Skocz do zawartości

47. Rajd Barbórka - Kryterium Asów [05.12.2009]


niumen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam pytanie od której już okupujecie Karową? :wink: :mrgreen:

 

Wysłany: Wczoraj 18:25

O 13.00 zbiórka pod pomnikiem Kopernika.

 

[ Dodano: Sob Gru 05, 2009 12:25 am ]

Twoja nalewka znana jest z tego, ze wstrzymuje slonce a rusza ziemie...

Wstrzymuje rozum a włącza napęd na cztery łapy... :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie od której już okupujecie Karową? :wink: :mrgreen:

 

Wysłany: Wczoraj 18:25

O 13.00 zbiórka pod pomnikiem Kopernika.

 

[ Dodano: Sob Gru 05, 2009 12:25 am ]

Twoja nalewka znana jest z tego, ze wstrzymuje slonce a rusza ziemie...

Wstrzymuje rozum a włącza napęd na cztery łapy... :razz: :mrgreen:

 

Ja to walę... jak pierwszy raz zalałem nalewką, to mi wydmuchało uszczelkę i wyrzygało olejem :twisted::mrgreen: W dodatku laweta musiała mnie odwieźć do warsztatu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to walę... jak pierwszy raz zalałem nalewką, to mi wydmuchało uszczelkę i wyrzygało olejem :twisted::mrgreen: W dodatku laweta musiała mnie odwieźć do warsztatu :cool:

Laweta.... :roll: :razz:

 

 

Hogi stał to na pewno nie będzie :mrgreen:

Będzie stał. :cool:

Hogi, rzuć mi Twój nr kom na PW. Gdzie będziecie stali?

Wrzucam tu, jak ktoś jest chętny się spotkać wcześniej.

Nie wiem gdzie będziemy, wokół żółtej jest strefa zamknięta dla kibiców. Poszukamy na miejscu, tak pewnie żeby było widać pierwszy zakręt po beczce i samą beczkę.

 

 

tel. do mnie 0-600-00-77-70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi stał to na pewno nie będzie :mrgreen:

Ja bede za to stał koło słupa co by mnie podtrzymywał bo się własnie zintegrowałem w hotelu z kibicami Marka Nygi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi stał to na pewno nie będzie :mrgreen:

 

Znowu go będę musiał prowadzić do giejtaxi. :razz:

 

 

Nie wiem gdzie będziemy, wokół żółtej jest strefa zamknięta dla kibiców. Poszukamy na miejscu, tak pewnie żeby było widać pierwszy zakręt po beczce i samą beczkę.

 

Może tam, gdzie rok temu? Na prawo od VIPowskiej trybuny w stronę góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku z wielką pomocą DNL-a bylłem na niebieskiej było fajnie, niestety pracodawca wysłał mnie ponad 4500km od Karowiej wiec albo pozostaje TVP Sport albo zdjęcia Wasze lub filmiki.

Pozdrawiam.

Czytam ciągle o tej Nalewce Hogiego i tylko mogę o niej pomarzyć!!!!

Mam nadzieje wreszcie spotkać tego Magika !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega zmeczony jestem po rajdzie, wiec chciałbym krótko ale nie wiem czy sie da :razz:

 

Jak zwykle ogladalem 2x zeran i karową. Tak na szybko. Dla mnie mega gościem jest Krzyszycha. Chłop jest skromny i w wypowiedzi przed rajdem mówi, że auto jest za szybkie dla niego i ma problemy z trafieniem w droge, a na wąskim, syfiastym żeraniu jeździ z gracją pięknymi slajdami. Brawo. Steecowe Lancery fajnie sie odpychają. Kuzaj chyba słabo sie zapoznał z Fabią albo źle ją poustawiał bo jazda wyglądała raczej blado. Karpackie Fabie przyzwoicie jeździły. Waldek Janecki oczywiscie przekozak, szkoda ze tak rzadko mozna go ogladac. A jesli chodzi o Kuchara, to jazda jak zwykle opanowana i techniczna ale mam wrazenie, ze francuska technologia dała dodatkowego wiatru w plecy. Zastanawia mnie jedna rzecz. Na karowej widziałem gościa od Tomka z teamu, który cały czas stał z krótkofalówką i wyglądało na to, że "szpiegował". Jezeli to było jego rolą to troche smiesznie to wygląda, wysyłać człowieka na 1,5km proby i smierdzi tu mega napinką i parciem na wynik. :roll:

