Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Master plan jest taki, że biorę taksówkę i walę gdzieś do centrum
A o której, bo jak jakoś jak jechałbym na spotkanie z tobą to tak jechałbym pewnie przez Twój docelowy pkt w Baranowie i mógłbym Cię zabrać :mrgreen:
radekk, jako że wtorki są jedynym dniem tygodnia kiedy karmią tygrysy, to poniedziałkowa wizyta z w ZOO jest dobrym pomysłem :twisted:
Dlaczego mówisz to do mnie? :roll: :razz:
w zaleznosci od tego gdzie jest zakorkowane róznie się trasa układa... moze radekk ma patenty...
A o której Przemeq zamierzasz dotrzeć do Poznania, bo od tego zależy jaką drogę lepiej wybrać?
zakładając że do mostu pójdzie Ci gładko (w miare) to za mostem skręć w lewo w Serbską, dalej prosto al. Solidarności, przez rondo koło Castoramy prosto, miniesz po prawej Makro dojedziesz do Witosa (prostopadła do drogi która jedziesz) skrecasz w prawo (zjazd w dół przed wiaduktem, mały remoncik drogi w rejonie)
i stoi w korku, to lepiej za Makro w prawo w Piątkowską, przejeżdża światła na wprost i po chwili jest uliczka w lewo (ul. Juraszów), nią dojeżdża do Lechickiej już za rondem i tam skręca w lewo na Lechicką
A co byście powiedzieli w ogóle na objechania miasta od północy przez Żnin -> Wągrowiec -> Oborniki?
W samych Obornikach trochę Ci zejdzie, chyba że pojedziesz osiedlowymi, ale nie polecam na pierwszy raz :wink:

 

chyba, że w Złotnikach przed Suchym Lasem (salon Citroena po lewej, potem stacja benzynowa po lewej) na skrzyżowaniu na światłach pojechałbyś w prawo do Kiekrza, stamtąd do Baranowa żabi skok, ja często tak sobie skracam drogę, jest niezły asfalt, ale to opłotki i nie znając terenu można źle skręcić i zabłądzić.... :mrgreen:
to lepiej kawałek wcześniej kawałek przed Złotkowem jest zjazd na Sobotę, albo Tarnowo Podgórne, już sam nie wiem i tą drogą przez Sobotę, do Rokietnicy, przez tory dalej prosto, uważaj bo za torami droga idzie na wprost, a jest podporządkowana, i dalej w Rokietnicy jest po prawej niewykończona budowa z której wyrastają drzewa, to za Nią jest skrzyżowanie, na wprost na Zmysłowo (tam mieszkam :mrgreen: ),to Ty skręcasz w lewo na Napachanie (droga główna), jedziesz trochę i dojeżdżasz do skrzyżowania z ul. Szamotulską, tam w lewo, przez Chyba i do Baranowa, po prawej jak miniesz auto komis jakiś tam (czerwone szyldy) to kawałekj dalej jest droga w lewo to możesz w Nią i dalej już jak znasz adres to Cię doprowadzi :mrgreen:

 

Według mnie jeśli już jedziesz przez Oborniki to jest najlepsza i najszybsza opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny...jak to nic...Terytorium w poniedzialek :mrgreen: bylem raz, wszakze byla to 4 z rzedu impreza bo balowalem od piatku ale nawet mi sie podobalo z tym ze tylko i wylacznie jezeli chodzi o towarzystwo kobiet :mrgreen: BTW dajesz w niedziele na zbrojownie do Suchego Lasu?

 

For all: zapraszam na kolejne malowanie z cyklu War Games. Tak jak wyzej zbrojownia Suchy Las niedziela 12.10.08 wiecej na http://www.paintball.wlkp.pl/forum/ ...moze Przemeq sie skusi i w niedziele przyjedzie to bedzie okazja odwdzieczyc sie za paski... :mrgreen::twisted: ...a w poniedzialek balet :mrgreen: pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chojny...jak to nic...Terytorium w poniedzialek :mrgreen:

 

bylem w środę... słabizna, plastiku więcej niż w Fabii :mrgreen:

 

dajesz w niedziele na zbrojownie do Suchego Lasu?

 

nie wiem jeszcze :roll:

 

moze Przemeq sie skusi i w niedziele przyjedzie to bedzie okazja odwdzieczyc sie za paski... :mrgreen::twisted: ...a w poniedzialek balet :mrgreen: pozdr

 

nie wiem czy by dal rade pójść gdziekolwiek :twisted:

 

możemy go zrobić prezydentem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz mi zaznaczyc na jakiejs mapie (zumi, google maps) gdzie jest ten paintball? chojny marudzi, wiec najwyżej sam pojade :mrgreen:

sie robi... http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&pt ... &z=10&om=1 a Chojny niech nie marudzi tylko ruszy troche 4 litery bo kondycje trzeba lapac przed pierwszym sniegiem zeby dobrze bokami zamiatac :mrgreen: pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla imprezy widzianej wczoraj na przemysłowej o godzinie 16.
to ja śmigałem po ALT-ie w stare fyrtle po babcię ;) szybsza ewakuacja z toru z powodu urodzin bratanicy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...