Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze nie wyrobiłem się :(  Korzkiew brzmi dobrze i można by zrobić spot jeszcze za jasności.

 

PS: Nie pamiętam od kogo (chyba  @aplam13) dostałem ostatnio namiar na gazownika i chyba jeszcze nie spotkałem tak ogarniętego speca. Obecnie wjechał nowy reduktor i jest taki porządek pod maską, że w końcu nie ma wstydu :D Dzięki za polecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, aplam13 napisał:

I również dzięki za spotkanie, d

o następnego:thumbup:

 

@elmotTak z ciekawości gdzie byłeś? Bo nie chce otrzymać podziękowań jeżeli to nie ja Ci doradziłem, a wiem że z nami  gadał również wtedy @LosioDriver;)

 

Jak Grafis na Winnickiej to ja polecałem, jak inny to nie ja :D

Edytowane przez LosioDriver
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MasteROOT napisał:

tylko @radek311989 się "wyłamał" z przed-liftem :P

Oj tam się wyłamał :biglol:. Jak to @trzymek mi wypomina "nie ja kupowałem to auto", ale cieszę się, że mogę uczestniczyć w tak zacnym gronie i się choć w taki sposób wyróżnić :biglol:

Na następny raz spoko opcja też faktycznie może być z parkingiem pod zamkiem w ojcowie. Będzie się widziało. Dzięki i do następnego :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LosioDriver napisał:

 

Jak Grafis na Winnickiej to ja polecałem, jak inny to nie ja :D

Tak, na Winnickiej :) A teraz dopiero skojarzyłem, że to przecież było przy Twoim Forku z ICOM’em :) 

Jeszcze raz dzięki, bo koleś na prawdę ogarnia temat, choć nie powiem, na początku byłem lekko zaniepokojony widokiem warsztatu :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zupełnie mi wyleciało z głowy, że dziś spot. :blush:

Na usprawiedliwienie napiszę tylko, że były w ten weekend w Krakowie Dni Kaukazu i fajne prezentacje w Centrum Młodzieży na Krupniczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, elmot napisał:

Tak, na Winnickiej :) A teraz dopiero skojarzyłem, że to przecież było przy Twoim Forku z ICOM’em :) 

Jeszcze raz dzięki, bo koleś na prawdę ogarnia temat, choć nie powiem, na początku byłem lekko zaniepokojony widokiem warsztatu :D

 

Haha no z tym warsztatem... zobacz sobie na opinie na Google Maps :D Właściciel Volvo dał 4 gwiazdki, a nie 5 tylko za tą "szopę" :D Miałem okazję wysłuchać całej historii o tym :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LosioDriver napisał:

 

Haha no z tym warsztatem... zobacz sobie na opinie na Google Maps :D Właściciel Volvo dał 4 gwiazdki, a nie 5 tylko za tą "szopę" :D Miałem okazję wysłuchać całej historii o tym :D 

:D  Tak to skomentuję. Ja akurat podjechałem jak na tapecie był chyba Charger, który trochę nie mieścił się w garażu, ale 5 minut rozmowy i było wiadomo, że gość zna się na temacie LPG jak mało kto. O cenach nie wspomnę, bo te są 2 albo i 3 razy niższe niż u konkurencji. Ja sie tylko boję, że jak wszyscy się o nim dowiedzą, to trzeba będzie się pół roku wcześniej umawiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, elmot napisał:

:D  Tak to skomentuję. Ja akurat podjechałem jak na tapecie był chyba Charger, który trochę nie mieścił się w garażu, ale 5 minut rozmowy i było wiadomo, że gość zna się na temacie LPG jak mało kto. O cenach nie wspomnę, bo te są 2 albo i 3 razy niższe niż u konkurencji. Ja sie tylko boję, że jak wszyscy się o nim dowiedzą, to trzeba będzie się pół roku wcześniej umawiać :D

 

Hehe zawsze ma jakieś maszyny tam :D A co Ci zrobił w temacie porządku pod maską?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LosioDriver napisał:

 

Hehe zawsze ma jakieś maszyny tam :D A co Ci zrobił w temacie porządku pod maską?

Pochował i poukładał wszystkie przewody od LPG, tak, że teraz praktycznie ich nie widać (wcześniej wszystko „leżało” na silniku). No i to z czym przyjechałem, czyli nowy reduktor wjechał i dołożył kompensację (nie było). No i stwierdził, że on by to trochę inaczej zrobił (to o montażu wtrysków) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aplam13 napisał:

Cześć, mam pytanie czy ktoś z Krakowa i okolicy chętny na kalendarz forumowy? Będę dla siebie kupował to można by w jednej paczce puścić kilka;)

tutaj info:

 

Jestem chętny :) zdjęcie @R4RE przypomina mi moje pierwsze spotkanie z grupą :thumbup:

Edytowane przez radek311989
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, aplam13 napisał:

Cześć, mam pytanie czy ktoś z Krakowa i okolicy chętny na kalendarz forumowy? Będę dla siebie kupował to można by w jednej paczce puścić kilka;)

 

Jestem chętny na 3szt, wyślij mi prosze PW z danymi do przelewu, odebrałbym w okresie międzyświątecznym jeśli będzie taka możlowość B) Pzdr!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, radek311989 napisał:

Jestem chętny :) zdjęcie @R4RE przypomina mi moje pierwsze spotkanie z grupą :thumbup:

Mam taką propozycję, w wątku kalendarzowym na liście zapisów kto chciałby się dopisać do jednej paczki to napiszcie w rubryce forma wysyłki wysyłka z aplam13, albo tak jak @R4RE podeślę konto i zwiększam na liście:ok:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię swój :D Ten forumowy trochę nie podchodzi mi stylistycznie, za dużo tego wszystkiego - lubię jak jest "czysty" i czytelny. 

 

Przez dwa tworzyłem kalendarz na forum Jeepa, doświadczenie jest, sprawdzona drukarnia internetowa również. :) 

 

 

2019.jpg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat korzystam ze strony uwolnijkolory - mają bardzo prosty edytor, mnóstwo szablonów, wystarczy znaleźć sobie 13 ciekawych zdjęć i można robić. 

https://www.uwolnijkolory.pl/fotokalendarz

 

Tu macie cennik:

https://www.uwolnijkolory.pl/cennik

 

26 złotych za A3, 24 złote za A4. 

 

Gdybyście potrzebowali jakiejś pomocy - polecam się. Zdjęcia jak trzeba jakieś wyszukać, też problemu nie ma. :D Mój na przyszły rok będzie - wiadomo - w głównej mierze Outbackowy. :D 

 

Tu macie zdjęcia, z których korzystałem w tym roku:

 

okładka.jpg

01.jpg

02.jpeg

03.jpg

04.jpeg

05.jpg

06.jpeg

07.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpeg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...