Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Może z innej beczki ale....Niestety dziś w nocy ktoś okradł i zniszczył moją zieloną żabkę :cry: . Nie dość,że wyrwał tylni spojler i lusterka to w akcie chyba zazdrości porysował mi boki auta . Ja rozumiem ,że ten kraj jest biedny i ludzie chcą dorobić ale tego wandalizmu już totalnie nie rozumiem :evil: . Nie dość ,że muszę kupić graty to jeszcze mam całe auto do malowania ( i tak było ale nie miałem rys do blachy). Zwracam się z serdeczną prośba do kolegów z forum śledzących Allegro itp...gdybyście dojrzeli "średni" tylny spojler i lusterka do MY99 w kolorze zielony metalik to dajcie mi cynk na mój GG 4510988 lub tel. 601-441-321. Nadmienię ,że zdarzenie miało miejsce w Poznaniu na Os.Chrobrego. Jestem przekonany ,że za jakiś czas te graty trafią do sprzedaży no chyba ,ze ktoś właśnie odbudowuje swoje auto i potrzebował części. Za wszelkie info wielkie dzięki...

 

Chyba wczoraj widziałem autko na al.Solidarności (tablice F. .....) bez szpoilera.

Przykre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

w Poznaniu na Os.Chrobrego
hmmm, niedaleko mnie (Os.Z.Starego) - nie brakuje tu zazdrośników, wandali i złodziei, dlatego wolę wydać 133pln/mies za strzeżony dla mojej Susie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że gnojki napite wędrowały i poniosła ich fantazja...., wandalizm i bezczelność gównia...stwa nie zna granic... parkuje auta pod domem (5m od drzwi wejściowych) i już dwa razy wybili mi szybę... szukając.. nie wiem czego.. bo nic nie zginęło,

 

składam sprzęt i zakładam kamery na domu.. (to jakaś paranoja) ale może to ich skutecznie odstraszy...

 

(na szczęście GTka mam w garażu...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na Wildzie (pod domem) wybili szybe, zeby wybic. A kilka razy wyciagnalem sruby z kol, raz mialem pociete, ale to wszystko w sluzbowych. Pracownikom pobliskiego sklepu-warsztatu sie nie podobalo, ze miejsce zajmuje.

Dodatkowy efekt - jak widze takie podejrzane grupki, to mnie ponosi i sie pakuje czesto w klopoty. A lata juz nie te.

Teraz stawiam na dluzej tylko na strzezonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Why....Tablice mam ESI...ale byłem wczoraj w tamtych okolicach więc to ja. huzar105 Z tymi blachami to może coś być chociaż wcześniej 2 lata parkowałem Civica tez ESI i nic nie było.Zielona żabcia bardziej się rzucała w oczy i uszy :razz: Jutro rano się wybieram na giełdę ale się nie podniecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Poznaniacy, mam pewien problem i prosbe zarazem. Moj ojciec utknal w Poznaniu z zerwanym paskiem od alternatora i wyladowanym akumulatorem w VW LT35. Czy ktos z Was posiada kontakt do sklepu lub zna osobe zajmujaca sie czesciami, ktora w niedziele rano bylaby w stanie pomoc w znalezieniu paska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wck, dobrze Cię tu widzieć ... szkoda , że w tak fatalnej sprawie . Mam nadzieję , że szybko znajdziesz jakieś rozwiązanie .

:idea: Niech tato podzwoni po pomocach drogowych , oni czasem mają śjakieś części zapasowe .

 

[edit] dzwon 600222222 ... Starter .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark L.A., dzieki, niestety juz sam z domu obdzwonilem pare telefonow, ktore znalazlem w necie ale wszyscy rozkładaja rece :( Wsiadlbym w samochod i pojechal, ale problem w tym ze sam nie mam takiego paska pod reka, a jesli nawet jakims cudem znajde cos rano w Olsztynie to 5 godzin musze liczyc na sam dojazd :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, ale pech. I jak się skończyła nocna przygoda z LT?

 

Z tym wandalizmem, to mnie zaskoczyliście. Ja od 17 lat mieszkam w poznaniu i jeżdzę z 10 lat samochodami na tablicach z lubuskiego, ale nic złego mnie nie spotkało do tej pory. Natomiast w jakiś weekend pojechałem do mamy do Drezdenka i na dobry wieczór jakiś pijany pętak machał nogą w moją stronę na środku ulicy. Tak jakby chciał z półobrotu Czaka zdjąć mi lusterko. Obrzuciłem gnojka wiązką epitetów i odjechałem spokojnie z moją ciężarną żonką :) Dziwne. W Drezdenku zawsze czułem się jak u siebie, a tu takie przywitanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja od 17 lat mieszkam w poznaniu i jeżdzę z 10 lat samochodami na tablicach z lubuskiego, ale nic złego mnie nie spotkało do tej pory. ...

Też mnie to zdziwiło bo ja w Poznaniu siedzę już z 10 lat i też do tej pory nie miałem tego problemu .Choć mieszkam tu już na stałe to auto wole rejestrować w rodzinnej miejscowości bo 800 zł taniej :razz: . Teraz na spokojnie stwierdzę ,że to jednak chyba nie byli złodzieje tylko zwykli wandale....Takie życie...Szkoda mi tylko auta bo nie dość ,ze wydam kase na lakiernika to jeszcze straciło na wartości :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antolll, jest też klasa maluchów...

 

To ja już wole zdjęcia robić :mrgreen:

Z takim podejściem to raczej nigdy nie wystartujesz ;) Chciałbym mieć czasy jak niektórzy w maluchach ;)

 

Nie no, nie mam nic przeciwko maluchom, tylko dostałem oferte (nie wiem na ile to było gadanie zeby wyżulic zdjecia a na ile coś poważnego) startu cienkim albo sejem. Przy takim sprzęcie maluch odpada :mrgreen: Poza tym maluchem nigdy nie jeździłem i musialbym sie uczyc kierowac wlasciwie od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...