Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

  • 3 tygodnie później...

Bedzie gnooj... Już planujemy z Fką wyprowadzkę. Ja akurat nie mam problemu z miejscem, bo jestem dość daleko od Galerii i mam swoje miejsce, ale Ty możesz mieć czasem kłopot z parkingiem. Mój znajomy mieszka na osiedlu naprzeciw Plazy i Pestki. Wydawać by się mogło, że odległość bezpieczna. Nic bardziej mylnego. Wiaruchna parkuje na osiedlu, bo uwolnić sie z parkingu pod Plazą graniczy czasem z cudem! Sam osobiście spędziłem kiedyś 3 godziny (słownie: TRZY godziny) na wyjechanie z 4 poziomu parkingu Plazy. Po odstaniu prawie godziny, zrobiliśmy sobie przerwę i poszliśmy coś zjeść. Po powrocie wyjeżdzaliśmy jeszcze z godzinę! To był koszmar. Totalnie unieruchomieni, staliśmy wszyscy jak stado baranów.

 

Z drugiej strony jednak (wracając do Galerii Malta) - na zakupy i do kina będzie można podejść na piechtę :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tej... kiedy?
Jak Ty nie wiesz, a my mamy wiedzieć? :razz: Mi się coś kojarzy że według jakiś tam planów to powinno to już być otwarte, a z tego co ostatnio patrzyłem to chyba jeszcze są daleko w polu, przynajmniej tak wyglądało jak patrzyłem z okien politechniki, że tą stronę którą widać to prawie w ogóle niewykończona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tylko powiedzieć że od dziś jestem właścicielem forka :)

Narazie nie bardzo sie w nim odnajduję i niebardzo wiem co w nim siedzi ale powiem że jezdzi się fajnie, tyle ze dwa razy na zakręcie za mocno gaz wdusilem i bokiem pojechałem :) Ale troche pojezdze to mam nadzieję nauczyć się go kontrolować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tylko powiedzieć że od dziś jestem właścicielem forka :)

[...] Ale troche pojezdze to mam nadzieję nauczyć się go kontrolować :)

 

Witam, w dobrym momencie kupiłeś Forka - zima idzie więc będziesz od razu miał możliwość przekonać się jaką frajdę dają te samochody na śniegu.

 

Zapraszam do zapoznania się z możliwościami Forka na SuperOESie. Będziesz tam też miał okazję poznań część forumowiczów osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne każdy z Was wie że odszedł od nas Kolega z forum Blue76, pewnie wielu z Was znało Go osobiście. Nie wiem czy ktoś z Wlkp wybiera się w czwartek do Wawy żeby pożegnać Krzyśka. Mnie tam nie będzie natomiast o 11.00 odpalę babcię i pożegnam Go w należyty sposób tak jak prosiła o to Agnieszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozdrowka dla kierownika czarnego Forka, na poznanskich blachach, stojacego dzis za mna na lewoskrecie Glogowskiej z mostem Dworcowym kolo 21, ktory walnal mi dlugimy jak zobaczyl forumowy napis na mojej tylnej szybie i zaswiecil jeszcze raz na moje awaryjne :)

jednak jest on widoczny ;)

 

I pozdrowka jeszcze dla Harry'ego widzianego wczoraj w Browarze, w ferworze zakupow swiatecznych nie ogarnalem zeby sie przywitac, za szybko mignales na przeciwnym pasie ludzkiego ruchu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...