Skocz do zawartości

logo forum lub klub subaru ????


vert

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie po przerwie mojej oczywiscie na forum :!: nartowalem sie troszeczke :lol:

no ale jestem juz i mam pytanie i pomysl dla nas wszystkich .moze bysmy zrobili konkurs czy cus takiego na logo KLUB SUBARU POLSKA :?:

ja sam oczywiscie z przyjemnoscia moge zaczac, pokazac i czekac co dalej ale jesli w kazdym z was jest troche z artysty(a kto ma subaraka to artysta jest pelna geba ) to czemu nie sprobowac :shock:

ps.panie i panowie z derekcji mam nadzieje ze mozna by zrobic maly konkursik bez zgody japoncow :?: :lol:

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no cienizna to jest przecie ja o czym bardziej kreatywnym myslalem :shock:

 

Kwestia dyskusyjna, mnie się podoba, uważam za spójne, nawiązuje do wyklejanek jakie były na rajdowych imprezach WRC. Nie ma co udziwniać. Natomiast proponowałbym wytworzenie naklejek na tylną szybę promujących forum subaru i/lub klub subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cienizna to jest przecie ja o czym bardziej kreatywnym myslalem :shock:

 

Kwestia dyskusyjna, mnie się podoba, uważam za spójne, nawiązuje do wyklejanek jakie były na rajdowych imprezach WRC. Nie ma co udziwniać. Natomiast proponowałbym wytworzenie naklejek na tylną szybę promujących forum subaru i/lub klub subaru.

 

super pomysl :!: no to do roboty sie zabieramy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....dla mnie logo klubu jest calkiem calkiem, pomijajac jedynie fakt, iż za cholere nie wiem czy to jest K czy C ten zawijas ..... i znajomi, którzy widzieli koszulke z tym logo (ze zlotu plejad) też mieli podobne odczucia :roll: .......

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast proponowałbym wytworzenie naklejek na tylną szybę promujących forum subaru i/lub klub subaru.

 

Ja bym postulował raczej użycie spójnika "lub". Klub subaru to inicjatywa w pewnym sensie komercyjna. Natomiast na forum może być każdy, kto niechby i fiatem jeździł. Ważne że ma radość z zaglądania tutaj.

 

Mam taką nalepkę z forum mitsubishi i okropnie dużo frajdy daje spotkanie innego obklejonego. A najfajniejsze jest to, że potem okazuje się, że wśród forumowiczów są lekarze, architekci, dziennikarze, informatycy, plastycy... i praktycznie w większości sfer życia potem można liczyć przynajmniej na dobrą radę od zaprzyjaźnionego forumowicza-specjalisty.

 

A owe nalepki wyglądały tak jak poniżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym postulował raczej użycie spójnika "lub". Klub subaru to inicjatywa w pewnym sensie komercyjna. Natomiast na forum może być każdy, kto niechby i fiatem jeździł. Ważne że ma radość z zaglądania tutaj.

[...]

A owe nalepki wyglądały tak jak poniżej

 

No oczywiście zgadzam się co do spójnika, ale dałem dwie wersje, by klubowiczów nie dyskryminować :) A indywidualne nalepki to pełen wypas :) Tylko trzeba kogoś z głową by ładny i spójny wygląd zaprojektować oraz kogoś kto potrafi to wyprodukować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam już jedną forumową naklejkę na aucie, ale co mi szkodzi przylepić z drugiej strony inną

 

cała Zuza zostanie pokryta naklejkami , nie trzeba będzie lakierowac :wink: a potem wszyscy Ci sie podpiszemy jak w pamiętniku :mrgreen:

 

Bardzo dobry pomysł. I ten o naklejkach na szybkę.

 

a jak komyś sie tylna szybka składa?? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam już jedną forumową naklejkę na aucie, ale co mi szkodzi przylepić z drugiej strony inną

 

cała Zuza zostanie pokryta naklejkami , nie trzeba będzie lakierowac :wink: a potem wszyscy Ci sie podpiszemy jak w pamiętniku :mrgreen:

 

Bardzo dobry pomysł. I ten o naklejkach na szybkę.

 

a jak komyś sie tylna szybka składa?? 8)

 

Proponuję bilborda na przyczepce wozić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gościa, który wydrukuje wszystko co mu się da na naklejkach i na szybę i od zewnątrz. Niestety nie mam zdolności graficznych, dlatego ktoś musiałby zrobić projekt, chyba, że wykorzystać coś już istniejącego. Ja jestem jak najbardziej za tym, by zjednoczyć wszystkich forumowiczów.

 

Pozdrówka,

Adimas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponywuje

- dwie skrzyżowane ........flaszki Finlandii.

No.....ostatecznie mogo być tam jakieś gwiazdki, ale nie żebym sie bardzo upierała.

- nalepke z mojo podobiznom ..... ludzie nie bedo kraść tak oszpeconych samochodów

- popiersie Monisi na dachu .....jako koguta .... piersiami do tyłu. Wszyskie bedo chcieli jechać za nami.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponywuje

- dwie skrzyżowane ........flaszki Finlandii.

No.....ostatecznie mogo być tam jakieś gwiazdki, ale nie żebym sie bardzo upierała.

- nalepke z mojo podobiznom ..... ludzie nie bedo kraść tak oszpeconych samochodów

- popiersie Monisi na dachu .....jako koguta .... piersiami do tyłu. Wszyskie bedo chcieli jechać za nami.

 

mamusia

buhahaha siem usmial :lol: tez chcem takom :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...