Skocz do zawartości

47. Rajd Barbórka - Kryterium Asów [05.12.2009]


niumen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zawsze można zamówić polewaczkę :wink:

 

powiem Ci ze juz nie raz dyskutowalismy nad tym w srodowisku rajdowym... i uwazam, ze powinno sie oficjalnie "czyscic Karowa" przed startem.

 

tak naprawde organizator nie moze narazac zawodnikow i robic trase bardziej sliska... jednak w tym wypadku bym to nazwal podnoszeniem widowiskowosci.....

 

problem w tym, ze zaraz przyszedl by taki pan K. czy inny K. i sie klocil, ze polewaczka ktora przejechala przed jego startem powinna takze przejechac przed startem jego konkurenta :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalewki lepiej smakuja gdy dookola czuc zapach przepalonego sportowego paliwa!

 

niestety z goorym zafundowalismy sobie w tym dniu abstynencje (przynajmniej do 16) i mamy cicha nadzieje, ze bedziemy mogli was pozdrowic ze srodka naszego francuskiego shaker'a :razz:

 

dla tych co na Karowej dawno nie byli lub beda pierwszy raz polecam:

- ubrac sie w kombinezon narciarski, alpejskie buty (2 skarepty a czasem i torebki foliowe na nogach), czapki i rekawiczki

- zabrac koc pod d*$e (aluminowe krzeselka) i na zapas koc grzewczy (ten z apteczki naszego samochodu)

- w podrecznym plecaczku poza nalewka warto zabrac termos goracej herbaty i kilka wspomagaczy kalorycznych (czekolada)

- dobry nastroj przed impreza nie jest wymagany bo i tak na miejscu magia "Pani Karowej, co to nigdy nie wybacza" oraz odglosy produkowane przez stalego komentatora Szaya-Szajkowskiego gwarantuja poprawe humoru.

 

jak widac liczymy na snieg albo przynajmniej trudne warunki.... ciezko jest sie dostac na Karowa ale licznie obsadzona klasa 1 gwarantuje zacieta i wyrownana walke.

 

my chcemy sniegu! przyczepnej Pani Karowej mowimy stanowcze NIE! :lol:

lepiej ogladac zmagania z mega sliska nawierzchnia i atakujacymi kraweznikami a nie z usilowaniem zerwania przyczepnosci dookola beczki.

 

No to ubrać się już wiem jak :mrgreen:

Mam jeszcze pytanie do was drodzy. O której tam najlepiej już być? I czy są jakieś tam fajne miejsca żeby wpaść tam bez biletu, a jeśli nie to bilet kupić na jaką trybunę? Bo chcę wypróbować swój aparat i pocykać trochę fotek :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, szykuj się na cały dzień nie tylko na Karową .najwięcej forumowiczów to chyba na żółtą się wybiera :cool:

Na cały dzień to chętnie :) Tylko to się okaże do piątku czy możemy na cały dzień :) To gdzie jeszcze będziecie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbaczając lekko z tematów organizacyjnych dot. Barbórki chciałem zauważyć, że PIĘĆ ostatnich rajdów wygrali kierowcy jadący Subaru 8).

 

To tyle w kwestii przewagi Evo nad subarakiem, tak powszechnie i agresywnie lansowanej przez różne grupy, kliki, fakcje, grupy nacisku i inne tam :razz: :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbaczając lekko z tematów organizacyjnych dot. Barbórki chciałem zauważyć, że od PIĘĆ ostatnich rajdów wygrali kierowcy jadący Subaru 8).

 

To tyle w kwestii przewagi Evo nad subarakiem, tak powszechnie i agresywnie lansowanej przez różne grupy, kliki, fakcje, grupy nacisku i inne tam :razz: :twisted:.

