Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, _Peter_ napisał:

Czy ktoś może polecić jakieś miejsce do zrobienia ceramiki w Krakowie lub okolicach? Trochę prac wykonywałem w Kuro, ale tam drogo.

 

Jak chcesz, to mój kumpel Ci zrobi po taniości. Robił w conajmniej kilku samochodach, firmy nie ma więc dużo nie weźmie, tylko najwcześniej jak będzie ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, _Peter_ napisał:

 

Jak zwykle brakuje zapału do montowania, więc wrzucam tylko jeden zupełnie nieobrobiony. (oglądanie bezpośrednio z dropboxa mocno ścina, i tak już słabą przez oświetlenie, jakość)

 

https://www.dropbox.com/s/giyovbow867izwx/DJI_0217.MP4?dl=0

 

 

Nie bangla

image.thumb.png.20a2694c4953f2785201c9595b1e363f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gaijin napisał:

Panowie na spocie rozmawiałem z kimś o osobie z forum która sprowadza auta. I za cholera nie pamiętam kogo miałem szukać na forum. :biglol: Dajcie jakąś podpowiedz, żebym w tym roku kupił :lol:

@Fala zapytaj jego;) nie wiem czy o nim mowa była ale on mi przychodzi do głowy. 

 

Splash na fatimskiej polecam, dużo dobrych opinii od znajomych z cenami nie wiem.

 

Polerka 1-2-3 etapowa - mogę się polecić:P

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aplam13 napisał:

@Fala zapytaj

Dziękuję!

@Gaijin nadawaj (względnie: zapraszam :D) na:

obraz.png.8590c9fcc766712675c298aa0604d786.png
 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2021 o 23:17, Fala napisał:


@Gaijin nadawaj (względnie: zapraszam :D) na:

obraz.png.8590c9fcc766712675c298aa0604d786.png
 

Napisałem maila. W wolnej chwili możesz rzucić okiem :)

 

Dobrego blacharza mam w Swoszowicach, Niedźwiedziny 15. Tylko lakiernik który z nim współpracuje jest mało terminowy.

W ubiegłym roku robił mi całą blacharkę w GTX'sie, obecnie czekam na lakier i poskładanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam auta dla szwagierki.

Jakiś hatchback benzyna z LPG od 2010 do 20k

Coś prostego i taniego w utrzymaniu.

Jak byście słyszeli i czymś sprawdzonym dajcie znać

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka



  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, taxus napisał:

Jak aktualnie wygląda sprawa parkowania w okolicach sądów, bo jutro będę nawiedzał okolice Specem? 

podstrefa parkowania C16  - 4 zł za godzinę (chyba pierwszą)

płatność od 10:00 do 20:00

https://zdmk.krakow.pl/parkowanie/strefa-platnego-parkowania/mapy/mapa-strefy/

 

jeśli nie wiesz, ile będziesz stał - przyjemnie się używa aplikacji skycash (mobiParking) - nie potrzeba wystawiać żadnych karteczek za szybe, że mobiparking, ale trzeba uprzednio zrobić prepaid na dedykowane konto, przelew z banku bezpłatny (jeśli w danym banku ma się bezpłatne przelewy), za inne formy płatności jest jakaś tam prowizja, ale konto zdaje się od razu się uzupełnia

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, diuk napisał:

podstrefa parkowania C16  - 4 zł za godzinę (chyba pierwszą)

płatność od 10:00 do 20:00

https://zdmk.krakow.pl/parkowanie/strefa-platnego-parkowania/mapy/mapa-strefy/

 

jeśli nie wiesz, ile będziesz stał - przyjemnie się używa aplikacji skycash (mobiParking) - nie potrzeba wystawiać żadnych karteczek za szybe, że mobiparking, ale trzeba uprzednio zrobić prepaid na dedykowane konto, przelew z banku bezpłatny (jeśli w danym banku ma się bezpłatne przelewy), za inne formy płatności jest jakaś tam prowizja, ale konto zdaje się od razu się uzupełnia

Nie trzeba już karteczki mobiparking za szybą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elmot napisał:

Nie trzeba już karteczki mobiparking za szybą? 

już dosyć dawno pytałem jakiegoś parkingowego, stwierdził, że nie trzeba, od tego czasu (myślę, że ze 3 lata albo i dłużej) nie dawałem karteczki i nigdy nie miałem problemów, zawsze korzystałem z aplikacji skycash/mobiParking

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, diuk napisał:

już dosyć dawno pytałem jakiegoś parkingowego, stwierdził, że nie trzeba, od tego czasu (myślę, że ze 3 lata albo i dłużej) nie dawałem karteczki i nigdy nie miałem problemów, zawsze korzystałem z aplikacji skycash/mobiParking

Też jej używam i w niej jest info o umieszczeniu karteczki, ale dobrze wiedzieć, że nie robią z tego problemu. Karteczki czasem lubią ginąć i jest kombinowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, elmot napisał:

Też jej używam i w niej jest info o umieszczeniu karteczki, ale dobrze wiedzieć, że nie robią z tego problemu. Karteczki czasem lubią ginąć i jest kombinowanie ;)

 

To jest tak samo jak z abonamentem postojowym za szybą. Niby trzeba, a nie trzeba ;) Kontrolerzy i tak wstukują numer rejestracyjny do komputerka i widzą wszystko i na temat abonamentu i opłat typu SkyCash, MoBILET. Ale i tak mam wszystko na szybie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości zrobiłem ankietę na grupach na fb, ile i jakich Subaryn jeździ po drogach. 

Wychodzi na to, że Impreza ma jakieś 30% rynku, Forester równo z Legacy 25%, a pozostałe 20% to wszystkie razem wymieszane Subaru, typu XV, Levorg, Justy itp. Z takich ciekawszych, było jedno Subaru Vivio czy ze dwa SVX. Grupa testowa to około 400 osób, nawet sporawo, zakładając że na zlocie mielibyśmy jakieś 10-15 i w dodatku na każde dwa forestery przypadałoby jedno jakiekolwiek inne Subaru :D

 

Dodam tylko, że to tendencja grupowa, rynkowa prawdopodobnie będzie inna. Nie każdy posiadacz XV, Forestera czy Levorga musi być grupowiczem i głosować w ankiecie, z reguły to właśnie Impreza najbardziej do tego przyciąga :D 

 

image.png.140d90def8a460bf810d3e64f23d4e1f.png

Edytowane przez Ericsson
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie kogoś kto wynajmuje subarke na tor? Chcemy kumplowi na 40 zrobić prezent.

Kumpel ogarnięty bo miał GT kręconego na 330km więc tu obaw nie ma.

Te wszystkie prezenty to nie wiadomo co przyjedzie. A nie ukrywam że 1k PLN za 6 okrążeń nijak mi się nie spina zdrowo rozsądkowo

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@coocer Jakub Kalemba na pewno wynajmuje, biały Hawk STi 300+. Ale nie wiem czy wynajmuje na tor i szukaj na facebooku ew. mogę go złapać jak potrzebujesz. btw. 1000zł za 6 okrążeń to przesada, ale nikt za 200zł imprezy na tor nie wynajmie, założyłbym przynajmniej te 1000zł na godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...