Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Infra napisał:

Progi siedzą, przód i tył trzeba dopieścić bo trochę ogryzione były.. ale zara finisz. jeszcze vinylki na bok i do tatusia.

Tatuśku, zakładając progi AERO trzeba ściągać oemowe ? Czy one tylko nachodzą jako nakładki? Pytam bo u siebie jeszcze nie przykładałem i tak trzeba na pewno jeszcze zdemontować chlapacze z przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Jurando napisał:

Tatuśku, zakładając progi AERO trzeba ściągać oemowe ? Czy one tylko nachodzą jako nakładki? Pytam bo u siebie jeszcze nie przykładałem i tak trzeba na pewno jeszcze zdemontować chlapacze z przodu. 

cały pakiet to nakładki na fabryczne elementy. Tak jak mówisz, trzeba tylko zdemontować oemowe chlapacze.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Ptasi0r napisał:

Myjnia i przy okazji "odkrycie", niestety niezbyt mile. Ktos polasil sie na dwie literki z klapy. Nie wierze zeby odpadly same, reszta sie zbyt mocno trzyma...20210122_123513_resized.jpg

Mogą odpaść, u mnie co prawa dużo starszym samochodzie, jedną raz znalazłem przy zaparkowanym samochodzie. Sama odpadła. Potem ściągnąłem reszte i przykleiłem na nowo wszystkie

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą odpaść, u mnie co prawa dużo starszym samochodzie, jedną raz znalazłem przy zaparkowanym samochodzie. Sama odpadła. Potem ściągnąłem reszte i przykleiłem na nowo wszystkie
Nie ma bata zeby samo odpadlo, znalazlbym pod autem plus wiem ze ten klej mocno trzyma. Jakis bezmozg kolokwialnie zajebal literki, ciekawe do jakiego strucla mu potrzebne byly.
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ptasi0r napisał:
4 godziny temu, ewemarkam napisał:
Mogą odpaść, u mnie co prawa dużo starszym samochodzie, jedną raz znalazłem przy zaparkowanym samochodzie. Sama odpadła. Potem ściągnąłem reszte i przykleiłem na nowo wszystkie

Nie ma bata zeby samo odpadlo, znalazlbym pod autem plus wiem ze ten klej mocno trzyma. Jakis bezmozg kolokwialnie zajebal literki, ciekawe do jakiego strucla mu potrzebne byly.

U mnie też jedna sama odpadła. 3 inne oderwałem bez problemów, ale dwie pozostałe trzymały bardzo mocno.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jedna sama odpadła. 3 inne oderwałem bez problemów, ale dwie pozostałe trzymały bardzo mocno.
Tylko że tutaj dekada różnicy wieku samochod

Tak z innej beczki.

2 dni temu zaczepił mnie jakiś facet, czekaliśmy obok siebie na zielone, ogladnął wzdłuż i wszerz. Prosi żeby szybę opuścić.... Pyta "kiedy sprzedaje samochód" bo mu się podoba. Ja odpowiadam: "nie prędko ma u mnie dożywocie". Stwierdził że rozumie i życzy miłego dnia. Jakoś tak mi się miło zrobiło.
  • Super! 4
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ewemarkam napisał:

2 dni temu zaczepił mnie jakiś facet, czekaliśmy obok siebie na zielone, ogladnął wzdłuż i wszerz. Prosi żeby szybę opuścić.... Pyta "kiedy sprzedaje samochód" bo mu się podoba. Ja odpowiadam: "nie prędko ma u mnie dożywocie". Stwierdził że rozumie i życzy miłego dnia. Jakoś tak mi się miło zrobiło.

A bo to jednak fajnie przekonać się, że choć Škoda lepsza od Subaru, to nie wszyscy o tym wiedzą....

 

 

 

 

 

.....tylko ci z dłuższym stażem na forum

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 tygodniach postoju przepłukałem subaraka. Sprawdziłem ciśnieniowo układ chłodniczy.. .gdzieś na rozgrzanym traci ciśnienie, a wycieków brak. Może to jednak nie UPG :blink:

teraz zauważyłem, że jakimś pachołkiem z toru wgniotłem drzwi :biglol: ale to chyba dobrze świadczy, że bokiem :evil2:

 

Brak opisu.

Edytowane przez 133699
  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ewemarkam napisał:


2 dni temu zaczepił mnie jakiś facet, czekaliśmy obok siebie na zielone, ogladnął wzdłuż i wszerz. Prosi żeby szybę opuścić.... Pyta "kiedy sprzedaje samochód" bo mu się podoba. Ja odpowiadam: "nie prędko ma u mnie dożywocie". Stwierdził że rozumie i życzy miłego dnia. Jakoś tak mi się miło zrobiło.

Nie żebym straszył ale znajomy kiedyś dostał propozycję odkupienia samochodu od przypadkowego człowieka na parkingu bo mu się strasznie spodobało. Znajomy odmówił, a dwa dni później samochód zniknął...

 

Żeby nie było OT to wymieniłem zniszczoną ramkę lewarka zmiany biegów.

 

IMG_20210123_144745.jpg

Edytowane przez Artman84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Artman84 napisał:

Nie żebym straszył ale znajomy kiedyś dostał propozycję odkupienia samochodu od przypadkowego człowieka na parkingu bo mu się strasznie spodobało. Znajomy odmówił, a dwa dni później samochód zniknął...

 

Żeby nie było OT to wymieniłem zniszczoną ramkę lewarka zmiany biegów.

 

IMG_20210123_144745.jpg

 

Facet był raczej emerytem w samochodzie typu VAN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...