Skocz do zawartości

logo forum lub klub subaru ????


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No tak, Coca Cola... Ale zwróć uwagę, że to już jest coś innego niż Producent Napojów Gazowanych. A my właśnie jesteśmy na tym etapie: forum subaru pl. Teraz trzeba nam albo logo, albo nazwy stylizowanej. Forów jest wiele, a my jesteśmy jedni jedyni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaak ja tu widze ze bardzo z madrymi ludzmi mam tu doczynienia :lol:

ojjj ojjj jedyni taka prawda.bo moja zona dalej tego wszystkiego nie rozumi choc generalnie madrulka jest i samochodowa :lol:

jak ona fajnie jezdzi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle... A gdyby tak zamiast czarnej drogi zrobić ją błękitną i "posypać" gwiazdkami? Byłaby w tym jakaś dodatkowa symbolika... :roll:

I druga uwaga: nie wiem, czy zamiast "załamań", nie lepsze byłyby normalne łuki?

Pod rozwagę.

 

Ale ta wersja mi się też podoba. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle... A gdyby tak zamiast czarnej drogi zrobić ją błękitną i "posypać" gwiazdkami? Byłaby w tym jakaś dodatkowa symbolika... :roll:

I druga uwaga: nie wiem, czy zamiast "załamań", nie lepsze byłyby normalne łuki?

Pod rozwagę.

 

Ale ta wersja mi się też podoba. :D

 

Wszystko jest możliwe i dozwolone. Wszystko jest do dopracowania. To tylko szkic, pomysł, propozycja.

 

W międzyczasie wymysliłem coś bardziej pasującego ściśle do FORUM. Bo to mi raczej pasuje do Subaru, niż do forum. Jak bede miał chwilke to przygotuję i wkleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak dopracuj bo to troszkie nie za bardzo odpowiada charakterem.forum to forum rozmowa kontakt miedzy ludzki cieplo dobro inteligencja i bezposredniosc a to takie zimne i bezosobowe.

ale i tak gratuluje ze ci sie chce :!: :lol::lol::lol:

ps.podobne loga zrobilo wczesniej WSIP.a to ma byc NASZE wypracowane forumowo.

pozdrawiam serdecznie

spadam do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do propozycji z drogą, to mi za bardzo z flagą ukraińską się kojarzy, ale to zboczenie rodzinne (banderowcy i inne nieprzyjemne sprawy). Chociaż pomysł sam w sobie dobry.

 

Te ludziki som fajowe.

 

P.S. Należą Ci się gromkie brawa! Wszyscy ( ja też, ja też ! ) krytykują, a sami nic nie wymyślą/zrobią. Naprawdę należą Ci się pochwały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki... wygospodarowałem tym razem troszke więcej i przygotowałem 2 werje tego samego logo. To jest bardziej forumowe. W zależności od koloru auta, coby lepiej było widoczne na ciemnych i jasnych.

 

Ludziki są zajebiste :) Ale wydaje mi się, że napis forum.subaru.pl powinien być czytelniejszy. Jeżeli miała by to być naklejka to nie trzeba się trzymć formy kwadratowej i taki prostokąt 2:1 albo 3:1 byłby niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście! To tylko pomysł. Myślałem, żeby całość była bardziej precyzyjna, a napis oryginalną czcionką SUBARU. Niestety nie potrafię dobrze posługiwać się Corelem, a to przygotowywałem w photoshopie, który jest dziadoski do takich projektów. Można w nim tylko sklejać kolaże. może być rzeczywiście w formie prostokąta, a napis poniżej, czemu nie :)

 

...a dyrekcja wręcza Ci kluczyki...

 

...kurcze, ale sie rozmarzyłem... :lol: :roll: :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POTAS powiem ci ze ci GRATULUJE trafiles mysle w sedno.brawo.

zdolniacha jestes.a ja szukam grafikow zdolnych do swojej firmy. moze do reklamy pan zyczy :lol: :?:

ps. wersja biala mi sie podoba bardziej.jesli jeszcze troszke zblurujesz ( rozostrzysz tyl ) to ludziki na pierwszym planie beda bardziej widoczne .

chlopie jeszcze raz uklony :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wyaraziłem swoją opinię, że ludziki są zajebiste, pokazałem żonie, a ona zobaczyła w pierwszej kolejności płyty nagrobne - spojrzałem jeszcze raz na logo i o w mordę - faktycznzie jak na amerykańskim cementarzu wojskowym :) Ale jestm jak najbardziej za tymi nagr^H^H^H^H ludzikami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... ludziki super, i dobrze, że są takie "inne" śmieszne bo takie jest nasze forum :P ..... a, że przypominają nagrobki :roll: hhmmmm może to być symbol miłości do jedynie słusznej marki trwającej aż do grobu 8) .......

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...