Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Frekwencja piękna:thumbup: 

IMG_20210516_193119.thumb.jpg.7780458a4b3235b4c4331ed0624ff152.jpg

 

IMG_20210516_193152.thumb.jpg.b5a4514ea87ed38ad789b82da51ba399.jpg

 

IMG_20210516_193229.thumb.jpg.a4287e664308ce039b1283a978ab5d44.jpg

 

Bardzo fajnie było się zobaczyć:bowdown:

Za to akcja z audi... Zacnie :hi::biglol:

 

Collage_20210516_225134.thumb.jpg.580f5032b2e0df51097a96011f51980b.jpg

 

Myślę również, że "spot kopiec" zostaje otwarty :D

IMG_20210516_204422.thumb.jpg.d83087b3bfbebc87f990a962a9ef596b.jpg

 

Kto nie Forkiem wolnossa.... Ekhm... Znaczy się :facepalm::ph34r::upside-down-face_1f643-small:

Czujcie się wszyscy zaproszeni na następnego Spota "na kopcu" w czerwcu. Kiedy?  To się jeszcze ustali :thumbup:

 

 

  • Super! 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tutek napisał:

Jak zwykle fotki zaczęły się jak musiałem się zebrać. Dzięki za wczoraj i do następnego razu. 

Po tyle czasu to nagadać się trzeba :D a i tak za krótko. Trzeba pomyśleć, żeby spoty były o 17 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

U kogo wczoraj przymierzałem się do fotela w gacku kombi? 

Gacki były dwa, do mojego nie pamiętam żebyś się przymierzał (chyba, że nie widziałem :biglol:), to pewnie do Sławka (nicku niestety nie znam) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 1uq napisał:

Misja - prostowanie 2 felg i porządne lakierowanie wszystkich 4. Macie jakiegoś sprawdzonego speca od tego?

Nie miałem prostowanych, ale z malowania jestem zadowolony. Stelco. Choć @MasteROOTma inną opinie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Nie miałem prostowanych, ale z malowania jestem zadowolony. Stelco. Choć @MasteROOTma inną opinie:P

No jeżeli dopiero co kupiłeś felgi i prosisz żeby sprawdzili czy są proste PRZED odnowieniem, a partacze przy odbiorze byli wielce zdziwieni jak zapytałem czy sprawdzili no to ciężko żebym był zadowolony... Zwłaszcza że jedna okazała się tak krzywa, że nie dało się jej naprawić więc kasa poszła się nie powiem co... No i do tego jak oddawałem do Hardego na malowanie jak już udało się dokupić tą jedną to się okazało że po roku leżenia w piwnicy już zaczęła w niektórych miejscach wychodzić rdza spod tego co zrobiło Stelco. Generalnie wybitnie odradzam.

---

EDIT

Dodam jeszcze że problem polegał na tym że felgi były kupowane od dwóch różnych sprzedawców, chodziło o OEM stalówki 16". Raz że po odnowieniu sprzedawca mógł mieć mnie gdzieś bo przecież co to za felgę mu odsyłam, to jeszcze samo Stelco też robiło pod górkę. W końcu stwierdziłem że szkoda mi marnować czasu i tajniej dla mnie (pod kątem nerwów czy przejeżdżonego paliwa) będzie po prostu oddać do kogoś kompetentnego zamiast się bujać z januszami biznesu

Edytowane przez MasteROOT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, MasteROOT napisał:

No jeżeli dopiero co kupiłeś felgi i prosisz żeby sprawdzili czy są proste PRZED odnowieniem, a partacze przy odbiorze byli wielce zdziwieni jak zapytałem czy sprawdzili no to ciężko żebym był zadowolony... Zwłaszcza że jedna okazała się tak krzywa, że nie dało się jej naprawić więc kasa poszła się nie powiem co... No i do tego jak oddawałem do Hardego na malowanie jak już udało się dokupić tą jedną to się okazało że po roku leżenia w piwnicy już zaczęła w niektórych miejscach wychodzić rdza spod tego co zrobiło Stelco. Generalnie wybitnie odradzam.

---

EDIT

Dodam jeszcze że problem polegał na tym że felgi były kupowane od dwóch różnych sprzedawców, chodziło o OEM stalówki 16". Raz że po odnowieniu sprzedawca mógł mieć mnie gdzieś bo przecież co to za felgę mu odsyłam, to jeszcze samo Stelco też robiło pod górkę. W końcu stwierdziłem że szkoda mi marnować czasu i tajniej dla mnie (pod kątem nerwów czy przejeżdżonego paliwa) będzie po prostu oddać do kogoś kompetentnego zamiast się bujać z januszami biznesu

 

nie no to ogólnie

https://vader.joemonster.org/upload/rge/l_1782525e38ede5e69025697_24737193326.jpg

 

 

Stelco:

 

Piaskowanie, śrutowanie – od 23 do 55 zł/m²
Roboczogodzina piaskowania – od 120 zł

 

dobry cennik mają :D

 teraz tylko policzyć powierzchnie jednej felgi.. x4...

200.gif

 

 

 

@Kiwi 4ester mnie po prostu chce wkopać na minę bo ma udziały w stelco, tak to widzę.

 

gugiel podpowiada

https://odnowafelg.pl/

http://www.authenticcars.pl/

http://felgi.krakow.pl/

 

ale zupełnie nie znam nikogo kto by kiedykolwiek tam był i coś o nich powiedział

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1uq napisał:

 

200.gif

 

@Kiwi 4ester mnie po prostu chce wkopać na minę bo ma udziały w stelco, tak to widzę.

Taaaaa :biglol: wielkie G :biglol: a procenty to w sklepie na butelkach napojów wyskokowych oglądam:biglol: 

Mi się akurat udało, tylko zwróciłbym im uwagę, żeby następnym razem przylgni nie malowali :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy, to i ja się zapytam. Szukam lakiernika, oczywiście taniego i dobrego. Ma ktoś takiego może? :) Potrzebuje duże skrzydło zamontować i kilka dokładek, odwdzięczę się dobrym piwem oczywiście :D Z moim niestety próbuję się od września umówić, zawsze coś wypadnie a teraz to ma terminy do końca wakacji co mnie niestety nie urządza.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ericsson napisał:

Jak wszyscy, to i ja się zapytam. Szukam lakiernika, oczywiście taniego i dobrego. Ma ktoś takiego może? :) Potrzebuje duże skrzydło zamontować i kilka dokładek, odwdzięczę się dobrym piwem oczywiście :D Z moim niestety próbuję się od września umówić, zawsze coś wypadnie a teraz to ma terminy do końca wakacji co mnie niestety nie urządza.. 

Czy tani to może niekoniecznie, ale dobry jest na Jesionowej :) Gazeł & Wojtas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...