Skocz do zawartości

47. Rajd Barbórka - Kryterium Asów [05.12.2009]


niumen

Rekomendowane odpowiedzi

zdąży się przegryźć? :shock:

 

Zreszta nie ważne, jak tego spirytu za bardzo nie rozcięczysz to i tak będzie dobrze :twisted:

 

bedzie zurawinowka, pigwowka i cytrynowka - zdazy sie przegryzc - dzisiaj nastawiam

 

bedzie pol na pol z demineralizowana :twisted:

 

50 obrotow czystej mocy :twisted:

 

brawo juz mi slinka cieknie :mrgreen: Hogi na zolta!!! :lol::mrgreen:

 

zrobimy konfrontacje na "hamowni". beda porownywane parametry mocy (w %) i momentu wywrotowego (po ile lykach traci sie pion) :grin:

 

nastawilem wlasnie 5 ltr gorzalki

 

zurawinowa

cytrynowo-miodowa

figowa

 

:twisted:

 

jutro nastawiam pigwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 502
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko, nawet jak cos, to znieczuli sie Ciebie przy pomocy dostepnych srodkow juz na miejscu :twisted::mrgreen:

 

jak na razie zebiska zaleczone, cala reszte usunie nastawiony specyfik :mrgreen:

 

tylko pytanie jak to wniesc, jak dobrze pamietam to przy wejsciu na trybune sprawdzaja :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawodnicy z licencja wyścigową nie mogą startować autami 4x4

 

 

ale syf :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Przykra to sprawa, tym bardziej, że z siebie durnia w oczach sponsora zrobiłem ....

 

Miało być pięknie a wyszła mega dupa.

Mogli o tym poinformować troche wcześniej.

Ciekawe co mają powiedziec "wyścigowcy", którzy np. zarezerwowali sobie jakiś topowy sprzęt na Barbórkę ...

Przyjedzie zapłacić stajni za auto i oglądac relacje z trybun .... słaba akcje !

 

Wychodzi na to, że zawodnicy typu Łoś, Dominiak, Duda itd itd nie moga startować .. ???

 

 

Co wy się tak zacietrzewiacie ?

 

Gość, który przykładowo 3-4 razy wystartował w KJSach i robi sobie gówniana licencję wyścigową w ciągu jednego dnia a potem pożycza 400 konne auto 4x4 jest trochę zagrożeniem - nie dla innych zawodników i ich miejsc na mecie ale dla SIEBIE I PUBLICZNOŚCI.

 

Jeżeli ktos regularnie startuje w imprezach (nawet naszych nie-ASO czy tym podobnych) - to tak jak w zeszłym roku - pisze pismo z uzasadnieniem do zss i po zapoznaniu się - zss zezwala takiej osobie na start 4x4.

 

W zeszłym roku z tego co mi wiadomo było troche takich przypadków.

 

 

Więc - nie smarkac ze złości - tylko pisać sobie ładne laurki :twisted:

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobimy konfrontacje na "hamowni". beda porownywane parametry mocy (w %) i momentu wywrotowego (po ile lykach traci sie pion)

jak prawadziwi rajdowcy :wink: :wink: :smile:

 

[ Dodano: Pią Lis 06, 2009 10:15 am ]

tylko pytanie jak to wniesc, jak dobrze pamietam to przy wejsciu na trybune sprawdzaja

 

ale nie za dokładnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie

 

wlasnie zakupilem 5 ltr spirytu i krece nalewke na Trybune Zolta :mrgreen:

 

I ja wezmę wyrób alkoholopodobny tj. wiśnióweczka jakieś 45 - 50 Voltów no i może wyszarpię od ojca jakąś gruszkówkę lub pigwówke. Dopadł go kryzys wieku średniego i się wziął biedak za wyrób alkoholi. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie

Dopadł go kryzys wieku średniego i się wziął biedak za wyrób alkoholi. :mrgreen:

mojego dopadł kilka lat temu a że ma gen hurtownika to zalewa coraz więcej - rok temu zalał 20 litrów spirytu. W tym sie opamiętał bo niektóre nalewki stoja od 2005 roku i juz nie ma nikt siły ich spożywać.

Nawet mi oddał banke 5L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i juz nie ma nikt siły ich spożywać.

 

myśle że powinienes poprosić admina wieksza skrzynke bo pewnie już masz PW zapchane propozycjami przechwycenia tej górki :lol::lol::lol:

 

[ Dodano: Pią Lis 06, 2009 12:13 pm ]

I wizytę z urzędu skarbowego

 

a dużo taki pije? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i juz nie ma nikt siły ich spożywać.

 

myśle że powinienes poprosić admina wieksza skrzynke bo pewnie już masz PW zapchane propozycjami przechwycenia tej górki :lol::lol::lol:

 

[ Dodano: Pią Lis 06, 2009 12:13 pm ]

I wizytę z urzędu skarbowego

 

a dużo taki pije? :shock:

 

Połowę wylewa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben :grin: :grin:

Skoro taka nalewkowa tradycja to może rzeczywiście coś wyniosę żeby się nie zmarnowało w domu :wink: bo właśnie zakupiłem karnecik na żółtą

 

Ja to się boję, żeby nas z tej żółtej nie wynosili, jak zaczniemy próbować te nasze napitki.

Na pewno będzie to najweselsza trybuna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się boję, żeby nas z tej żółtej nie wynosili, jak zaczniemy próbować te nasze napitki.

Na pewno będzie to najweselsza trybuna

 

to trzeba będzie nie całością iść żeby pamietać kto wygrał :wink: :mrgreen:

 

a potem najwyżej jakis afterek sie zorganizuje :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem najwyżej jakis afterek sie zorganizuje

 

my właśnie już mamy u kumpla zoorganizowany i tak trochę mam obawę czy masakry nie będzie :mrgreen: . Co gorsza tam nasze drugie połówki maja jaką zakąske przygotować i boję sie że bedzie z nas miazga jak trzech chłopa ze zdartymi czubkami w butach dojadą na miejsce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...