Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Ostatnio @aplam13 namówił mnie na filtr z transita i pasuje idealnie, a nawet lepiej, bo jest bez tej plastikowej obudowy :thumbup:

haha, jesli pasuje to czemu nie. Ten, który ja zalozylem jest do Toyoty i tez pasuje idealnie (do Subaru nie moglem znalezc weglowego a dzieki temu nigdy z klimy nie smierdziB) )

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, K12DLA napisał:

haha, jesli pasuje to czemu nie. Ten, który ja zalozylem jest do Toyoty i tez pasuje idealnie (do Subaru nie moglem znalezc weglowego a dzieki temu nigdy z klimy nie smierdziB) )

Na stronie filtrona można szukać po wymiarach filtra, jak coś to pomogę w razie potrzeby ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aplam13 napisał:

Na stronie filtrona można szukać po wymiarach filtra, jak coś to pomogę w razie potrzeby ;)

Dzieki, jak narazie to wlasnie ten dedykowany do Toyoty moge polecic. Tani jak na weglowy i pasuje idealnie (Blueprint ADT32512 Toyota/Lexus)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2021 o 19:48, Kiwi 4ester napisał:

Ostatnio @aplam13 namówił mnie na filtr z transita i pasuje idealnie, a nawet lepiej, bo jest bez tej plastikowej obudowy :thumbup:

Ja z transita miałem tłumik środkowy - też spasował cut & play...:mrgreen:

  • Haha 3
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytargałem sprintera z podwórka, śniegu 10cm, zakopał się tłuk (serwis) na letnich; Gruz powalczył pod górkę ale dał radę; wiadomo, to nie geolandary, czy jakiekolwiek A/T

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było tak słodko to odkurzyłem środek Forka i OBK. Pozbyłem się też liści z podszybia i komory silnika.
Przykleiłem na deskę nowe "trzymadełko"telefonu

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka



68eca18c81bb0e66334796111caa7fee.jpgef173454f0817c421e1454a457a6059d.jpgfa2551f31c68fefe351baa996626fd5d.jpg

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, janekbe napisał:

Przykleiłem na deskę nowe "trzymadełko"telefonu

No i jak? Naprawdę trzyma, nawet na wybojach? Miałem magnetyczne, ale smartfon spada. Szukam jakiegoś solidnego trzymadełka, ale tych na przyssawkę na szybę nawet nie biorę pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, suberet napisał:

No i jak? Naprawdę trzyma, nawet na wybojach? Miałem magnetyczne, ale smartfon spada. Szukam jakiegoś solidnego trzymadełka, ale tych na przyssawkę na szybę nawet nie biorę pod uwagę.

ja mam takie same jak kolega, wklejona na taśmę dwustronną podstawka; i stojak na przyssawkę; tylko zamiast magnesiku mam kleszcze

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...