 

Co do samej organizacji... Mam bardzo złe odczucia i powoli rajdy samochodowe stają się sportem dla bogatych kibiców... Karnet 50pln, troche śmieszna cena jak na tak krótki rajd. Rozumiem stawianie trybun ale nie dookoła całej Karowej. Moje ulubione miejsce pod galerią oczywiście zastawione przez trybune, na którą przyszło kilka osób :evil: :shock: A płacić 150pln żeby posiedzieć na kawałku plastiku to ja nie mam zamiaru, bo zwyczajnie mnie na to nie stać. Przypominam, że 150pln to cena karnetu na tegoroczny Rajd Polski. Kolejna rzecz to przegonienie mediów z chodnika pod galerią. Pamiętam, że co roku tam stali (moze niektorzy za blisko) i nie było problemów. Teraz banda tłuków z ochrony przepedziła ich jak bydło pod jakąs trybunę. A jesli już mówimy o ochronie to AK Polski nie powinien podejmować wspólpracy z frma Matpol bo to stado baranów. Jeden pajac od nich przebiegł tuz przed maską jadącej rajdówki. Panienka z ochrony, której pod nos wyleciała kostka z pod kół auta, chichrała się i mówiła że się boi i jej nie podniesie.

 

Chyba wszystko. Barbórka jak to Barbórka, rajd ze świetną oprawą i atmosferą, było fajnie choć nie powaliła mnie na kolana za to pozostał niesmak po organizacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z karnetami to rzeczywiście przegięcie, nie mówiąc o wejściu na trybunę

zdecydowanie za dużo jak na moją studencką kieszeń :wink:

dlatego zadowoliłem się bardzo fajnym miejscem przy górnej beczce, był dobry widok i nawet nie musiałem płacić za wejście

Mogliby w przyszłości jednak trochę rozsądniej ustalać cennik, wiem że organizacja kosztuje ale nie do przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacja kosztuje ale tu z daleka smierdzi napychaniem kieszeni, bo nie wierze w to, że nagle cena wynajmu aż tak skoczyła. Mam tylko nadzieje, że prawie pusta trybuna ich troche ostudzi na przyszły rok.

 

 

Uprzejmie uprasza sie o przekazanie srodkow niezbednych do scigania temu chłopakowi !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My czyli załoga Krzysztof Oracz/Piotr Skrobisz w naszym debiucie w czyms powazniejszym niż kjs czy pojezdżawka na Słomczynie zajeliśmy 10 miejsce w klasie na 39 zgłoszonych załóg i 56 na 127 załóg w generalce, a wszystko to w pucharowym Peugeot 206 1,6.

 

jak zgramy on boardy to wkleimy linki z youtube

 

P.S. TomekN szkoda że wóz nawalił bo wynik byłby niezły :roll:

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proszę Państwa, podczas Barbórki będę bawił w Retmanie tuż obok. A co :mrgreen:
to opowiesz mi jak było, bo ja się tam bawię w środę... :wink:

 

Anakin, było beznadziejnie z dwóch powodów :

 

1. Barbórka, przez ten badziewny rajdzik dla ubogich miałem problem (wyrażający się w 1,5 h szukaniu miejsca parkingowego) ,

2. Knajpa beznadziejna, chyba że lubisz socreal kilmat :mrgreen:

 

Rezime : czy nie można by zrobić Kryterium Waletów na przykład, na Żeraniu ?

:mrgreen:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle Barbórka się udała. Pozdrawiam wszystkich nowo i staro poznanych forumowiczów. Dziękuje Siostrze za miłą gościnę i afterek :smile: . Już nie mogę się doczekać grudnia 2010 :twisted: .

 

P.S. Kashmerowi odebrać uprawnienia do kierowania, mam połamane kolana i zapalenie płuc! :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ogarnę zdjęcia z Żerania, Bemowa, Cytadeli i Karowej to coś zamieszczę... dzięki za miłą wycieczkę z przygodami i zapoznanie części ekipy warszawskiej. Nalewka Hogiego okazała się być pysznym syropkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...