Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

generalnie nie robią problemu za ślizganie się pod marketami, raz mnie dupła ochrona, raz policja się nawet pofatygowała, ale za każdym razem skończyło się na spisaniu i tekście na odchodne "...i żebym cię tu więcej nie widział..." także można śmigać śmiało :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczor,

ja jestem chetny na wszystko powyższe :mrgreen: , możesz podać jakieś bliższe namiary ?

 

Miejscowka do spania znajduje w wiosce PASTERKA,w sercu Parku Narodowego :cool: Niestety nie pamietam nazwy osrodka.

Na stok mozna uderzyc do Zielenca (jakas mala godiznka FWD, a AWD troche szybciej ;) ) ale szczerze odradzam, nie ma gdzie szpilki wcisnac. Duzo lepsza alternatywa jest miejscowsc DESTNE po czeskiej granicy. Stoki nie sa jakies wypasione, ale kolejek przy wyciagach nie ma, karnety duzo tansze niz w Polsce. Moim zdaniem wycieczka w sam raz na poczciwy weekend :cool:

Ekipa sie szykuje na koniec stycznia, zobaczymy czy teoria z praktyka sie pokryje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Poznaniu ale w Gorzowie panowie policjanci nie robią kłopotów z powodu małego upalanie. Jak przyjadą to popatrzą spiszą i pojadą dalej co najwyżej skomentują , że słabo tobie wychodzi i tyle :D

A co powiecie na małe upalanko w środę lub czwartego w godzinach wieczornych lub mocno wieczornych , żeby pokazać zamiejscowym jak się jeździ w Poznaniu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiłem awd w GW wiec niczego nie pokaże ale francuzem taż można się pobawić :D.

Czyli wstępnie M1. Teraz najważniejsze pytanie jaka godzina??

Moje propozycje to od 23 w górę bo sklepy są otwarte do 21 wiec do tej 23 trochę zmaleje ruch.

To jak ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może z innej beczki ale....Niestety dziś w nocy ktoś okradł i zniszczył moją zieloną żabkę :cry: . Nie dość,że wyrwał tylni spojler i lusterka to w akcie chyba zazdrości porysował mi boki auta . Ja rozumiem ,że ten kraj jest biedny i ludzie chcą dorobić ale tego wandalizmu już totalnie nie rozumiem :evil: . Nie dość ,że muszę kupić graty to jeszcze mam całe auto do malowania ( i tak było ale nie miałem rys do blachy). Zwracam się z serdeczną prośba do kolegów z forum śledzących Allegro itp...gdybyście dojrzeli "średni" tylny spojler i lusterka do MY99 w kolorze zielony metalik to dajcie mi cynk na mój GG 4510988 lub tel. 601-441-321. Nadmienię ,że zdarzenie miało miejsce w Poznaniu na Os.Chrobrego. Jestem przekonany ,że za jakiś czas te graty trafią do sprzedaży no chyba ,ze ktoś właśnie odbudowuje swoje auto i potrzebował części. Za wszelkie info wielkie dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...