Skocz do zawartości

logo forum lub klub subaru ????


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Proponywuje

- dwie skrzyżowane ........flaszki Finlandii.

No.....ostatecznie mogo być tam jakieś gwiazdki, ale nie żebym sie bardzo upierała.

- nalepke z mojo podobiznom ..... ludzie nie bedo kraść tak oszpeconych samochodów

- popiersie Monisi na dachu .....jako koguta .... piersiami do tyłu. Wszyskie bedo chcieli jechać za nami.

 

mamusia

 

Nie wiem czy Moniqa chciałaby robić jako kogut :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(...) Bobas tak jak ja..lubi chodzić bokami..dlatego zarzuca tyłem :wink:

 

Ja tam nadsterowny nie jestem, raczej zawsze (z) pyskiem wylatuję... przynajmniej dopóki nie przejdę na napęd na cztery łapy (tak w okolicach trzeciego promila) - wtedy łagodnieję i zacznam się łatwiej prowadzić... np. do łózia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez ostatnie pare tygodni strasznie sie postarzales

 

Ano, za dużo pracy, za dużo polityki, za dużo alkoholu i papierosów... za mało seksu... i takie są skutki. Ale to ponoć odwracalne ;-)

 

A co do Forysia, wiem - niestety. Dziwne swoją drogą, że Subaru sobie z tymi hamulcami nie umie poradzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhahaha no ja ci powiem ze biegiem kupuj te subarynke bo dlugo nie pociagniesz :lol:

a co do chamulcow taaaak dziwna sprawa. bo powiem ci ze jak pewnie czytales wczesniej jezdzilem carisma i tam na prawde hamulce to byly cacuszka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba to OT, ale IMHO hamulce w Forysiu sa niezle, w kazdym razie w porownaniu do Volvo S40 t-4

 

Offtop zdrowa rzecz... ;-) W Twoim cudeńku zapewne tak, ale normalna krówka ma bębny z tyłu i hamowanie faktycznie nie jest jej ulubionym hobby :-D

 

taaaaka prawda :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozwole sobie wrócić do tematu.

 

Myślałem na temat logo forum subaru i zgodzicie się chyba ze mną, że logo powinno oddawać przede wszystkim charakter forum. Kiedy się tu na forum witałem, byłem bardzo zaskoczony waszą przyjazną reakcją na moje "dzień dobry". Dyrekcja napisała: "Witam na forum wzajemnej pomocy zarażonych chorobą nieuleczalną..." i to "wzajemnej pomocy" mi bardzo utkwiło w pamięci. Wydaje mi się, że jesteśmy bardzo wzajemnie pomocnym forum i stąd moja poniższa propozycja na logo. To oczywiście jest tylko pomysł do dopracowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że ja w pierwszej chwili też odebrałem to opacznie: te łapiące się wzajemnie ręce jakoś nie z samopomocą mi się skojarzyły, ale raczej z wzajemnym pilnowaniem i kontrolą... Jakoś tak Pawką Korczaginem mi zaleciało... - ale to może być zboczenie zawodowe... :mrgreen: URLOP! URLOP!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też te ręce nie kojarzą się zbyt pozytywnie. Ale ogólnie pomysł z wzajemną pomocą jest dobry. Może Impreza i Foreś wyciągające się wzajemnie z zaspy ? Może zły pomysł, ale mnie się widzi coś bardziej motoryzacyjnego niż jacyś brutale ( te poharatane ręce), czy przodownicy ludu pracującego, trzymający sztamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheeh... sorki, nie widziałem tego w ten sposób :)

 

impreza i foreś wyciągające się z zaspy są mysle troche zbyt skomplikowane jak na logo, które ma być rozpoznawalne z pewnej odległosci. Ale może da się to jakoś uprościć. Chociaż z drugiej strony... wpadanie w zaspy nie napawa mnie dumą.

Może coś związanego z zakrętami? No w każdym razie logo musi być wyraźne, jednoznaczne i krzykliwe, ale tak pozytywnie! (nie jak moj Hakenkreuz)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj potas wykonales duza robota ale wydaje mi sie to faktycznie zbyt socrealistyczne znaczy tak jak wyzej kolega napisal. ludu pracujacy wszyscy kochamy bieruta :lol:

ale jestes pierwszy ktory zareagowal na post. i to sie liczy .ja jeszcze nie zaczalem :(

pozdrawiam z robotniczym:do roboty :!: :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, bo ja z tamtej epoki troszke jestem i moze stąd moje skrzywienie. Na szczęście kosztowało mnie to tylko 15 minut... roboty ;)

 

Teraz mi chodzą po głowie te zakręty...

 

Co jeszcze moze symbolizować nasze sympatyczne forum Subaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by zrobić żółtozielony, lub żółty napis forum.subaru.pl , na przeźroczystym tle.

 

Mnie z forum najbardziej kojarzy się forum.subaru.pl, ale mam małą wyobraźnię artystyczną. Pewnie dlatego, żem abstynent, ale z drugiej strony jak by się trafił pijany kierowiec Subaru to byłby obciach...

 

Fajnie by też wyglądały flagi jak w rządowej limuzynie, z odpowiednim logo i napisem na niebieskim tle. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek L O G O to znaczy logo, nie napis. Logo może zawierać napis, ale logo to nie napis - forum.subaru.pl, tylko jakiś symbol, znak/sygnał, który byłby charakterystyczny dla naszej komuny...

 

gadulstwo - to na pewno. Jest taki ptaszek - gwarek... może coś z nim...? Jest dość charakterystyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...