Skocz do zawartości

13.12.2009 Nowe Miasto nad Pilicą pojeżdżawka


opał

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, jaki tam jest najlepszy dojazd z Warszawy? To znaczy, czy jechać cały czas 7 do Białobrzegów i odbijając w prawo jechać przez Wyśmierzyce?

 

Czy lepiej odbić w Grójcu na drogę 728 i jechać przez Mogielnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaki tam jest najlepszy dojazd z Warszawy? To znaczy, czy jechać cały czas 7 do Białobrzegów i odbijając w prawo jechać przez Wyśmierzyce?

 

Czy lepiej odbić w Grójcu na drogę 728 i jechać przez Mogielnicę?

 

najszybciej to pojechac krakowską i skręcic na końskie ! oczywiscie mozesz sie pchac przez grujec bo i tak wyladujesz wlasnie na trase na mogielnice :) ale przebudowy i tiry straszne tamtedy jezdzą

 

i wez sti tam wlasnie mozesz nauczyc sie ogarniac to auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaki tam jest najlepszy dojazd z Warszawy? To znaczy, czy jechać cały czas 7 do Białobrzegów i odbijając w prawo jechać przez Wyśmierzyce?

 

Czy lepiej odbić w Grójcu na drogę 728 i jechać przez Mogielnicę?

 

najszybciej to pojechac krakowską i skręcic na końskie ! oczywiscie mozesz sie pchac przez grujec bo i tak wyladujesz wlasnie na trase na mogielnice :) ale przebudowy i tiry straszne tamtedy jezdzą

 

i wez sti tam wlasnie mozesz nauczyc sie ogarniac to auto

 

vert, dzięki za info. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najszybciej to pojechac krakowską i skręcic na końskie ! oczywiscie mozesz sie pchac przez grujec bo i tak wyladujesz wlasnie na trase na mogielnice :) ale przebudowy i tiry straszne tamtedy jezdzą

Ja dziś przypadkiem przejechałem całą trasę z Grójca no Nowego Miasta i nie ma żadnych robót - oprócz wycinki drzew w kilku miejscach . 13.12 jest w niedzielę , więc utrudnień nie będzie . Droga jest dobra z Grójca na obwodnicy prowadzi droga 728 , ale w Nowym Mieście nie trzeba skręcać w lewo na Końskie , tylko jechać prosto . Ostatnie budynki po prawej stronie to dawna jednostka wojskowa i brama wjazdowa . Ja w tej okolicy mieszkam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś przypadkiem przejechałem całą trasę z Grójca no Nowego Miasta i nie ma żadnych robót - oprócz wycinki drzew w kilku miejscach . 13.12 jest w niedzielę , więc utrudnień nie będzie . Droga jest dobra z Grójca na obwodnicy prowadzi droga 728 , ale w Nowym Mieście nie trzeba skręcać w lewo na Końskie , tylko jechać prosto . Ostatnie budynki po prawej stronie to dawna jednostka wojskowa i brama wjazdowa . Ja w tej okolicy mieszkam .
zapomniałeś o giełdzie w niedziele w słomczynie więc przejazd nie będzie taki słodki bo troche aut sie kręci rano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem się wpisać, ale już jestem wpisany :mrgreen:

 

można usunąć 'wstępnie' :

 

1. vert

2. Jabar - logan i civic

3. orzi - logan i civic

4. harvester/lynx

5. piter_s

6. norveg

7. marro

8. grzywaczewski (wpisał mnie, to mu teraz usunę 'wstępnie ;-) )

9. Artur_ZAQ

10. marcinwrxsti - wstepnie

11. rpw - wstępnie

12. Bryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana:

 

1. vert

2. Jabar - logan i civic

3. orzi - logan i civic

4. Harvester/Harvesterowa

5. piter_s

6. norveg

7. marro

8. grzywaczewski (wpisał mnie, to mu teraz usunę 'wstępnie ;-) )

9. Artur_ZAQ

10. marcinwrxsti - wstepnie

11. rpw - wstępnie

12. Bryk

 

No ekypa mocna się zapowiada :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do zadeklarowanych-ktoś zamawia paliwo, opony lub koła? Będa dostępne 5x100 16" i 17", 4x100 15", 4x108 14"

 

Wczoraj zmieniłem opony w Sti na nówki zimówki. Czy Waszym zdaniem dużo je "zjadę" i powinienem je zmienić? Czy nie będzie tak źle i nie muszę zmieniać opon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert pisał ze jest chropowaty przyczepny beton - dla mnie to równoznaczne z tym że będą druty z opon wystawały bez względu na to na jakim ogumieniu przyjedziesz :twisted: .

 

Moim zdaniem zdecydowanie letnia opona lepiej to zniesie. Kup sobuie jakieś uzywki za kilkasetek i będziesz miał kłopot z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmieniłem opony w Sti na nówki zimówki. Czy Waszym zdaniem dużo je "zjadę" i powinienem je zmienić? Czy nie będzie tak źle i nie muszę zmieniać opon?

ja bym zmienił. Raz, że szkoda opon które są nowe i kosztowały kosmos. Niech Ci posłużą kilka sezonów, a tak to będą poząbkowane, wyjechane po rantach, bedą szumieć itd. Kup jakieś opony za pasztet (na allegro takich dużo) i będziesz mógł bez kompromisów upalać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh może nawet bym się rąbną przetestować nowy zawias, ale w niedzielę rano planuję być nietrzeźwy jak Święty Mikołaj dzień po wigilii :mrgreen:

 

Nie marudź tylko przyjeżdżaj. :mrgreen: Nie wiem czy ja dam radę przyjechać (problem z oponami), to akurat liczba uczestników się zgodzi. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...