, myślałem że jasno napisałem na początku. Płacimy od auta więc jak będzie Was pięciu w aucie to możecie wszyscy jeździć a płacicie raz za auto. Jedynie pozostałych czterech płaci za siebie za żarełko jak zgłodnieją. Kto płaci za żarcie-sami się dogadajcie ;)
;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, myślałem że jasno napisałem na początku. Płacimy od auta więc jak będzie Was pięciu w aucie to możecie wszyscy jeździć a płacicie raz za auto. Jedynie pozostałych czterech płaci za siebie za żarełko jak zgłodnieją. Kto płaci za żarcie-sami się dogadajcie ;)
;)

 

Jasne. Dzięki za cytat. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Harvi nawet nie wie ile jedzie, bo mu w ferworze walki czupryna oczy zaslania

Żebyś wiedział

 

bakalawę zakładaj i bedzie ok :idea:

 

Zdarzało się w przeszłości, że przyjazd gości był np.: dodatkowo płatny. Także chciałbym tylko potwierdzenia, jak jest w tym przypadku.

 

to chyba tylko w Modlinie było :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...