Skocz do zawartości

47. Rajd Barbórka - Kryterium Asów [05.12.2009]


niumen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najładniejsze zdjęcie, które mi się udało zrobić Kuzajowi:

Obrazek

I oczywiście pozdrowienia dla niego :cool:

 

A mi się udało zrobic sobie zdjecie z Kuzajem (dostalem również od Niego plakat, który mi chwilę później podpisał) i Kajtem. Niestety Armin Shwarz nie chcial dac sie namowic na zdjęcie. Dowody wzruce jutro wieczorem :mrgreen: bo musze odzyskac swoj aparat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Peugeot 206 to żadna atrakcja do fotografowania, ale może ktoś przypadkiem cyknął fotę załodze 101 (Peżo pomarańczowy z przodu, boki honda Plaza, UżywaneJakNowe).

 

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

 

Ja chyba mam z OS1 Żerań, ale sprawdze dopiero jutro wieczorem i jak cos to wrzuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs nr 3.

Kto to poległ po nalewce Hogiego w łóżeczku małego Sebastiana?

 

Wiem, ale nie powiem. :cool:

(i nie polegl po nalewce, tylko po calym dniu nie jedzenia, nalewce, krupniku i 0,5 zubrowki) :razz:

Czy aby na pewno przez okrzyki ?

 

Nalewka Hogiego nie miała z tym nic wspólnego? :roll:

PS. Simon - jak tam plecak :roll: :mrgreen: :mrgreen:

 

Nalewka nie miala z tym nic wspolnego, za malo jej bylo, a byla pyszna. :razz: :mrgreen:

 

Plecaki jak wiesz nie maja na Barborce latwego zycia, raz sa zlosliwie podmieniane, raz gubione, a raz... no wlasnie. W kazdym razie juz jest wszystko git, obeszlo sie bez szkod i wlasnie sie suszy :wink: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny dzień obfitujący we wrażenia słuchowe, wzrokowe i towarzyskie :twisted:

 

Dziękuje Siostrze za miłą gościnę i afterek :smile: .

Super było Was widzieć, element zaskoczenia był ale jaki miły, zapraszam zawsze serdecznie :cool:

 

PS. Simon - jak tam plecak :roll: :mrgreen: :mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tradycyjnie fajny rajdzik wyszedl. niestety nie zintegrowalem sie z nikim na zoltej, tylko powkurzaly mnie biegajace bachory oraz "pseudokibice" rajdowi, ktorzy chyba mieli owsiki i nie potrafili 5 minut na dupach wysiedziec :twisted:

 

szkoda stanika, ktory mial pewna karowa a 200m przed meta bemowa wyszedl jakis babol bodajze ze sworzniem wahacza i przednie kola zaczely jechac w roznych kierunkach.

 

maciek krzyszycha w debiucie dawal rade :mrgreen:

 

no i abram z naszym forumowym gackiem na fotelu pilota szli rowniez calkiem bombowo (momentami az za :mrgreen: ) pewnie malo kto z was wie, ze na 4 oesie (2 przejazd zerania) osiagneli 2 czas dokladajac wurcom i nie wurcom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karnet 50pln, troche śmieszna cena jak na tak krótki rajd. Rozumiem stawianie trybun ale nie dookoła całej Karowej. Moje ulubione miejsce pod galerią oczywiście zastawione przez trybune, na którą przyszło kilka osób :evil: :shock: A płacić 150pln żeby posiedzieć na kawałku plastiku to ja nie mam zamiaru, bo zwyczajnie mnie na to nie stać. Przypominam, że 150pln to cena karnetu na tegoroczny Rajd Polski.

 

Myślę,że warto było uzbierać te dodatkowe 100zł na trybunę,bo taki rajd jest raz w roku.To 1/2 baku paliwa.

Było fajnie bez dwóch zdań,a kto nie był niech żałuje,bo było co oglądać.

 

Wiadomo, ze nie kazdy ma taka zasobnosc protfela. Ja ogolnie jestem w o tyle dobrej sytuacji, ze zarazilem rajdami swojego tate i to on za wszystko placi, za co mu serdecznie dziekuje. Nie mam zamiaru liczyc ile kosztowalo go ogladanie wszystkich rajdów w sezonie (bylo tego sporo, od RSMP, RPP po KJSy) ale dla mnie dodatkowe tak wysokie koszta za barbórke to kop w dupe i swojego zdania nie zmienie. Zreszta widac po czerwonej trybunie pod galeria, ze kibice wcale nie zareagowali na to entuzjastycznie. Mam nadzieje, ze puste miejsca dadza do myslenia AK-Polskiemu i w przyszlym roku dadza chocby skrawek ziemi biedniejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie - Karowa była świetnym, emocjonującym spektaklem mistrzowskiej jazdy (choć hmmm może nie dlatego, którego fragment tarczy hamulcowej został na asfalcie...).

