Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, coocer napisał:

Ja się przypomnę, szukam hatchbacka benzyna 2009 - 2011 do 20k :)

 

Ja to bym się cieszył, bo przynajmniej da się kupić, trochę na rynku ich jest. Szukam od jakiegoś czasu zadbanej imprezy GC bez turbo w sedanie, dostępność: BRAK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ericsson napisał:

Szukam od jakiegoś czasu zadbanej imprezy GC bez turbo w sedanie, dostępność: BRAK 

Niestety rozumiem. Od Października poluje na SG 2,5T i wybór jakby mały. Albo ja mam zbyt duże wymagania co do wyposażenia i stanu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LosioDriver napisał:
1 godzinę temu, Gaijin napisał:
Niestety rozumiem. Od Października poluje na SG 2,5T i wybór jakby mały. Albo ja mam zbyt duże wymagania co do wyposażenia i stanu emoji38.png

Rynek Forkowy jest trudny...

Z roku na rok będzie coraz trudniej. Nic tylko zrobić auto i pod koc :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Ja to bym się cieszył, bo przynajmniej da się kupić, trochę na rynku ich jest. Szukam od jakiegoś czasu zadbanej imprezy GC bez turbo w sedanie, dostępność: BRAK 
Tak jest, z 2 strony jest klęska urodzaju która niestety tworzy patologie. Oglądałem ze 2 auta w komisach i już mi się odechciało :/

Ciśnienia nie ma bo szwagierka dostała mojego forka aż czegoś nie znajdziemy :)

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gaijin napisał:

Niestety rozumiem. Od Października poluje na SG 2,5T i wybór jakby mały. Albo ja mam zbyt duże wymagania co do wyposażenia i stanu :lol:

Na fb był forek sg 2,5 XT, wyglądał rozsądnie i cena również, świętokrzyskie, taki czarny. Może widziałeś? Jak znajdę to podeśle namiary

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aplam13 napisał:

Tak tak dokładnie ten, oglądałeś?

Zastanawiałem się nad nim, ale jednak priorytetem jest automat. A to po złości manual. Sprzedał się w sobotę ;)

Btw. W listopadzie oglądałem już jednego srebrnego w Starachowicach :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, elmot napisał:

Mój będzie szedł na wymianę za bilety NBP ;)

Smutna to wieść :wacko:

A z ciekawości jakiej ilości rzeczonych biletów oczekujesz? To bardziej ciekawość niż realne zainteresowanie kupnem, ale chodzą mi po głowie różne pomysły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dr Zyber napisał:

Smutna to wieść :wacko:

A z ciekawości jakiej ilości rzeczonych biletów oczekujesz? To bardziej ciekawość niż realne zainteresowanie kupnem, ale chodzą mi po głowie różne pomysły...

Smutna i szkoda mi go, ale finalizuję temat kolejnego Subaru i po prostu nie mam możliwości trzymania (i utrzymywania) czterech samochodów. Co do ilości biletów, to jeszcze nie wiem. Do zrobienia zostało jeszcze parę rzeczy i myślę, że wtedy rzucę konkretem. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elmot napisał:

Smutna i szkoda mi go, ale finalizuję temat kolejnego Subaru i po prostu nie mam możliwości trzymania (i utrzymywania) czterech samochodów. Co do ilości biletów, to jeszcze nie wiem. Do zrobienia zostało jeszcze parę rzeczy i myślę, że wtedy rzucę konkretem. 

Cóż za zrządzenie boskie, akurat gdy ja zaczynam się rozglądać za Foresterem przychodzą takie wieści. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tutek napisał:

Cóż za zrządzenie boskie, akurat gdy ja zaczynam się rozglądać za Foresterem przychodzą takie wieści. 

Haha, i może się okazać, że będziesz miał niedługo do wyboru turbinka lub wolnego ssaka :) bo drugi kierowca w mnie w rodzinie nie pali się do ujeżdżania Forka, nawet mimo mocnego doinwestowania :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dr Zyber napisał:

Haha, i może się okazać, że będziesz miał niedługo do wyboru turbinka lub wolnego ssaka :) bo drugi kierowca w mnie w rodzinie nie pali się do ujeżdżania Forka, nawet mimo mocnego doinwestowania :)

 

Chrystusie, jaka kumulacja. Proszę mnie zapisać w kajecie w razie czego. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elmot napisał:

Smutna i szkoda mi go, ale finalizuję temat kolejnego Subaru i po prostu nie mam możliwości trzymania (i utrzymywania) czterech samochodów. Co do ilości biletów, to jeszcze nie wiem. Do zrobienia zostało jeszcze parę rzeczy i myślę, że wtedy rzucę konkretem. 

