Skocz do zawartości

47. Rajd Barbórka - Kryterium Asów [05.12.2009]


niumen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taa- to o której Ci zrobiłem zdjęcie jak śpisz w Sebastiana łóżeczku z łosiem ? :mrgreen: :mrgreen:

 

Napewno po godzinie 16stej :razz: :mrgreen:

 

W swoim samochodzie zostawiłeś :idea:

 

To tylko polowa prawdy. Druga polowa prawdy bylaby Ci znana, gdybys zostal chwile dluzej, bo powstalem jak feniks z popiolow :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak "Simon z łóżeczka" :mrgreen:

 

Chyba Ci bede musial jakiegos drinka zrobic :twisted: :razz: :mrgreen:

 

czy jakieś spotkanie Wigilijne to planujemy zrobić w tym roku :?: :idea:

 

Byloby milo, ale moze by jaki nowy watek zalozyc do tego, he? Albo przynajmniej w Warszawskim :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słynny kierowca rajdowy CzwartekObrazek

 

heheh... dzieki wielkie za zdjecia doltuszyk i Ewa Manasterska. z racji na duzo zalog i zly timimg mam bardzo malo zdjec :???:

 

chcialem powiedziec, ze dowiozlem swianiacze do mety rajdu ale nie bylo latwo. na OS3 Bemowo Singiel pekla obudowa skrzyni i cala jednostka napewdowa lezala na plycie pod silnikiem. nie wiem do teraz jakim cudem udalo sie przejechac jeszcze jeden Zeran i pozostale 2 OSy ale podjelismy z Goorexem decyzje, ze walczymy do konca ("mojego lub jej") i na ostatni OS jak wepchnelismy nasze Saxo od Powstancow Slaskich pod start na Bemowie to sedzia ze znakiem zapytania na ustach sie zapytal "ale czy to auto dziala?" odparlismy, ze przeciez silnik pracuje... pojechalismy dla zasady lepiej ostatnim byc na mecie niz pierwszym na drzewie...

 

dzieki za doping (jesli taki byl) bo bylismy mocno skoncentrowani na urywaniu sekund C2R2. niestety nasz francuski silver shaker sie troche zmeczyl i jeszcze na dodatek zauwazylem, ze moje kawiorowe amortyzatory krzycza juz o przeglad. jak to sie mawia "rajd byl trudny, rajd byl dlugi.. ch(*& mu w d)(* bedzie drugi..." za 48 edycja postaramy sie przygotowac perfekcyjnie i zloic wszystkich w klasie 1 :mrgreen:

 

tymczasem polecam obejrzec nasze zmagania z kamerki onboardowej:

OS 1 - Zeran - w miare dobre tempo i dobry czas

OS 2 - Cytadela - troche zachowawczo, mielismy dowiezc nasza przewage

OS 3 - Bemowo - mialem nie skakac na pierwszej hopie ale wizja oddania 1,5 sek konkurentom zmienila nasze podejscie - no i ch()*(*& bombki strzelil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialem z opznieniem podziekowac milemu towarzystwu w jakim spedzilem czas na Barborce! :mrgreen:

Beben i Szubaru dzieki za wozenie mojego dupska

 

Nie pamietam nicka kolegi, co mu zona zajebiste nalewki robi, ale cześć dla tej Pani :twisted::mrgreen:

 

PS. do domu wrocilem wczesniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę was zmartwić chłopaki, wawrzon zeby wyjechac z chałupy musi przejechać koło mojej, a ja tak łatwo pysznej naleweczki nie wypuszcze poza miasto, także oblizujcie się i delektujcie w myślach, a mi życzcie smacznego :razz: :twisted::lol:

w takim razie, jestesmy umowieni u Ciebie! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę was zmartwić chłopaki, wawrzon zeby wyjechac z chałupy musi przejechać koło mojej, a ja tak łatwo pysznej naleweczki nie wypuszcze poza miasto, także oblizujcie się i delektujcie w myślach, a mi życzcie smacznego :razz: :twisted::lol:

w takim razie, jestesmy umowieni u Ciebie! :mrgreen:

O, to będziesz koło mnie jechał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...