Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

huzar105, to nie byłem ja. Ja o tej porze grzecznie pracuję w jaryszkach. To był albo bary, albo widziałem też kiedyś pod akademikami na piątkowskiej takie granatowe subaru chyba nawet tez na lubuskich blaszkach.

ale pozdro :)

A Ty masz świnkę na lusterku? Właśnie zdziwiłem się bo "ten" GT miał nie seryjny wydech, a TY jak pamiętam masz chyba serie lub coś serio podobne :cool: Barego Gt-k jest wyjątkowy z daleka idzie poznać :wink:

już nie lubuskie tylko poznańskie i upala tego granatowego gnoja młodszy Why.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowce widzianego wczoraj rano (9-10) na rondzie w Tarnowie Podgornym srebrnego kombi z kornikiem :mrgreen: ...stalam w kolejce do wjazdu na owe rondo za slimakami... :mad:

 

To z pewnoscia bylem ja ;) ODPOZDRAWIAM :cool:

 

kuba_p Twojego buga widzialem dzisiaj na poczatku Leszczynskiej?

 

 

I pozdro dla srebrnego Forka mijanego na Szamarzewskiego o 10.40, przyznac sie kto to, bo zdaje sie, ze oswiniaczone lusterko bylo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pozdro dla srebrnego Forka mijanego na Szamarzewskiego o 10.40, przyznac sie kto to, bo zdaje sie, ze oswiniaczone lusterko bylo :cool:
yyy, to mogłem być ja, bo chyba coś koło tego byłem na Szamarzewie. Jak różowe świnki to z pewnością ja

 

No wlasnie jakas taka czerwona ta swinia sie wydawala ;), a ze zauwazylem w ostatnim momencie to tez tylko okiem rzucilem, w kazdym razie POZDRO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bym zapomniał pozdrawiam ok 7.40 imprezę 01-02 widzianą na wysokości galerii pestka z włączonymi halogenami nota bene jako jedyna

 

to ja :evil: do dzisiaj jezdzilem z włączonymi,nie wiedząc o tym :oops:

katastrofa :wink: nie śmigam z załączonymi, chyba ,że są ku temu powody..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bym zapomniał pozdrawiam ok 7.40 imprezę 01-02 widzianą na wysokości galerii pestka z włączonymi halogenami nota bene jako jedyna

 

to ja :evil: do dzisiaj jezdzilem z włączonymi,nie wiedząc o tym :oops:

katastrofa :wink: nie śmigam z załączonymi, chyba ,że są ku temu powody..

Dzisiaj też widziałem na Mieszka przed Słowiańskiego :mrgreen: Tak tak nie widział :razz:

Pozdrowienia dla srebrnego busika subaru libero w super stanie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj też widziałem na Mieszka przed Słowiańskiego Tak tak nie widział

 

:mrgreen::mrgreen: nie wiedziałem ,dopóki nie wyruszylem dzisiaj w dłuższą trasę.Zdziwiłem się, gdy chciałem sobie doświetlić teren przed kurnikiem :razz: :razz:

 

 

...ja tez przez zapomnienie zasuwalam kilka dni na halogenach... dopiero jak parkowalam gdzies vis a vis wystawy zdziwilam sie, ze mam cztery swiatelka ;)

...takze Yoshii - w przeciwienstwie do kolegow - Monia Cie rozumie :razz: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieram chętnych na Bednary 25.01. od godziny 12 do 20...

 

1. czy temat jest nadal aktualny?

 

2. zbieramy się jakoś przed wyjazdem?

 

3. masz cale Bednary czy może tylko lewa lub prawa stronę?

 

4. mam jeszcze 2-3 chętnych na trening, czy nie będzie problemu jak się dołączą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, temat aktualny, ja spóźnię się niestety... córa ma jakieś występy o 13... i nie mogę zawalić, na miejscu będą moi znajomi z ATT, sam dotrę około 15tej.

 

zbiórka planowana jest o 11 pod Lidlem w Swarzędzu (po lewej jadąc od Poznania), telefon do mojego znajomka Piotra : 691898377

 

wpłacacie kasę na wjeździe, 61PLN

 

na pewno jest 1km lotniska, ilość aut nie sprawi problemu... no chyba że 50 przyjedzie.. :) to się zamotamy...

 

mam nadzieję że śnieg spadnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...