Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

No i mnie nie będzie ... jestem chory :evil:
ja po wczorajszej 600km trasie miałem dosyć jeżdżenia :) pochwalę się Wam, że zrobiłem to na jednym baku ;) wyszło mi 8,95l/100km ;D leciałem 110-120km/h, ograniczałem wyprzedzanie do min - wyszło chyba nieźle jak na WRX'a ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po wczorajszej 600km trasie miałem dosyć jeżdżenia pochwalę się Wam, że zrobiłem to na jednym baku wyszło mi 8,95l/100km ;D leciałem 110-120km/h, ograniczałem wyprzedzanie do min - wyszło chyba nieźle jak na WRX'a

 

Ty chyba masz zagazowanego tego WRX'a .........albo w dizlu :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie nie będzie ... jestem chory :evil:
ja po wczorajszej 600km trasie miałem dosyć jeżdżenia :) pochwalę się Wam, że zrobiłem to na jednym baku ;) wyszło mi 8,95l/100km ;D leciałem 110-120km/h, ograniczałem wyprzedzanie do min - wyszło chyba nieźle jak na WRX'a ;)

 

I po co Ci to było ... .jak byś to zrobił na 1,5 zbiornika to byś nie był taki zamulony i by się Ci w niedziele jeszcze chciało :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo kiedy będzie kolejna sesja? Niestety w czerwonaku jak na złość auto zaczęło ściągać, przed poznaniem okazało się, że mam laczka z prawej strony :neutral: To odpuściłem dojazd na mniejszym zapasie... A sądząc po Waszym opisie grubo było. Dużo ludzi było? Jaka nawierzchnia? Mokro, czy sucho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniujr, 600 km na baku ? Jakby ktoś pytał to nie jestem w stanie Ci uwierzyć :wink: :mrgreen:
żeby rozwiać wszelkie wątpliwości ;) jechałem odwieźć mamuśkę do sanatorium, więc powoli :mrgreen: Poznań-> Lądek Zrój -> Poznań, równo 600km, tuż pod Poznaniem, wlałem 50,10litra, po przejechaniu 560km (zapaliła się "bieda", więc od razu zjazd na pierwszego shell'a), co daje 8,95l/100km, czyli jak by nie patrzeć zrobiłbym sporo więcej na całym baku. jechałem powoli (110-max 120, momentami na wyprzedzaniu ponad 150, albo krótko), bo: 1) mamuśka na pokładzie i 2) do niedawna 20pktów na koncie, skasowane do 8, więc grzecznie na trasie się zachowuję ;)

 

[ Dodano: Pon Sty 26, 2009 6:11 pm ]

ukiman, dostałeś moje zapytanie o nurspec'a na gg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sądząc po Waszym opisie grubo było.

 

było sympatycznie, bez jakiegoś megaupalania, ot swawolne jazdy po wytyczonej trasie :cool:

 

Dużo ludzi było?

 

3 subarki, chłopaki z klubu Astry, Rover, Civic i jakiś Pickup o napędzie atomowym :mrgreen:

 

Mokro, czy sucho?

 

mokro :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś Pickup o napędzie atomowym :mrgreen:

to ja wiem ten 300 konny co był raz na Alcie?

 

A wiadomo coś o powtórce? Wiem z innych źródeł, że chłopaki z astra clubu co miesiąc tam śmigają :cool: Może też taką cykliczną imprezkę zrobimy jeśli jest taka możliwość, w poznaniu raczej w tym roku się nie pościgamy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...