Rozglądałam się w górę, po trybunach i machałam "niebieskim kurtkom" - stałam przy przy Szayi, czyli obok podium...

Jeszcze moja kurtka pachnie szampanem :grin: - chcąc zrobić fotę z bliska nie zdążyłam na czas uciec :wink:

 

Krzyszycha - potwierdzam - bardzo widowiskowy przejazd na Bemowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Kajetanowicz pokazał klasę :smile: chyba najefektowniej ze wszystkich...

 

[ Dodano: Pon Gru 07, 2009 10:46 am ]

Tylko dlaczego o Arminie Schwarzu mówili, że to kierowca Skody, przecież najbardziej go było widać w latach 90 w zespole Toyoty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajnie było na Barbórce. Zwlekłem się z wyra mimo tego, że poprzedniej nocy miałem firmową integrację z open barem i to nie jakimiś tam popierdółkami, a każdym drinkiem z karty :twisted:. Ale mimo tego dzielnie o godz. 8:30 stawiłem się na Cytadeli 8).

 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych i tych, których widziałem z daleka (np. Vergette na "żóltej"), oraz tych, którym machałem, jak jechali: bracia Tomaszkowie, choć to zera :mrgreen:, TomekN - szkoda, że zatrzymała Cię awaria, Berlina, Czwartka oraz Graca i Matiego, którzy zaskoczyli mnie doborem szutrowych opon na wyjątkowo wymagający w tym roku szuter na Cytadeli :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać o wrażenia ogladajacych , a co za tym idzie , określić talent/formę :mrgreen: " młodego zdolnego" jadacego Imprezą N14 Mariusza Nowocienia , może jakies foto :?: Z czasów które ogladałem to dwa / trzy os-y wygrał z wjeżdzonym w N-kę Kol. Beltowskim a niewiele (czasowo) przegrywał z innymi.Po rajdzie auto oddal "prawie" całe :grin:

AK

ps.na 1-ej Cytadeli zgasił auto na nawrocie i z 12 sek. stracił i to w zasadzie był koniec generalki :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graca i Matiego, którzy zaskoczyli mnie doborem szutrowych opon na wyjątkowo wymagający w tym roku szuter na Cytadeli .

 

Postanowiliśmy załozyć szuter na Zerań po zapoznaniu z trasą.

Baliśmy się jadąc pierwszy raz w życiu prawdziwy OS że wypakujemy gdzieś

na dociętym sliku i będzie po zabawie.

Ustaliliśmy , że pierwszą pętlę przejedziemy dla funu na szutrach i na drugą założymy albo dociętego slicka albo medie. Tak tez zrobiliśmy.

Plan okazał się całkiem ok bo na Żeraniu super się jechało na szutrówce, Cytadela co prawa juz po 4tym zakecie gumy popłyneły i trzeba było mocno uważać, ale za to nawroty wykonywalismy zamaszyście :twisted:

Niestety mieliśmy drobny problem przy wymianie opon i spóżnilismy się niecałą minutę na 2 Cytadelę ....

Bemowo i Karową lecieliśmy już na mediach.

Jestem w delikatnym szoku jak przyczepny jest asfalt i kostka na Karowej ...

Wystartowalismy na zimnych mediach a wjeżdzając na góre za mostkiem chcąc postawić auto musiałem je mocno ręką podciąć bo ni cholery nie potrafiłem go bokiem ustawić ....

Wrarzenia z jazdy ...bezcenne !

 

Jak ktoś ma jeszcze jakieś fotki 000 poproszę :wink:

 

ps.

pozdrowienia dla Wszystkich formowiczów spotkanych na trasce i na dojazdach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać o wrażenia ogladajacych , a co za tym idzie , określić talent/formę :mrgreen: " młodego zdolnego" jadacego Imprezą N14 Mariusza Nowocienia

 

Płynnie, rozsądnie, dość szybko. Widać było, że jedzie z marginesem bezpieczeństwa.

 

A to swoją drogą mądra postawa - przecież mógł na pierwszym OESie dacha strzelić :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać było, że jedzie z marginesem bezpieczeństwa.

To dobrze.... :grin:

mógł na pierwszym OESie dacha strzelić .

No mógł. :shock: ..ale nie strzelił.. :grin:

na Bemowie 2 mocno walczył żeby dacha nie było -dał radę

Rozjeżdził się.... :twisted:

AK

ps.wykupił ubezpieczenie rajdowe.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...