 

1 godzinę temu, Dr Zyber napisał:

Haha, i może się okazać, że będziesz miał niedługo do wyboru turbinka lub wolnego ssaka :) bo drugi kierowca w mnie w rodzinie nie pali się do ujeżdżania Forka, nawet mimo mocnego doinwestowania :)

 

Co to za plaga sprzedaży? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aplam13 napisał:

Co to za plaga sprzedaży? 

Jeszcze nie plaga. Ja tam jeszcze nie zdecydowałem się na sprzedaż, bo dotychczasowe rozmowy rodzinne wskazywały, że "Odrapek" zostaje. Ale jakoś im dalej w las... itd itd.

Podobnie jak @elmot nowe subaru chodzi mię po głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gaijin napisał:

Ooo, proszę o szczegóły jak już się zdecydujesz.

Jest gdzieś na forum temat z autem?

Nie, nie zakładałem. W skrócie 2.5 xt 2005 wersja US. Plus tej wersji, to większe lusterka i zajebiste tylne światła :) (dwa paski się świecą). Przedlift, czyli 211 km. Zrobione: regulacja zaworów z pełną inspekcją silnika. Wymienione UPG, szpilki (ARP), komplet uszczelnień, pompa oleju (12mm obecnie), profilaktycznie pasek rozrządu (do wymiany kompletu zostało około 60kkm). Zregenerowana maglownica, wymienione oleje w skrzyni i dyfrze. Chłodnica mishimoto plus dołożona chłodnica oleju skrzyni. Wymienione oba trójkąty szyby i szyba czołowa z uszczelką. Dołożony Kenwood 2 din z kamerą, BT i CarPlay/android auto i mikrofonem. Zrobiona blacharka z zewnątrz plus progi. Nowy reduktor LPG (Magic). Dołożona płyta Alu pod silnikiem. 
jeszcze pare pierdół było ogarniętych. Do zrobienia:gazownik (po regulacji zaworów cisnę na PB i jeszcze nie byłem ogarnąć LPG), naprawa tylnej podłużnicy (brak zaślepki zrobił swoje), siłownik centralnego w tylnich drzwiach (mam części, ale za zimno było na dłubanie ze spinkami), wymiana listwy mocującej lampki oświetlenia tablicy z tylu( jest, ale skorodowana, więc kupiłem fajną używkę z klamką klapy). Podpięcie sterowania radiem z kiery i ogólne ogarnięcie (konserwacja) podwozia i mocowania foteli. Do weryfikacji stan kielichów (jak kupowałem były spoko, ale ruda bardzo szybko się panoszy w Subaru z tych lat. Przebieg około 250 kkm (licznik był wymieniany i w milach i musiałbym policzyć dokładnie.  

Nad ceną jeszcze nie myślałem, ale to też zależy od tego co zdążę ogarnąć.  Cały czas się waham, bo miałem go nie sprzedawać, ale dziecko zweryfikowało trochę plany. Jest trochę za ciasny, za głośny i jak każdemu starszemu pojazdowi trzeba poświęcić trochę czasu (którego ostatnio nie mam). 
 

Ufff.... się człowiek rozpisał :)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elmot napisał:

Nad ceną jeszcze nie myślałem, ale to też zależy od tego co zdążę ogarnąć.  Cały czas się waham, bo miałem go nie sprzedawać, ale dziecko zweryfikowało trochę plany.

Dzięki za info. Gdybyś się namyślił to pisz. Może jeszcze nie trafię na swój wymarzony egzemplarz ;)

Puki co z braku Subaru jadę po pracy po 5 komplet kół do Focusa :biglol:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gaijin napisał:

Dzięki za info. Gdybyś się namyślił to pisz. Może jeszcze nie trafię na swój wymarzony egzemplarz ;)

Puki co z braku Subaru jadę po pracy po 5 komplet kół do Focusa :biglol:

 

Tu sobie sprawdzaj czasem czy nie ma czegoś fajnego :)

https://rajucars.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...