Skocz do zawartości

logo forum lub klub subaru ????


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myśle Witek, że ramka i napis w białym kolorze jest bardziej wyrazisty i łagodnie odróżnia się od całego sedna LOGO, czyli ludzików. Bo to oni właśnie tworzą logo. Poza tym próbowalem już z żółtymi różnego odcienia i umieszczałem napis w osobnym pasku pod ludzikami, których także spłaszczałem, a i jeszcze robiłem to samo w prostokącie i na kilka innych sposobów i mi osobiście sie nie podobało. Tak jest moim zdaniem czysto i wyraźnie. Ludziki swoją drogą, napis swoją. Nie zlewają się ze sobą. Zaufaj mi plizzz :)

 

prosze ...na żółto. No jak na mój gust to zupełnie traci czytelność.

 

Acha, no i jeszcze tu tych dwoje na przedzie przyciemniłem i widać wyraźnie, że schodzą w cień... tak nie może byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szczerze mówiąc podoba mi sie ta przezroczysta szczelina pomiędzy czarnym konturem, a wypelnieniem :)

 

Jest fajna, ale mi w 2 dwóch miejscach bardzo przeszkadza. Zaznaczone na czerwono, i troszkę przeszkadza zaznaczone na biało. Ale to jest tylko moja opinia.

 

Ogólnie pomysł i koncepcja jest fajna. Sprawdzałeś z żółtymi, ok. Dla mnie niebieski powinien być dominujący, a żółty, zaraz obok... Ja tylko marudzę a sam nic nie wymyślam, może lepiej słuchaj się innych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potas..ludziki s zaje...SUPER EXTRA FANTASTYCZNE..trafiles I>>DE>>AL>>NIE ..ja obstawiam za bialym napisem..bedzie pasowac do skory w Hansie..ja chce taka naklejeczke :mrgreen:

 

Moniq... znowu się z Tobą zgadzam :-D Naklejeczka zajefajna. Chcę taką mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... to niech się reszta forum wypowie, czy coś takiego jest odpowiednie i czy się podoba... Ja to mam przygotowane w rozdzielczości 1500x1500 pix, więc ostatecznych poprawkach chyba się bedzie nadawać do ewentualnego druku. Myśle, że nie powinny być większe niż 5x5 cm, co?

 

Nicka nie przewidziałem, ale myśle, ze pod napisem forum subaru pl zmieści się jeszcze nick, choć z drugiej strony, to na najbliższych plejadach się dooobrze poznamy i nie bedą nam raczej potrzebne nicki na nalepkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich poniedzialkowo :lol:

POTAS jest super oczywiscie ja jestem za biala wersja. a moze tak 10cm na 10cm bo 5/5 to bedzie znaczek pocztowy.a jesli chodzi o druk z plujki to sie nie sprawdzi bo na deszczu splynie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli chodzi o druk z plujki to sie nie sprawdzi bo na deszczu splynie :wink:

 

O ile dobrze zrozumiałem to te naklejki się od wewnątrz nakleja - a patrząc się namoje auto to podczas deszczu jakoś specjalnie wilgotno w środku nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...