Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

stoi on codziennie na Polance,, ktoś z forum??

biG to on ma wybuch :roll:

Ale nie na poznańskiej rejestracji? Trzeba by poszukać tego wątku i się zapytać. A na tą środę jest ktoś chętny?

 

Chętny jestem, ale nie wiem czy wpadne pojezdzic czy tylko popatrzec. I zalezy od terminu poprawki z matmy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stoi on codziennie na Polance,, ktoś z forum??

biG to on ma wybuch :roll:

Ale nie na poznańskiej rejestracji? Trzeba by poszukać tego wątku i się zapytać. A na tą środę jest ktoś chętny?
mówicie o tej? http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=118402&start=0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu go nie widziałem

 

cały Poti....chyba masz tylko jedną scieżke powrotu do domu?? i chyba zawsze sie spieszysz? :mrgreen: stoi ciągle na strzeżonym obok milicji,,,jak odpala to slychac go na wildzie.więc troche sie dziwie,ze go nie slyszales i widziales :wink:

 

aha ,pozdro dla radekk widzianego wczoraj pod polibudą, jakos po 800,,,,kurde po poniedziałkowych baletach zaspałem do roboty :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kojarzy ktoś wrxa sedan, niebieski, bez spojlera, PZxxxxx, 04' z świnkami na lusterkach?

 

widziałem na miescie w weekend, za kierownicą była kobieta

 

jeżeli pod ASP w okolicach solnej to ja :mrgreen: a co do tej kobiety-niemożliwe :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na politechnice jest ciągła sesja to możesz nie rozumieć pojęcia :P
:mrgreen: W sumie racja :wink:

 

Ja dzisiaj widziałem poprawdę z zeszłego roku z jednego przedmiotu który prowadzi ulubiony wykładowca owego kierunku. Ludzie którzy kończyli 25 lat temu dobrze go pamiętają :mrgreen: I było tam przeszło 40 osób, a skoro na roku jest coś koło 90 to ulewa mniej więcej połowę wiary. Dodać trzeba że prowadzi nie tylko ten jeden przedmiot :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105 napisał/a:

W sumie na politechnice jest ciągła sesja to możesz nie rozumieć pojęcia :P

:mrgreen: W sumie racja :wink:

 

Ja dzisiaj widziałem poprawdę z zeszłego roku z jednego przedmiotu który prowadzi ulubiony wykładowca owego kierunku. Ludzie którzy kończyli 25 lat temu dobrze go pamiętają :mrgreen: I było tam przeszło 40 osób, a skoro na roku jest coś koło 90 to ulewa mniej więcej połowę wiary. Dodać trzeba że prowadzi nie tylko ten jeden przedmiot :razz:

dramatyzujecie :shock: zrobiłem na PP studia dzienne 5letnie (mgr inż.) cały tydzień pracując w godz 10-18 :mrgreen: i nie byle jaki kierunek, bo teraz bym nie miał na moją Susie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dramatyzujecie :shock:
Akurat nie. W tych żartach jest też sporo prawdy. Wszystko zależy jak trafisz wykładowce. Pierwszy lepszy przykład z tego tygodnia. Z kumplem olaliśmy kilka sprawozdań z termodynamiki. I chcieliśmy je teraz zaliczyć na spokojnie to pani co to prowadziła zjechała nas od chamów i debili i powiedziała, że może za rok nas przyjmie. Zniesmaczeni po kilku dniach przeszliśmy się do innej młodszej Pani, który wykłada to samo zrobiła O_O tak i powiedziała, że możemy kiedy chcemy przyjść i zaliczać :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...