 

Ja bardzo lubię Subaru,bo mam sentyment do tych aut i chciałbym nadmienić,że nie należę do tych agresywnie krzyczących,że Evo to i siamto.Subaru ma pewne cechy ok i tak samo jest z evo.Patrząc jednak na klasyfikacje generalne tych mocnie obsadzonych amatorskich imprez w Polsce to Subaru rzadko bywa na pudle.Są od tego wyjątki takie jak auto Carfit'a,Bryk'a,Kruk'a czy inne bardzo mocne GT,gdzie udaje im się dojść w okolice pudła ale to auta bardzo mocno dofinansowane.Biorąc Subaru po wydechu i programie nie ma co marzyć o rywalizacji z Evo.Może mi ktoś wierzyć lub nie ale taka jest niestety prawda.

 

A czym jeździł aktualny mistrz Polski ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waszka z propagandą jest tak, że podaje się tylko te fakty, które chce się podawać i w taki sposób, w jaki zamierzył autor. I ja właśnie w ten sposób podałem fakty :mrgreen:

 

Ja nie mam zamiaru nikogo oszukiwać czy namawiać na Evo,bo nie sprzedaje tych samochodów czy mam serwis,który je naprawia.Mówię to jako człowiek mający kontakt z kierownicą Subaru i Evo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waszka, za poważnie do tego podchodzisz. Ci, którzy śledżą na tym forum moje wpisy na temat evo i wyższości jednego wozu nad drugim, wiedzą, że są one z przymrużeniem oka.

 

Na poważnie jest tylko to, że subaru jest po prostu lepsze :mrgreen:.

 

Obawiam się , ze w tym roku Subaru nie wygra....Kuchar jedzie Piżotem :mrgreen:

 

Mistrzowska marka subaru, w ramach gestu dobrej woli i zaostrzenia rywalizacji, da czasem innym fory i pozwoli wygrać - może to nawet być i w tym roku :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waszka, za poważnie do tego podchodzisz. Ci, którzy śledżą na tym forum moje wpisy na temat evo i wyższości jednego wozu nad drugim, wiedzą, że są one z przymrużeniem oka.

 

Men ja kumam czaczę i wiem jak jest :wink:

 

Na poważnie jest tylko to, że subaru jest po prostu lepsze :mrgreen:.

 

Jest lepsze jeśli chodzi o wytrzymałość napędów bez dwóch zdań.

Szkoda tylko,że Subaru zrobiło krok w tył a nie w przód.Lanos to dramat :sad:

 

PS.Poważnie nikt nie ma wolnych biletów na Karową ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbaczając lekko z tematów organizacyjnych dot. Barbórki chciałem zauważyć, że od PIĘĆ ostatnich rajdów wygrali kierowcy jadący Subaru 8).

 

To tyle w kwestii przewagi Evo nad subarakiem, tak powszechnie i agresywnie lansowanej przez różne grupy, kliki, fakcje, grupy nacisku i inne tam :razz: :twisted:.

 

bo Ci hogi tylek przetrzepie :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma plan taki : żerań potem bemowo, cytadela, znowu bemowo i na koniec Karowa

 

 

Plan mam całkiem podobny tylko chyba sobie odpuszczę Bemowo I i pojadę na śniadanie :cool:

 

Czy ktoś wie jak jedzie Żerań :?:

Tak jak co roku czy są jakieś zmiany :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi, z tego co widzę, to jedzie jak rok temu. Dwa w 2007 było trochę inaczej, m.in. fajny przejazd przez halę.

 

Dzięki za mapkę. Ja sierota jakoś nie mogłem jej znaleźć :roll:

 

No właśnie o ten przejazd przez halę mi chodziło.. teraz jadą dookoła tej hali chyba.

Widzę jednak, że miejscówka niedaleko hali jest ciekawa :cool:

Już chyba wiem gdzie będę stał :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw jaki bedzie w tym roku show? Chlopcy z 1/4 mili w dragsterach? Czy Polodny podola beczce i czy chlopaki z PFD (Polska Federacja Driftu) poleca bokiem na sama gore? Ale ciiiiiiiii to tajemnica hehheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...