Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Dobra Twój rekord pisania ilości tego samego egzaminu? :cool:
nie umiem liczyć powyżej 10 :wink:

 

Zazdroszcze. U nas wchodzisz na zaliczenie z pracami z semestru, prof. patrzy, bierze indeks i wpisuje co chce. Nie ma poprawek, a jak nie zaliczysz to wylotka ze studiów. 20 kurna osób na kierunku i już 2 oblali, a sesja sie zaczyna dopiero (od wczoraj). :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antolll ale sa jeszcze poprawki. U mnie u niektorych tez tak bylo ale byli tez tacy u ktorych zdawalo sie do skutku. I pod koniec co poprawka to te same zadania byly. A jeden to juz na pierwszych zajeciach powiedzial jaki alk lubi i przed egzaminem pytal czy jestesmy przygotowani. Jak uslyszal ze nieee i wogole wycie to spytal jeszcze raz na co wszyscy odpowiedzieli "taaakkk". A on: "no to zapraszam po kolei po wpisy" :) Ale nazwiska nie podam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antolll ale sa jeszcze poprawki. U mnie u niektorych tez tak bylo ale byli tez tacy u ktorych zdawalo sie do skutku. I pod koniec co poprawka to te same zadania byly. A jeden to juz na pierwszych zajeciach powiedzial jaki alk lubi i przed egzaminem pytal czy jestesmy przygotowani. Jak uslyszal ze nieee i wogole wycie to spytal jeszcze raz na co wszyscy odpowiedzieli "taaakkk". A on: "no to zapraszam po kolei po wpisy" :) Ale nazwiska nie podam :D

 

Na ASP? Poprawki? Z np. elementów projektowania czy z bioniki :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studenciaki... zamiast sie cieszyc życiem, wolnością, studentkami, zaliczeniami egzaminów i studentek, oblewaniem zaliczeń... tych mniej udanych aby zapomnieć to wy tu beczycie że ciężko i źle.... :cool:

 

nie chce wam psuc humoru ale... lepiej juz nie będzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umiem liczyć powyżej 10
U mnie u niektorych tez tak bylo ale byli tez tacy u ktorych zdawalo sie do skutku.

Jestem chyba rekordzistą swojego kierunku rachunek pisałem 13 albo 14 razy :mrgreen:

Ogólnie pani mnie lubiła :cool:

Na ASP? Poprawki?
Trzeba było przyjśc na politechnike tu cuda się dzieją. Ogólnie podziwiam ludzi co nigdy nie mieli poprawki, na moim kierunki chyba jest jedna albo 2 osoby na sto już :mrgreen:

 

 

Zmieniajac temat co mówicie na niedziele o oponach letnich? Pewnie będzie sama woda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przepraszam że tak wpadam w środek tematu trochę bo widzę że się ludziska umawiacie na upalanko. Jestem nowym starym użytkownikiem forum wracam po dwóch latach nieaktywności a, to z takiego względu że moje serduszko wciąż bije dla SUBARU a teraz mieszkam w Poznaniu i mam zdecydowanie bliżej i lepiej jeśli chodzi o kontakt z bracią forumową i mam takie pytanie czy jest w planach Wiary Poznania spotkać się gdzieś właśnie w stolicy wielkopolski na pogaduchę a może na jakieś piwko??

 

Jeszcze raz przepraszam za lekki off topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przepraszam że tak wpadam w środek tematu trochę bo widzę że się ludziska umawiacie na upalanko. Jestem nowym starym użytkownikiem forum wracam po dwóch latach nieaktywności a, to z takiego względu że moje serduszko wciąż bije dla SUBARU a teraz mieszkam w Poznaniu i mam zdecydowanie bliżej i lepiej jeśli chodzi o kontakt z bracią forumową i mam takie pytanie czy jest w planach Wiary Poznania spotkać się gdzieś właśnie w stolicy wielkopolski na pogaduchę a może na jakieś piwko??

 

Jeszcze raz przepraszam za lekki off topic

 

Ja bym tam chetnie, ale raczej w kierunku upalania niż piwnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jeździ STI 06 tym obklejonym co był na przed ostatnim SO w zeszłym roku widziałem go dziś na Łokietka
nie ma ich na forum, mieszka gdzieś niedaleko Łokietka, jest kumpla sąsiadem, a dokładnie tą sztukę od Virnik'a prawie ja kupiłem ;) i to jest WRX US Spec robiony na STi (miał bity przód, xenonów brak itp) - dlatego nie kupiłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniujr, dzięki stary :)

 

A bym zapomniał pozdrawiam ok 7.40 imprezę 01-02 widzianą na wysokości galerii pestka z włączonymi halogenami nota bene jako jedyna ;)

 

[ Dodano: Czw Sty 22, 2009 5:34 pm ]

A właśnie jak się dokładnie umawiamy? Grupą pod bramą czy w innym miejscu? Czy na solo? :mrgreen: Jak na karting w niedziele? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniujr, dzięki stary :)

 

A bym zapomniał pozdrawiam ok 7.40 imprezę 01-02 widzianą na wysokości galerii pestka z włączonymi halogenami nota bene jako jedyna ;)

 

Czarna? WRX?

Nie wiem chyba niebieski hamowałem właśnie, a mam takie zboczenie już, że patrze przy hamowaniu w środkowe lusterko :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105, to nie byłem ja. Ja o tej porze grzecznie pracuję w jaryszkach. To był albo bary, albo widziałem też kiedyś pod akademikami na piątkowskiej takie granatowe subaru chyba nawet tez na lubuskich blaszkach.

ale pozdro :)

A Ty masz świnkę na lusterku? Właśnie zdziwiłem się bo "ten" GT miał nie seryjny wydech, a TY jak pamiętam masz chyba serie lub coś serio podobne :cool: Barego Gt-k jest wyjątkowy z daleka idzie poznać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...