Skocz do zawartości

47. Rajd Barbórka - Kryterium Asów [05.12.2009]


niumen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja bardziej chyba na zielona, bo widac bedzie dojazd od/do wiaduktu i beczke

 

tego dojazdu nie widac z zielonej, przynajmniej ja go nie widziałem :cool: , widziałeś tylko tą prostą przed beczką i beczkę, i nic wiecej

 

z zółtej mam nadzieję że będzie widać właśnie większy kawałek dojazdu od strony mostu .

 

Tak czy inaczej ja już 3 żółte bileciki klepnąłem i tam będę siedział :twisted::mrgreen:

 

Mam nadzieję że Hogi też na żółtą klepnie bo jeszcze nie miałem okazji na testy jego nalewek, byłaby niezła okazja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym stałem na górze zielonej i było sporo widać : start,dojazd do beczki,dojazd do mostu a resztę było widać na telebimie.W tym roku chyba też zielona.

 

Z tą licencją to mega dupa :sad: Liczyliśmy ze scyzzorami na kilera,że naklepie paru starych wyjadaczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi dwuznacznie. :lol: :razz:

 

Literówka.

 

Przemeq, jeżeli temperatura na Bemowie będzie taka jak ostatnio, to prosimy o powtórkę z zeszłego roku. :mrgreen:

 

Serdecznie zapraszam. Niewykluczone, że to będzie ostatnia wizyta w saunie na Bemowie - sprzedaję to mieszkanie :roll:. Może się oczywiście do następnej Barbórki nie sprzedać, wówczas będzie to wizyta przedostatnia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdąży się przegryźć? :shock:

 

Zreszta nie ważne, jak tego spirytu za bardzo nie rozcięczysz to i tak będzie dobrze :twisted:

 

bedzie zurawinowka, pigwowka i cytrynowka - zdazy sie przegryzc - dzisiaj nastawiam

 

bedzie pol na pol z demineralizowana :twisted:

 

50 obrotow czystej mocy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdąży się przegryźć? :shock:

 

Zreszta nie ważne, jak tego spirytu za bardzo nie rozcięczysz to i tak będzie dobrze :twisted:

 

bedzie zurawinowka, pigwowka i cytrynowka - zdazy sie przegryzc - dzisiaj nastawiam

 

bedzie pol na pol z demineralizowana :twisted:

 

50 obrotow czystej mocy :twisted:

 

brawo juz mi slinka cieknie :mrgreen: Hogi na zolta!!! :lol::mrgreen:

 

zrobimy konfrontacje na "hamowni". beda porownywane parametry mocy (w %) i momentu wywrotowego (po ile lykach traci sie pion) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...