Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

radekk, a coś Ty taki zgniłozielony ?
chyba od świąt jeszcze mnie trzyma :mrgreen:
Spadł śnieg, może gdzieś pojeździmy ?
z chęcią, choć tego śniegu trochę jak na lekarstwo. Wczoraj w nocy byłem na chwilę parkingu pod kościołem w Kiekrzu, ale kiepsko tam, łapie ciągle przyczepność, a nie chce też wykończyć zaraz opon. Mogłoby tak przez tydzień przymrozić z -30, by na jeziorko można się wybrać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radekk: wiesz, ze nie pomyslalem o parkingu przy kosciele ? Musze sie wybrac :twisted:
jak jest śnieg to naprawdę przyjemny :mrgreen:
Szkoda, ze proboszcza zmienili, poprzedni pewnie by chciał na prawy
ponoć ten co teraz przyszedł jest całkiem normalny, wiec może nie będzie źle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie jezdzilem przy Lechu... A jest szansa na troche miejsca ?

Dresiarze mi nie przeszkadzaja, sam jestem dresiarzem :twisted:

 

Dresiarze - miałem na myśli bmki latające jak dla mnie za szybko biorąc pod uwage ich ilość. :twisted:

 

Parking ma 300x100m, z czego część jest zajęta (opłotowany fragment) i jeździc mozna po 150x100 plus 150x40-50. Na środku stoi latarania, a dookoła są krawężniki - ogólnie mowiąc idealna miejscówka.

Jak wczoraj jeździłem to czasami byłem sam, czasami 1-2 auta, jak było wiecej (a momentami i 6-7 widziałem) to nie jeździłem. :cool:

Miejsca wzdłuż jest tyle - http://www.youtube.com/watch?v=KRWYBsxB ... re=related. Tylko szerokość sie zmienia ze 150 na 50m na "mecie". :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaczor, to Ty od tego citroena? czy od Yamaszki R1? :cool:

 

Kiedys od cytryny, teraz na szczescie juz nie ;)

 

 

Apropos sniegu... wrocilem z gor wlasnie i az zal po tym marnym sniegu w Poznaniu jezdzic kiedy wraca sie z tych pieknych zasniezonych zakretow i parkingow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak generalnie zimowki to dobra sprawa ;)

 

To byl moj pierwszy wypad AWD w gory w snieg przez duze Ś i z pewnoscia jeszcze jakis weekend w tym roku w okolicach Kudowy zalicze, a miejscowke mam tam na 6+ :mrgreen:

Sam srodek PN Gor Stolowych, piekne drogi, widoki i noclegownia "po kosztach" u znajomych ;)

Jak sa jacys chetni na snowboard, narty, wspinanie i wariacje samochodem po sniegu to dawac znaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej to kiedy i gdzie sie spotykacie ? Bo ja chcialbym (jesli pozwolicie ofcourse ;) ) podjechac tylko na moment popatrzec jak sie jezdzi forkiem (narazie sie uczę :) ) no i zeby moze ktos mi powiedzial co to za dzwieki z mojego samochodu i czy to norma czy jednak nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Wy ten snieg w poznaniu widzicie ?
Zasada jest taka, że śniegu w Poznaniu trzeba szukać tam gdzie inni go nie szukają ;)

 

[ Dodano: Pon Sty 05, 2009 10:11 am ]

Swoją drogą mam pytanie, jest plac (pusty) ogólnie dostępny nikt tam nie łazi od ulicy kawałek tylko są 2 kamery, czy policja może zrobić coś z takim nagraniem? Zwłaszcza jak nic nie zniszczyłem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już chyba był wątek o tym, ja tam niewiem, z jednej strony jesli to prywatny teren to nie ich sprawa. Z drugiej - jest to stwarzanie zagrozenia. Jezeli ktos z ochrony czy tam czegos zglosi to na policję to chyba moga ale niewiem co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie moze, ale to jest w gestii komendanta.

Jezeli w Poznaniu, to moge sprawdzic.

Mozesz ich poprosic o udostepnienie nagran i maja obowiazek to zrobic, zachecam do sprobowania.

 

Zreszta monitoring miejski to ostatnio moje hobby, jako projektanta, instalatora, uzytkownika i jednego z wielu aktorow :>

 

Mozliwosci nowoczesnych kamer mnie przerazaja.

 

Edit: A jezeli prywatny monitoring, to zwykle nagrania i tak sa nie do odczytania. Szczegolnie w nocy. Znam banki, w ktorych w nocy wylacza sie kamery :]

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jak nikomu nie zalazles za skorę to niema problemu. Ale jak np siedzi tam jakis stroz ( u mnie w miescie w szkolach siedza) i bardzo go to drazni, przekaze sprawe dyrekcji szkoly a dyrekcja stwierdzi ze sobie nie zyczy i zglosi na policję to jakistam mandacik chyba moga dac. Tak na chlopski rozum mi się wydaje bo gdyby ktos sie uparł to moga cos wymyslic zeby oduczyc szalenstw na parkingach. Stwierdza ze stwarzasz jakiestam zagrozenie w miejscu publicznym czy cos i juz. Pytanie tylko czy te kamery maja wyrazny obraz. Poszukaj w szukacje bo cos kojarze jakis temat o tym ale nie jestem pewien czy stad czy z autokacika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, w/g jako dowod moga sluzyc tylko nagrania z certyfikowanych rejestratorow, umozliwiajacych 'podpis'. I obraz musi byc odpowiedniej jakosci, zdefiniowanej ustawowo. Moim zdaniem material z niecertyfikowanego, prywatnego rejestratora nie moze sluzyc jako dowod. Rejstrator musi uniemozliwiac manipulowanie nagraniem.

 

Jakby Cie zlapali, to mogli by sie podeprzec ewentualnie materialem. A i tak zawsze mozesz powiedziec, ze nagranie jest zmanipulowane.

 

Moge dokladnie podpytac moich.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...