Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

@coocer Jakub Kalemba na pewno wynajmuje, biały Hawk STi 300+. Ale nie wiem czy wynajmuje na tor i szukaj na facebooku ew. mogę go złapać jak potrzebujesz. btw. 1000zł za 6 okrążeń to przesada, ale nikt za 200zł imprezy na tor nie wynajmie, założyłbym przynajmniej te 1000zł na godzinę.
Dokładnie bo to mi chodzi. 6 kółek to na torze Kraków w 6 min pewnie :)

Jak by to było 30 - 60 min to było by spoko

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 minuty temu, Yato004 napisał:

Cześć wszystkim. Nie bardzo wiedziałem pod co podpiąć ten temat i chyba tu będzie pasować. Polecicie jakieś fajne miejsca na wieczorny wypad/objazd po Krakowie? Nie mogę się doszukać niczego ciekawego. 

Coś Konkretnego szukasz? Kraków odpada mogę polecić kilka wiosek w koło Krakowa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tokio34 napisał:

Coś Konkretnego szukasz? Kraków odpada mogę polecić kilka wiosek w koło Krakowa.

 

Czy ja wiem? Jakieś punkty widokowe, miejsce żeby się zatrzymać na chwilkę nawet na głupiego papierosa. Bo jeżdżenie po Prądniku już mi się znudziło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Yato004 napisał:

Cześć wszystkim. Nie bardzo wiedziałem pod co podpiąć ten temat i chyba tu będzie pasować. Polecicie jakieś fajne miejsca na wieczorny wypad/objazd po Krakowie? Nie mogę się doszukać niczego ciekawego. 

Tak szczerze, to jeżdżenie po Krakowie uważam za mało sensowne (chyba, że przy okazji spota. Wtedy przejazd spod Plazy na kopiec jest sensowny;))

Tak na poważnie to odpal auto i wyjedź gdziekolwiek bez planu

 Oczywiście nie głównymi drogami...Po jakiejś godzinie odpal nawigację, sprawdź gdzie jesteś i wtedy, albo jedź dalej albo wracaj. 

Jeśli chcesz jakiś plan to przecież choćby są zamki na szlaku orlich gniazd...W ten sposób z Autobuniem zwiedzilem całą Małopolskę. I Polskę, też :yahoo:

Edytowane przez trzymek
  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2021 o 21:44, Yato004 napisał:

Czy ja wiem? Jakieś punkty widokowe, miejsce żeby się zatrzymać na chwilkę nawet na głupiego papierosa. Bo jeżdżenie po Prądniku już mi się znudziło :D

 

Tam gdzie brata wyciągałem jest całkiem spoko :D I jak coś to możemy wykopać :D

https://goo.gl/maps/21tgeQ3KFs49DsZt6

 

Tutaj też można się ponoć fajnie pobawić:

https://goo.gl/maps/cUELBWLimTZgL9L98

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trzymek napisał:

Tak szczerze, to jeżdżenie po Krakowie uważam za mało sensowne (chyba, że przy okazji spota. Wtedy przejazd spod Plazy na kopiec jest sensowny;))

Tak na poważnie to odpal auto i wyjedź gdziekolwiek bez planu

 Oczywiście nie głównymi drogami...Po jakiejś godzinie odpal nawigację, sprawdź gdzie jesteś i wtedy, albo jedź dalej albo wracaj. 

Jeśli chcesz jakiś plan to przecież choćby są zamki na szlaku orlich gniazd...W ten sposób z Autobuniem zwiedzilem całą Małopolskę. I Polskę, też :yahoo:

W sumie zawsze tak robiłem i chyba będzie trzeba wrócić do tej procedury :D a swoją drogą jest planowany jakiś mini spot w najbliższym czasie? Odkąd się przesiadłem do Świnki zakochałem się w mentalności tej marki i fajnie by było nawiązać jakieś znajomości. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Yato004 napisał:

W sumie zawsze tak robiłem i chyba będzie trzeba wrócić do tej procedury :D a swoją drogą jest planowany jakiś mini spot w najbliższym czasie? Odkąd się przesiadłem do Świnki zakochałem się w mentalności tej marki i fajnie by było nawiązać jakieś znajomości. ;)

 

Myślę, że spot jak najbardziej by się przydał. Może przyszły weekend? Rzucam na razie luźno bez powiadomień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LosioDriver napisał:

 

Myślę, że spot jak najbardziej by się przydał. Może przyszły weekend? Rzucam na razie luźno bez powiadomień :D

Weekend powiennem mieć wolny, więc jak incicjatywa przerodzi się w działanie to z przyjemnością się pokażę. Tylko muszę do tego czasu oświniaczyć autko żeby wstydu nie było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yato004 napisał:

 muszę do tego czasu oświniaczyć autko żeby wstydu nie było :D

Świnkę trza w sercu mieć. Na lusterku, czy klapie to ino dodatek.:D

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

Ktoś kojarzy tą firmę? 

http://www.umyj.auto.pl/mycie-silnika-podwozia.html

 

Albo może polecicie gdzie można umyć podwozie? 

Cześć, polecam tutaj dużo osób polecało, sam nie korzystałem;)

https://goo.gl/maps/NvGX2QbfZdo88jeMA

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
chętnie wpadnę, ale jadę na narty jak rząd nie wprowadzi nowych obostrzeń.
O której godzinie planujecie spotkanie ?
Pewnie będzie to wieczorem na parkingu pod Plazą, ale zapowiada się ładna pogoda, to może wypad pod Kopiec Kościuszki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2021 o 02:41, LosioDriver napisał:

Pewnie będzie to wieczorem na parkingu pod Plazą, ale zapowiada się ładna pogoda, to może wypad pod Kopiec Kościuszki?

 

To chyba do następnego razu :(  Zima się kończy, więc planujemy jazdę na stoku do późnego wieczora.

 

PS. Chyba że jakiś alternatywny spot w okolicach Krynicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2021 o 23:09, LosioDriver napisał:

 

Cześć wszystkim, jeżeli to jest lista krakowskich forumowiczów, to poproszę o dopisanie :D

 

Edytowane przez DeTomaso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...