Skocz do zawartości

47. Rajd Barbórka - Kryterium Asów [05.12.2009]


niumen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq, ma być jeszcze K.Szymański w Legacy :cool:

 

Na niego liczyłem bardzo. W ubiegłym roku zrobił fajny show i niezły wynik (pomijam to, że wielu startujących Karową odpuściło jeśli chodzi o walkę o czas).

 

zglosiłem zaloge Mariusz Nowocień , Kuba Mroczkowski w Subaru N14/15.......młody , zdolny kierowca.

 

Wolimy starego zdolnego :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko:

 

jakie jest waszym zdaniem najfajniejsze miejsce na żeraniu?

wiadomo, że cytadele można olać bo nie ma tam miejsca dla kibiców, bemowo jest troche........nazwijmy to przeludnione a jak sie "dopchasz" do barierek to i tak dziennikarze wszystko zasłaniają :neutral: krótko mówiąc zostaje tylko żerań, jestem tam co roku i ciągle nie wiem gdzie stanąć - zresztą jak na każdym rajdzie zawsze źle :roll: może ja po prostu nie lubie rajdów :neutral: w każdym razie w tym roku jak i w 10 poprzednich latach jade na barbórke i zastanawiam sie gdzie na tym żeraniu stanąć żeby nie latać po całej okolicy.

jakie miejsce polecacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grygo napisał/a:

na cytadeli jest fajny nawrot wiec nie do konca jest tak, ze mozna ja odpuscic

 

 

tan co jest zaraz przy wejsciu, tak???

 

tak,innego nawrotu tam nie ma :!:

 

odrazu na mnie krzycza :roll:

nigdy w innym miejscu na cytadeli nie bylem, bo wszyscy mowili ze ten OS jest be, a mi sie ten nawrót podobał, myslalem ze moze jest tez dzies indziej jakis inny, dlatego pytałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie?

 

Nie wiem co o tym myśleć. Czy tłuszcza się zwali wcześniej, czy jak będziemy o 14.30, to będą dobre miejsca koło żółtej trybuny itp.

 

 

 

 

 

Armin Schwarz będzie na Barbórce :

http://rajdy.autoklub.pl/...-barborki,27306

Hogi też. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalewki lepiej smakuja gdy dookola czuc zapach przepalonego sportowego paliwa!

 

niestety z goorym zafundowalismy sobie w tym dniu abstynencje (przynajmniej do 16) i mamy cicha nadzieje, ze bedziemy mogli was pozdrowic ze srodka naszego francuskiego shaker'a :razz:

 

dla tych co na Karowej dawno nie byli lub beda pierwszy raz polecam:

- ubrac sie w kombinezon narciarski, alpejskie buty (2 skarepty a czasem i torebki foliowe na nogach), czapki i rekawiczki

- zabrac koc pod d*$e (aluminowe krzeselka) i na zapas koc grzewczy (ten z apteczki naszego samochodu)

- w podrecznym plecaczku poza nalewka warto zabrac termos goracej herbaty i kilka wspomagaczy kalorycznych (czekolada)

- dobry nastroj przed impreza nie jest wymagany bo i tak na miejscu magia "Pani Karowej, co to nigdy nie wybacza" oraz odglosy produkowane przez stalego komentatora Szaya-Szajkowskiego gwarantuja poprawe humoru.

 

jak widac liczymy na snieg albo przynajmniej trudne warunki.... ciezko jest sie dostac na Karowa ale licznie obsadzona klasa 1 gwarantuje zacieta i wyrownana walke.

 

my chcemy sniegu! przyczepnej Pani Karowej mowimy stanowcze NIE! :lol:

lepiej ogladac zmagania z mega sliska nawierzchnia i atakujacymi kraweznikami a nie z usilowaniem zerwania przyczepnosci dookola beczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...