Skocz do zawartości

47. Rajd Barbórka - Kryterium Asów [05.12.2009]


niumen

Rekomendowane odpowiedzi

a potem najwyżej jakis afterek sie zorganizuje

 

my właśnie już mamy u kumpla zoorganizowany i tak trochę mam obawę czy masakry nie będzie :mrgreen: . Co gorsza tam nasze drugie połówki maja jaką zakąske przygotować i boję sie że bedzie z nas miazga jak trzech chłopa ze zdartymi czubkami w butach dojadą na miejsce :lol:

 

Ty się módl żebyśmy wogóle na miejsce dotarli. Po takiej ilości nalewek to się nam może kompletnie azymut przestawić. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 502
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ty się módl żebyśmy wogóle na miejsce dotarli. Po takiej ilości nalewek to się nam może kompletnie azymut przestawić.

 

Pamiętam pewną akcję na Barbórce 2007 i próbę dojścia do DC, gdzie 500m od dworca centralnego trzeba było odpalić GPS, bo się właśnie te azymuty poprzestawiali. :mrgreen::twisted:

 

Dodam tylko, że Hogi w tym maczał palce, a raczej usta. :lol: (zaraz adamus coś giejszorowego dowali jak znam życie :razz: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktos regularnie startuje w imprezach (nawet naszych nie-ASO czy tym podobnych) - to tak jak w zeszłym roku - pisze pismo z uzasadnieniem do zss i po zapoznaniu się - zss zezwala takiej osobie na start 4x4.

 

Jeśli tak, to super.

 

Występy ludzi spoza zawodników z licencją rajdową były szczególnie w ubiegłym roku bardzo fajną sprawą - K. Szymański turbodziadkiem zrobił naprawdę super wrażenie. Dlatego jeśli faktycznie da się to załatwić przez ZSS, to nie ma co robić lamentu. Gorzej będzie, jeśli ZSS akurat będzie w nastroju na odrzucanie nietypowych wniosków :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grygo, my jak co roku mamy swoje miejsce przy barierce i hogim. :mrgreen:

 

 

P.S. Jaki afterek się szykuje?? Czy lokal na Chłodnej 35 zmienił właściciela? Bo ostatnio tam przejeżdżałem i chyba to się teraz HEREZJA nazywa.

 

zmienil wlasciciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grygo, my jak co roku mamy swoje miejsce przy barierce i hogim. :mrgreen:

 

 

P.S. Jaki afterek się szykuje?? Czy lokal na Chłodnej 35 zmienił właściciela? Bo ostatnio tam przejeżdżałem i chyba to się teraz HEREZJA nazywa.

 

zmienil wlasciciela

 

Szkoda, liczyłem na jakieś forum party potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie ale Hogi to chyba z innego powodu nie chce na trybunę :idea:

 

Dokładnie, zawsze byłem na Karowej przy samych barierkach, żeby czuć TEN zapach!

 

Co się lepiej ogląda, OS stojąc przy samej drodze, czy siedząc na trybunach w Mikołajkach? :wink:

 

Karowa ma swój klimat.

Czasami się zjeżdżało na tyłku po skarpie, bo było ślisko i mokro. :mrgreen:

Na trybunach nie ma tej adrenaliny. Im bliżej tym lepiej.

Na Karową od kilku dobrych lat chodzę ze znajomymi, którzy mają takie samo zdanie jak ja.

 

Postaram sie namówić towarzystwo i ulokujemy się w pobliżu żółtej. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, zawsze tak chodziłem od liceum ale jakoś ostatnio się to bardziej popularne zrobiłi i ciężko się dopchać. Rok temu nie byłem ale ze 2 czy 3 lata temu ostatni raz jak byłem z Mikkim to żeśmy przyszli 2 godziny przed i było więcej niż ciężko. Zobaczymy - w tym roku stestuję żółtą - najwyżej za rok sie spotkamy przy barierkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami się zjeżdżało na tyłku po skarpie

 

Czasami to sie chyba nie zjezdzalo... :wink: :razz:

Az dziw bierze, ze Ty nie masz tam jeszcze swojej stalej rynny nazwanej na Twoja czesc

(bo podobno w Łomnicy maja na tej gorze zrobic tor bobslejowy i nazwac najdluzsza prosta od Twojego nicka) :wink: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, zawsze tak chodziłem od liceum ale jakoś ostatnio się to bardziej popularne zrobiłi i ciężko się dopchać. Rok temu nie byłem ale ze 2 czy 3 lata temu ostatni raz jak byłem z Mikkim to żeśmy przyszli 2 godziny przed i było więcej niż ciężko. Zobaczymy - w tym roku stestuję żółtą - najwyżej za rok sie spotkamy przy barierkach.

My zawsze zbieramy się pod "Kopernikiem " o 14.00 :cool:

Az dziw bierze, ze Ty nie masz tam jeszcze swojej stalej rynny nazwanej na Twoja czesc

(bo podobno w Łomnicy maja na tej gorze zrobic tor bobslejowy i nazwac najdluzsza prosta od Twojego nicka) :wink: :mrgreen: :mrgreen:

Małpa. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...