Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

tak apropo spota... może by się chętni na gokarty do Kinepolis znaleźli? zabawa jest ponoć przednia...

 

tor..

 

Od kiedy równo dostałem od bandy młodszych kolegów postanowiłem sie tam nie pojawiać. Poza tym jak dla mnie to znacznie nudniej niż w aucie - ani nie przyspiesza, ani przeciążen na zakrętach nie ma. To ja wole kino - w aucie nie mam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ktoryms superoesie uamzim rozmawial z Jackiem S. o jakims warsztacie w Poznaniu gdzie obaj cos robili. Z tego co pamietam to b.chwalili stad wniosek, ze ogarniaja zarowno jasna jak i ciemna strone mocy :twisted: . To ewenement jesli chodzi o Poznan, bo u nas ciezko zeby ktokolwiek ogarnal chociaz jedna strone mocy :evil: . Napiszcie PW do uamzim to moze wam powie co to za warsztat :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i co Yoshii? jestes rownie zawiedziony jak ja??

 

jestem i to bardzo :razz: radekk uprawia emocjonalny szantaż...wie ,ale nie powie :mrgreen::mrgreen:

 

Na ktoryms superoesie uamzim rozmawial z Jackiem S. o jakims warsztacie w Poznaniu gdzie obaj cos robili. Z tego co pamietam to b.chwalili. Napiszcie PW do uamzim to moze wam powie co to za warsztat .

 

prawda...właśnie dzisiaj z uamzim rozmawiałem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, szczerze polecam autoklyszewski na sarbinowskiej. Oddajac im mojego GTczka na zrobienie rozrzadu mialem lekkie obawy, ale chlopaki znakomicie ogarneli temat :) Regularnie serwisuja kilka subarakow, robili tez remonty silnikow i skrzyn i te auta nadal jezdza bezproblemowo :)

Za wymiane rozrzadu zaplacilem 450 plus czesci z pompa wody chyba 1150. daja gwarancje na swoja robote.. chlopaki bardzo sie przykladaja do roboty- polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak apropo spota... może by się chętni na gokarty do Kinepolis znaleźli? zabawa jest ponoć przednia...
chodzę regularnie ze znajomymi, średnio 1-2x w miesiącu - polecam! zaczynałem czasami 30.xx, wczoraj nowy rekord 27,776 :mrgreen: gokart to fajna zabawa - brak wspomagania, dupsko na ziemi, 60km/h na prostej, silne ręce to podstawa - na prawdę niezły fun :mrgreen: jedyna wada to cena - ok 70pln/osoba jak jeździmy w 6 osób
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, szczerze polecam autoklyszewski na sarbinowskiej. Oddajac im mojego GTczka na zrobienie rozrzadu mialem lekkie obawy, ale chlopaki znakomicie ogarneli temat :) Regularnie serwisuja kilka subarakow, robili tez remonty silnikow i skrzyn i te auta nadal jezdza bezproblemowo :)

Za wymiane rozrzadu zaplacilem 450 plus czesci z pompa wody chyba 1150. daja gwarancje na swoja robote.. chlopaki bardzo sie przykladaja do roboty- polecam !

 

Czy to Ty szczęśliwie zgasiłeś silnik po zerwaniu paska rozrządu w GT? Przemek opowiadał mi o jednym szczęściarzu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...