Skocz do zawartości

logo forum lub klub subaru ????


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... a, że przypominają nagrobki :roll: hhmmmm może to być symbol miłości do jedynie słusznej marki trwającej aż do grobu 8) .......

 

To bardzo dobre wyjaśnienie. Widocznie czułem to w podświadomości.

 

Dziękuję za aplauz!

 

Vert szczerze mówiąc, to zawsze marzyłem o pracy w reklamie... :lol:

 

W zółtej ramce też przygotowałem, ale nie wydaje wam się, że giną wtedy w tej żółci "nasze" subarowe oczy?[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramka jest konieczna i jestem za biala.a jest potrzebna bo inaczej duchy cmentarne z niej uciekna :lol: Potas a sprubujesz tak jak mowilem rozostrzyc ludzi w tle jeszcze bardziej? zobaczycie ze bedzie lepiej i cmentarny duch tez zniknie :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dobre z tymi duchami - a jaki planowany jest rozmiar docelowy na szybę? I moze tą ramkę cieńszą nieco zrobić? No i te czcionki jakieś sensowne zastosować, nawet gdzieś kurcze była strona z darmowymi fontami. pewnei nie wszystkie doskonałe będę, ale coś się powinno dać znaleźć :)

 

اثاثو يخﻻقث ئ فغةه يعؤاشةه - ش تشنه حمشىخصشىغ تثسف قخئةهشق يخؤثمخصغ ىش سئغﻻث؟ ÷ ةخئث فش قشةنث ؤهثىسئش ىهثؤخ ئقخﻻهؤ؟. آخ ه فث ؤئؤهخىنه تشنهثس سثىسخصىث ئشسفخسخصشؤو ىشصثف ليئهثس نعقؤيئث ﻻغمش سفقخىش ئ يشقةخصغةه بخىفشةهز ؛ثصىثه ىهث صسئغسفنهث يخسنخىشمث ﻻثيشو شمث ؤخس سهث حخصهىىخ يشؤ ئىشمثءؤ :)

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej rozostrzone i zamglone tło, mniejsza ramka i wyraźniejsza czcionka, bardziej zbliżona do stylu subaru.

 

 

A czy ludki powinny być bardziej precyzyjne? Bo ja je tak od ręki machłem... tzn jednego, potem tylko powieliłem. bo ja myślałem, ze moze lepiej by było, gdyby były równiutkie, proste i błyszczące... tzn wiecie z tamim błyskiem jak na powierzchniach niklowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej naklejać na szybę niż klapę od bagażnika ?

 

Ja jestem za żółtą ramką ( może ciut ciemniejszą albo tło zrobić ciut mniej fioletowe a bardziej niebieskie ? ) i żółtym napisie, ale pod logo.

 

Mnie się podoba, że "ludziki" są odręczne a nie z "linijką". Z tą mgiełką jest gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej rozostrzone i zamglone tło, mniejsza ramka i wyraźniejsza czcionka, bardziej zbliżona do stylu subaru.

 

Dla mnie super, do "wypolerowanych" ludzików jestem mniej przekonany :)

 

Lepiej naklejać na szybę niż klapę od bagażnika ?

 

Ja zdecydowanie wolę na szybę niż na lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest admin wszystkich adminów, który mógłby dać Fliperowi bana za ferment w naszym forumiastym grajdołku?? Sie pytam - gdzie??! :mrgreen:;)

 

Dobrze, to ja już wg zaleceń Verta przedstawiam ostatnią wersję mojego pomysłu i może ktoś inny coś zaproponuje... bo jak nie to zostaną ludziki, albo skończymy z niczym... :|

 

 

Bez mgiełki, bez cienia... wątpliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, to ja już wg zaleceń Verta przedstawiam ostatnią wersję mojego pomysłu i może ktoś inny coś zaproponuje... bo jak nie to zostaną ludziki, albo skończymy z niczym... :|

Bez mgiełki, bez cienia... wątpliwości ;)

 

To co drukujemy? Zdążymy przed plejadami? Mam juz szybę odtłuszczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POTAS git ale :D jest cacy ale tak na prawde musimy zaczac od poczatku :lol::lol::lol:

j(zart oczywiscie.tak mawiaja moi klieci na ogol.bo jak kazdy wie kazdy klient to urodzony artysta) :lol:

a tak powaznie super jest minimalnie tylko ludzikow rozjasnij ale nie tak jak na poczatku -troszkie plis i ja sie pod tym podpisuje pelna geba.chodzi o to ze jak troszkie rozjasnisz to tych dwuch gosci z przodu wyjdzie do przodu i w zwiazku z tym naklejka z daleka bedzie bardziej czytelna.danke danke danke uklony POTASIE

ps minimalnie rozjasnij minimalnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal twierdzę, że biały do Subaru nie pasuje. Fakt, żółta wrsja nie była najlepsza, ale jak by inny odcień żółci ? Lub napis dać pod logo ? Wtedy oczka były by bardziej widoczne. Co otym myślicie ? W końcu niebieski i żólty kojaży się ludzią albo z Subaru, albo/i z Ukrainą. Biało niebieski ma BMW... Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, no i chyba miałeś Vert na myśli rozjaśnienie tych dwóch z przodu, bo jako jaśniejsi wyjdą bardziej do przodu. Jak ich przyciemnie, to schowam ich w cieniu, a zblurowana grupa będzie oświetlona (oświecona)... tak se myśle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. W niektórych miejscach ludzików wygkąda tak jak by między czarną linią, a ich" niebieskim wnętrzem" niebyło nic. Chodzi mi o gebę lewego i nos prawego. Uważam, że w tych 2 miejscach lepiej by było wypełnić te niedociągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...